Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...

Goto down 
+11
Shimonu
Kaemon Tadashi
Agatha Farewell
Mirin
Rikke
Ella Frell
Neige
Alfio
Dee
M. Phoenix
Le fille Ash
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Le fille Ash


Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4
Join date : 01. 01. 12
Location : Czech Republic

Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 8:29 pm

First topic message reminder :

Jak už bylo řečeno, to čekání na odpověď je takovým malým úskalím hry. I když mně nevadí, stejně vždy žiji v napětí, jestli se odpovědi dočkám. A nejsem jediná.
Psát "omluvenky" typu: omluvám se, musela jsem udělat to a to, do hry přímo, je hloupost, ale co založit téma, kde bychom psali něco jako: Teď už nečekejte odpověď, odcházím...? Nebo zkrátka něco, kam bychom vždy napsali, že ve hře pro tuto chvíli končíme, abychom potom neomezovali další hráče v posunu děje...
Možná to není dobrý nápad, ale třeba by se to mohlo využít...
Návrat nahoru Goto down
http://ashinin.wordpress.com

AutorZpráva
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Le fille Ash


Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4
Join date : 01. 01. 12
Location : Czech Republic

Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 EmptyThu Mar 01, 2012 11:09 pm

Velmi se omlouvám, ale bohužel vůbec v poslední době nestíhám...
jak se zapojovat do dění Klubu (což se pokusím vylepšit), tak ale hlavně psát do RPG. Naneštěstí tedy musím s hrou skončit... je mi to líto, ale bohužel bych opravdu jen zdržovala děj, protože bych nestíhala přispívat.
Návrat nahoru Goto down
http://ashinin.wordpress.com
Grift Daya
Vůdce Země Pouští
Grift Daya


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 1
Join date : 07. 06. 12

Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 EmptySat Jun 09, 2012 7:47 pm

Od 11.6. do 14.6. budu neaktivní. Důvodem je školní výlet ze kterého už se možná nevrátím T_T xD
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 EmptyThu Jun 14, 2012 7:49 pm

V sobotu (to jest 16.6) odjíždím brzy ráno (no dobře, brzy ráno na sobotu) na zeměměřičský kurz, kde se budu usilovně celých deset dní věnovat (překvapivě) měření země a jejímu zakreslování do map. Čeká mě práce s poctivým mechanickým teodolitem, na který se nemůžu dočkat a který vás určitě vůbec nezajímá. Co vás ale nejspíš zajímat bude je, že máme přísný (téměř až krutopřísný) zákaz si sebou vozit naše milé elektronické pijavice, zvýcí notebooky. Nějaký mobilní internet sice mám, ale jelikož budu celé dny létat po našich krásných luzích a hájích a vláčet za sebou pětikilový přístroj spolu s kalkulačkou a blokem,moc růžově to nevidím. A proto mě očekávejte v aktivní službě nejdřív 26.6. to jest příští úterý, ale spíš ještě později.
Prostě - od 16. tu nejsem, uslyšíte o mně do konce školního roku - když všechno dobře skončí, tedy nespadne-li na mě teodolit/meteorit/jiný mimozemský objekt, nebo neutopím-li se v zájmu kartografie v hlubinách kvildské bažinky.
A nyní vás už konečně přestanu všechny zahrnovat svými nechutně otravnými keci.
Děkuji za pozornost.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Virtuelo
Země Pouští
Gabriel Virtuelo


Poèet pøíspìvkù : 30
Reputatce : 1
Join date : 04. 06. 12

Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 EmptyMon Jun 18, 2012 10:48 pm

Hlásím, že od středy 20.6. do neděle 24.6. budu mimo civilizaci, na akci jménem Erien.
Gabriel si dá ,,krapet" delší odpočinek ve svém bytě Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 EmptyMon Sep 24, 2012 7:19 pm

"...Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet..."
A co, když se chceme vrátit?? Smile)

Tímto oznamuji svůj návrat a touhu znovu se zapojit do hry Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Sponsored content





Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...   Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet... - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nepřitomnostníček, aneb když budeme odcházet...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bissazioa, aneb bavme se a tvořme společně!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE-
Přejdi na: