Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paluba Destiny

Goto down 
+19
Shimonu
Pietrovič
Akihiro Kazuki
SteamTiger
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Opti-Mystique
Ella Frell
Neige
Thaleia Cassiope
Amestea
Tsunoroi Ryuuji
Will Reinja
Alfio
Phate69
Eserath
Dee
M. Phoenix
Agatha Farewell
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptyMon Jan 16, 2012 5:35 pm

First topic message reminder :

Paluba a boky lodi přesně v jejím středu.
Jakmile na ní vyjdete zjistíte, že kolem vás je tma. Země není vidět, neblíží-li se vzducholoď k některé z planet, na kterých plánuje zastavit. Celou loď obklopuje jakýsi neviditelný obal, který umožňuje všem na palubě dýchat. Kolem ní se rozprostírá širý vesmír. V dáli jsou vidět hvězdy. Obloha je jimi doslova posetá.

Pokud se loď nachází v atmosféře některé z planet, je to ještě hezčí.
Pak jsou totiž mraky, červánky všude kolem vás. Při dostatku kyslíku štít kolem lodi zmizí a propustí dovnitř většinu slunečního svitu. Ptáky prolétávající kolem a s křikem zdravící známou loď.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 7:42 pm

"Hmmm když odhadnu velikost lodi je tu místa pro mnohem více lidí" zamyslím se.

"Navíc pokud je to živé a může udělat takřka cokoliv" významně si odkašlu.
"Tak nemusí být problém,aby se libovolně zvětšovala neboli rostla" mluvím a sotva dýchám.

"Takže,teoreticky kdyby plavidlo chtělo,mohlo zajistit,aby se nikdo s nikým nepotkal,prostě by jen vytvářela další prostory" dokončím řeč a konečně se řádně nadechnu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 7:47 pm

Moje zvědavé myšlení a mé kroky mě dovedli až na palubu lodi. Když sem se na ní ocitl a rozhlédl se, zůstal sem stát v němém úžasu. Pluli sme vesmírem, široko daleko nebylo nic, co by se dalo nazvat pevninou, nebo něčím podobný, jen miliardy hvězd, mezi kterými jsem ani jedinou nepoznával.
Zdravím. Řekl sem tiše směrem k lidem přítomným na palubě, ale nechtěl sem nikoho rušit a, tak sem jen tiše přešel k okraji vzducholodě a podíval sem se dolů. Skutečně, nikde nebyla žádná zem, jen hvězdy a temný, prázdný prostor.
Stál jsem na kraji lodi a díval sem se na hvězdy. I když sem byl bosí, měl sem tříčtvrťáky a tričko, zima mi nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 7:53 pm

Do doby než prišiel Steam som len mlčky počúval, to čo rozprávali dvaja ľudia v mojej prítomnosti. Poznámky o tom, čoho by mohla byť loď schopná mi celkom naháňali strach. Žiť tu úplne sám, nie, to nie je pre mňa veľmi lákavé. Keď už prišiel Steam, pozdravil som ho mávnutím ruky a svoju pozornosť ďalej venoval Olafovi a Lee.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 7:58 pm

Pozdravila jsem Steama a pak se začala věnovat Olafovi, nechtěla jsem si ani představovat čeho může být loď schopná, ale pro mě to bylo víc než fascinující!
"No, když jsem přišla, má kajuta už zde byla.. Každý tu má svou kajutu, tedy aspoň myslím.." Podotkla jsem hned potom.
"Á málem jsem zapomněla, jídlo je tu vážně fantastické, stačí jen pomyslet, co by jsi chtěl a má to na talíří!" Ano, přesně tohle bylo na mém seznamu, již pěkně dlouhém, plným úžasných věcí, co se mi na Destiny líbily.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:06 pm

Takže jej kajuta tu už bola? Je možné, že to tak bolo aj s mojou kajutou? Že bola pripravená už v čase, keď som na loď prišiel?
Začal som sa prechádzať po palube, pričom dlaň mojej ľavej ruky som mal položenú na rukoväti svojej katany, ktorá bola po ľavej strane môjho tela.
Na tejto lodi je vlastne všetko, čo človek k životu potrebuje. Je tu kyslík, voda, jedlo, priestory. Istá komunita ľudí, každý tu môže mať svoje súkromie, je tu literatúra, je ti snáď všetko. Takže jediné čo by sme zrejme mali robiť, je pripravovať sa na prípadný útok tieňov, a to je to, čo ja budem robiť!
Sám pre seba som si dal predsavzatie, že budem tvrdo trénovať, aby nabudúce, keď prídu tiene, budem na ne pripravený.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:08 pm

"Kdo ví jak myslí,jaké má záměry s námi" řeknu.

"Zdravím" odpověděl jsem na pozdrav procházejícího muže.
"Asi je jisté,že nás nechce izolovat i když nevíme kolik dalších lidí tu je" vyslovím úvahu.

"Kdo ví jaky druh myšlení to má,nejhorší by bylo něco jako dítě,ale to asi zjistíme" podrbu se ve vlasech.
"A hlavně by mě zajímalo proč jsme tu,má s námi nějaký záměr?" vyslovím řečnickou otázku.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:12 pm

"Nemyslím, že by s námi měla nějaký záměr, loď snů, každý jsme tu z vlastního rozhodnutí, tuším" Podotkla jsem, aspoň já to tak viděla. Pro tenhle den, těch úvah na mou mysl bylo docela dost, na to, že já byla povahově člověk, kterej moc věcí neřeší, ano, opravdu jich pro dnešek bylo dost. Opřela jsem se zády o zábradlí, a pozorovala okolí.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:21 pm

"Pri pomyslení na to, že je to dieťa a my sme jej hračky sa začínam cítiť ešte horšie, ako som sa doteraz, vďaka tieňom, cítil."
Poznamenal som smerom k Olafovi. To, aké má loď s nami zámery som si nedokázal vysvetliť a tak som sa v tom radšej nešpáral. Ak sa veľmi do niečoho nerozumiem, radšej to nechám tak a dám priestor iným, aby to riešili.
"Z vlastného rozhodnutia..."
Otočil som sa na Leu a dokončil svoju poznámku.
"... ja som sem prišiel s tým, že sa pozriem čo je to za vec a vypadnem. Lenže než som stihol odísť, zistil som, že to už nie je možné."
Musel som sa zachechtať nad vlastnou neschopnosťou. Ako som si všimol, že sa oprela, dal som svoju ruku dolu z rukoväte meča.
"Je s tebou niečo?"
Spýtal som sa jej, pretože som si myslel, že jej niečo môže byť. Napokon mňa bolí hlava odkedy som na lodi, takže som považoval za dosť reálne, že sa to deje aj u nej.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:25 pm

"Uvidíme co bude" řeknu mírně odevzdaně.

"Je to plavidlo snů,jen mě děsí myšlenku,že tu budu nečině sedět a vše mi doletí přímo do úst" zasměju se.

"Ale zas možná budu dělat to co jsem na zemi nedělal" zamyslím se a mimovolně si upravuji brýle na nosu.
"Třeba začnu pěstovat kávu..." při té představě jsem držel smích uvnitř sebe.
"Čas ukáže" protáhnu se,promnu si ztuhlé svaly.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:30 pm

Ta nečinnost je fakt hrozná. Byl sem zvyklej pořád něco dělat, ale tady prostě není co. Kdybych měl mluvit za sebe, taky sem přišel jen ze zvědavosti. Ale odejít zatím nechci. Ty stíny mě totiž zajímaj, je to pro mě něco úplně novýho. Taková nová výzva...
A Destiny bych rozhodně k dítěti nepřirovnával. Přijde mi, že tím, že tu máme vše co chceme, se o nás svým způsobem stará. To mi nepřijde jako vlastnost dítěte.

Řekl sem bez toho, abych odvrátil oči od hvězd na obloze.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:40 pm

"Že se jen podíváš? A ona mezitím vzala roha, co? Pápá a šáteček, muselo tě to vyděsit!" Musela jsem se tomu upřímně zasmát. "To já jsem šla, protože jsem chtěla na chvíli vypadnout z toho stereotypu, alespoň, co i pamatuju" Zakřenila jsem se a pak nadzvedla obočí.
"Neee, nic mi není, no dobře, je trochu neobvyklé, vidět mě přemýšlet, ale tak, nějak je těch informací moc, na to, že polovinu z toho, obvykle hážu za hlavu" Dodala jsem, byla to pravda, ať už to bylo jakkoliv vážné, dívala jsem se na to optimisticky a nemohla jsem za to.
"Stíny, no, ale zase můžou být i nebezpečné.." Otočila jsem se na Steama. "Eh, mám takový divný dotaz, i ty Steame už jsi objevil svou schopnost?" Byla jsem zvědavá, když se přidal do hovoru, proč toho nevyužít.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:45 pm

Na Olafa som reagoval veľmi pripravene. Vlastne len pred chvíľkou som si sám predsavzal, čo tu budem robiť.
"Ja sa nudiť rozhodne nemienim."
Usmial som sa a pravú ruku priložil k meču.
"Ak už tu máme všetko čo potrebujeme a veľa... veľa voľného času, využijem ho na to, aby som sa stal silnejším ako som a mohol sa tak postaviť tieňom!"
Moje slová boli plné odhodlania a nemienil som ich brať späť. Keď Lea vysvetlila, že sa má fajn, odľahlo mi. Rukoväť meča som pustil a očakával som Steamovu odpoveď. Keď som sme sa stretli nedávno, žiadnu schopnosť nemal, bol som zvedavý, čo sa odvtedy zmenilo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 8:48 pm

"Jak by řekl akademik a realista,až budu mít důkaz tak uvěřím" usměji se.
"Ale dost řečí,pokud je to splněný sen a kdyby to bylo jako sen který se nám zdá...tak Ty stíny by mohly bát noční můry ne?" opět jedna z mých konstrukcí.

"Dávalo by to smysl" dám hlavu na stranu a hledím do dálek za zábradlím.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:05 pm

Já nemívám sny, nebo si je alespoň nepamatuju. Destiny byla můj první sen, který sem si pamatoval, byl sem zvědavej a musel sem tu příležitost využít.
Což znamená, že u mě je noční můra vyloučená.
A to, že sou ty stíny nebezpečný, je na nich to, co mě zaujalo.
V našem světě je hodně nebezpečnejch věcí, hodně věcem se prostě nemůžeš bránit. Když někde něco bouchne, buďto nějakým zázrakem přežiješ, nebo zemřeš, nic s tím neuděláš. Když po tobě někdo střelí a strefí se, zemřeš, nic s tím neuděláš. Zajímá mě, jestli jde něco udělat s těmi stíny. Jediný, z čeho mám fakt strach je to, že se proti nim nebudeme moc bránit. Ale to si nikdy nepřipustim a dycky budu hledat způsob, jak je porazit, takže co z toho? Obavy sou zbytečný a moc nad tim přemejšlet taky nemá smysl.
Co se týče mejch schopností... umim "pěkně" zpívat, to je tak všechno. Ehm, ehm. "Červený šátečku kolem se tooo-oč, kolem se tooo-oč, kolem se toč. Má milá se hněvá já nevím prooo-oč, já nevím prooo-oč, já nevím proč..."

Bylo to extrémě falešný a na tu písničku sem si vzpomněl, když Lea říkala "pápá šáteček".
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:12 pm

"Jo tak, taky zajímavý příběh, jo no, moc to taky rozpitváváme, protože já o tom vím kulový!" Podotkla jsem, se stíny jsem se nikdy nesetkala a doufala jsem, že v nejbližší době, se to taky nestane.
"A schopností, no pokud by jsi tímhle chtěl zahnat nepřítele, nebo spíš mu přivodit psychickou újmu, myslím, že body pro tebe.." zakřenila jsem se, rýpnout jsem si musela.
Každým dnem mi připadalo, že jsem se tady kromě jeho veličenstva, neetkala s žádným protivným charakterem lidí a doufala jsem, že to tak i zůstane, i Ryuuji se dal přežít, jen si zvyknout, byla jsem za to ráda, i když nic nemůže zůstat růžové, no optimisté to vidí takhle, lepší něco, nežli nic.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:17 pm

"Každý má sny" usměji se.
"Jen mozek si řekne,že je to nedůležité a prostě si to nepamatujeme" dopovím.

"Bránit se stínům či jak tomu říkat...Možná když jste mluvili o schopnostech.." pozvednu obočí.
"Tak si myslím,že entita která řídí tady na lodi vše nám dává či v nás probouzí ony schopnosti,abychom se ubránili těm potvorám" opět jedna z úvah.

"Ale kdoví" pokrčím rameny.
"Krásný pěvecky výkon" poznamenám s úsměvem na rtech a ironicky.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:20 pm

Pche, body? Timhle dám K.O. každýmu. Zasmál sem se její poznámce o mém příšerném zpěvu... nebo spíš o mém bručení.
Je ale dobrý vědět něco o nepříteli. Zkoušel sem hledat v archívu, ale moc sem neuspěl, tak sem si tam aspoň "přivolal" nějaký nářadí a trochu sem se hejbal. To je tak jediný, co se tady dá dělat. Nejhorší je, že tu nemám ani s kym trénovat. Pochybuju, že by do sebe někdo ze zdejších obyvatel nechal dobrovolně bušit, páčit si klouby, nebo se nechal škrtit...
Řekl sem trochu zamračeně.
Ne že bych o nějaký schopnosti zrovna stál, jen mi přijde divný, že se mnou tadle loď nic neprovedla... snad.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:22 pm

Mne sa veľmi tá pesnička nepáčila, no moja povaha to najavo dať nesmela, tak som Steamovi zatlieskal.
"Tak ma napadá..."
Začal som, akoby niečo nové.
"... možno by nebolo na škodu, ak by sa stretli všetci členovia posádky a vymenili si svoje informácie navzájom. Možno by sme potom vedeli viac, každý z nás."
Svoje hlavné uvažovanie som po chvíľke utlmil a ostal mlčky stáť a pozorovať zvyšných troch tu prítomných.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Hráč RPG
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 114
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:27 pm

Phate

Konečně! Konečně po čtyřech dnech jsem našel pokoj a v něm vanu. Ohromnou vanu! Po pr hodinách jsem vylezl zpět na palubu- učesaný, nastrojený do mého oblíbeného obleku a ve velmi dobré náladě. Uviděl jsem Steama a ostatní, jak se tam baví a přišel jsem k nim. Konečně zas ečistý jako alabastr. usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:29 pm

"To s tím shromážděním lidí co jsou zde není špatný nápad" řeknu.

"To by ovšem chtělo nějaký komunikační prostředek,rozhlas nebo tak něco" melu pantem.
"Nahánět to po jednom by bylo neefektivní" mluvím,sundám si brýle a cípem uniformy si leštím skla.

Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:34 pm

Na Olafove slová som samozrejme prikyvoval, pretože som ich pokladal za správne a myslel som si to isté. V momente keď prišiel Phate som sa na neho usmial a pozdravil ho.
Už vyzerá lepšie, len nechápem, ako môže niekto nosiť vlasy takým štýlom ako on.
Ako som si tam tak postával, môj meč sa začal pohybovať, raz stúpal svojvoľne hore, a potom zasa padal rýchlo dole, skoro so sebou vzal aj moje nohavice, ktoré, povedzme si úprimne nemám nejako veľmi upevnené. Nakoniec, ako takmer dvoj metrový černoch sa nemám za čo hanbiť. Meč som rýchlo chytil do ruky a snažil sa upokojiť situáciu, ktorá sa nejakým spôsobom samovoľne vykonala.
"Ah, sorry. Toto sa mi stalo prvý krát, odkedy som tie schopnosti začal trénovať."
Pravdivo som povedal do okolia.
A dúfam, že naposledy.
Po chvíľke sa meč prestal hýbať a ja som sa radšej oprel o zábradlie tak, aby keď sa meč náhodou začal nebezpečne približovať k zemi, sa na zábradlí zasekol a nemohol klesnúť nižšie.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:39 pm

Toho nově příchozího člověka, co vyšel na palubu jsem jen pozdravila.
"I noční můry by utekli.." Poznamenala jsem k tomu K.O a pak jen na nápad přikývla. "Jen, to se lépe řekne než udělá, sjednotit všechny, když ani nevíme, kolik jich tu je.. Jak říkám, já každý den střetávám nové osoby, jen za dnešek jsem potkala t-tři.." Podotkal jsem zadumaně, při posledním slově jsem se zasekla, prootže noo, nestávalo se často,ž e by najednou někdo byl bez kalhot a mě začaly dosti cukat koutky, tak jsem se ze slušnosti držela, abych nevyprskla smíchy.
"A tak nevím, třeba pokud loď poprosíme, nevím, je to živá věc, ne pokusný králík, ne stroj.." To byla moje úvaha, i když prosit loď, jo zní to šíleně.
Já jsem nevěděla, čeho se obávat, tedy uvědomovala jsem, si, že něco po nás jde, ale nikdy jsem to neviděla, nedokázala jsem si to představit, na to, že spoustu jiných věcí ano. "Myslím, že spoustu lidí svoje schopnosti ještě neobjevilo.." Podotkal jsem jen tak mimo, já sama jsem teda pár náznaků objevila, ale přišlo mi to až moc neuvěřitelné.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:43 pm

Uvidím další známou tvář, Phate. Čau. Takže si konečně našel svoji kajutu? Gratuluju.
Řekl sem se smíchem, protože ten chudák vypadal předtím fakt bezradně.
Deš ale trochu pozdě, před chvilkou sem zpíval... Řeknu a zavrtím hlavou.
No, já nejsem moc společenskej typ, takže se to shromáždění obejde snad beze mě ne? Stejnak nic nevim.
Řeknu k těm dvoum, co řešili shromáždění posádky. Bushidovu hýbající se čepel sem se snažil nějaký způsobem ignorovat, ale scénka s kalhotama mě donutila se pousmát.
Třeba je ještě nemaj, ale Bushido si už umí sundat kalhoty, aniž by se hnul. Zasmál sem se.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:44 pm

"Poprosit loď zní sice šíleně,ale tady asi nelze používat logiku ze země,tedy né na všechno" zazubím se.

"Podle mě i kdyby tu nebyl žádný rozhlas či jiný komunikační prostředek kterým lze kontaktovat ostatní lidi na celé lodi" nadechnu se.

"Tak by to loď teoreticky mohla vyrobit,vytvořit nebo jak to nazvat" pokyvuji hlavou.

Při pozorování účinku gravitace a tedy schopnosti onoho muže jsem zbystřil.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 EmptySat Jan 28, 2012 9:51 pm

Musel som sa nad sebou zasmiať. Aj keď som sa nesmial dlho a hlučne, dal som najavo pobavenie zo seba samého.
"Tak tak, až nabudúce prídu tiene, stiahne na nich nohavice a vyparia sa!"
Dodal som potom ako som sa dosmial. Potom som sa však vrátil k svojej normálne "tvári" bez pobaveného výrazu.
"Ja si vôbec nedokážem predstaviť čo všetko táto loď dokáže, no mala by mať kapitána tak ako každá loď. A ten kapitán by mohol byť človek dosť schopný na to, aby nás všetkých zorganizoval, nie?"
To čo som práve povedal boli viac menej moje úvahy, no veľa vecí ma k téme nenapadlo. Do lodí expertom nie som, biológ a kozmonaut taktiež nie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Paluba Destiny - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paluba Destiny
Návrat nahoru 
Strana 11 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Paluba Destiny
» Paluba
» Z paluby Destiny
» Kapitáni Destiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: