Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Týden 6 – 2012

Goto down 
AutorZpráva
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Hořice

Týden 6 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Týden 6 – 2012   Týden 6 – 2012 EmptyMon Jul 30, 2012 6:17 pm

Ano, už zase vás jdu prudit s oznámením. A ano, zase jsem jeden týden vynechala. Ale řeknu to takhle: Jelikož přespříští týden tu nejsem, oznámení v létě bude silně (ne)pravidelné. Každé pondělí, ale ne každý týden.
Tentokrát bude malá změna: Obě zadání Imaginaria jsou ode mě. Proč? Slečna, která mi to už dobrý měsíc slibuje, se na to opět vykašlala, že prý nic, na co by šlo něco napsat, nenašla. Přitom já mám v záložkách nemalou zásobu. Ale o tolik nepřijdete. Po K., která k dotyčné jede, vzkážu pár facek a kopanec do zadku, aby se už uráčila mi něco najít.
Pořád ještě mě taky mrzí ta neaktivita, ale myslím, že vás k něčemu dokopeme. Nechtějte vědět, jak vypadá malá (hodně malá) diskuze o aktivitě Snílků ve skupině na Xichtknize.
Mimochodem, určitě nikdo neví nic o tom, že by šlo téma napsat dopředu a nastavit, kdy se zveřejní? Páč mě tohle škrábání každý pondělí fakt nebaví a v PC se mi to ukládat nechce...

Jinak, zveřejňování se nemění. Konkrétně odkazy se zveřejňují podle toho, jestli jde o dílko na Imaginarius (prosím připsat číslo obrázku), nebo na Téma týdne. Celá dílka jako nové téma do příslušné rubriky pod Imaginariem (skloňuju to dobře?) nebo Tématem.
Tím bych měla svoje vykecávání (ne)Snílkům za sebou a jdeme na to...

Upozornění
Na klubovém blogu už na to někdo upozorňoval, ale já marně pátrám po té části pravidel, kam to napsat. Fórum se teď ubírá trochu jiným směrem než blog, takže to, že jste členy na blogu, neznamená, že jste automaticky členy i na fóru. I když se do (pravidelně vyhlašovaných) projektů mohou zapojovat i nečleni, členové se vždy musí hlásit přes registraci, ať už jste členy na blogu, nebo ne... Ale určitě budu při přijímání brát v úvahu, jestli vás přijali na blog a jakou cestu jste od svého přijetí ušli...

Téma týdne
Tak, co vám zadat? V Londýně je Olympiáda, tak by se hodilo něco se sportem, ne? Anglickým sportem... Tákže, kriket nikoho neláká, předpokládám. Ale napadá mě něco, co by šlo vzít jako metafora (nebo metonymie). Liška nemusí být vždycky zvíře, ale hon je vždycky hon. Ano, hádáte správně, nouze o nápad se opět hlásí silnější než obvykle a aby teda Téma bylo, zadám vám absolutní blbost, která součástí OH ani není...
Hon na lišku
Jo, taky nechápu, jak jsem na takovou blbost přišla. Hodně štěstí s vymýšlením. Kamenovat můžete, ale ne do hlavy, prosím. Děkuju.

Imaginarius
No ano, slečna, co mi měla najít obrázek, se na to zvysoka vykašlala. A jelikož znám její „spolehlivost“ i lenost, vím, že spíš, než by nic nenašla, se na to vykašlala, nebo tomu věnovala 30 vteřin. No jo, moc jí nevěřím, ale po mých zkušenostech víc důvěry nedostane ani omylem! Very Happy

Zadání 1
Tohle snad ani komentovat nejde. Dobře, jde. Ta pavučinka v okně je hezká, ne? Obrázek se, pokud teda název přeložíme, jmenuje Pták bez křídel... Dobře, v originále to zní líp, ale s tím já teď jaksi nehnu, že ano?
Ona sama sedí, ale něco jiného stojí a pohybuje se. Možná to je tanec. Nebo snad je to odraz, co sedí, zatímco ona sama tančí? Vážně, hodně štěstí a já sama se taky donutím něco napsat... mám teď po svátku zásobu čokošky, tak snad... Very Happy
Týden 6 – 2012 A_bird_without_feathers_by_imnotmizu-d53sfcf

Zadání 2
Ti kolibříci jsou nádherní. Vidíte? Taky umím zadat jakž-takž optimistický obrázek. Modroočko s maskou. Je ta maska jenom v její mysli, nebo je skutečná? Určitě k tomu jde vymyslet příběh, stejně jako nějaká silně citově orientovaná poezie (lyriku a epiku si pořád pletu, nechtějte po mně, abych ty pojmy používala).
Opět jen hodně štěstí a vemte na mě bič, ať sakra taky jednou něco napíšu! (Jo, že zrovna já, která jsem navrhovala bič na neaktivní členy... Very Happy)
Týden 6 – 2012 3dc615249579a16e0c5083f3a23dfe97-d58801l

Zdroj 1 (autor dole) a zdroj 2 (autor dole)
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
 
Týden 6 – 2012
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Týden IX. 2012
» TÝDEN VII. 2012
» Týden 4 – 2012
» TÝDEN III. 2012
» TÝDEN V. 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics-
Přejdi na: