Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Týden 4 – 2012

Goto down 
AutorZpráva
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 26
Location : Hořice

Týden 4 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Týden 4 – 2012   Týden 4 – 2012 EmptyMon Jul 02, 2012 9:00 pm

To už se mi stalo podruhé! Zase jsem si to zavřela a musím to psát znovu! Jsem to ale šikulka, že? Každopádně zatím ještě včas a s novým, zrealizovaným nápadem.
O vybrání jednoho z obrázků na Imaginarius jsem původně poprosila jednu ze svých kamarádek. Bohužel, vykašlala se na mě, a tak jsem o půl desáté večer, na poslední chvíli, požádala jednoho z hráčů RPG hry HOCZ, Matta F. MacKennu (celé jméno jeho postavy je Matt Cormac Fitzgerald MacKenna, ale pšš!).
Trochu mě zklamalo, že ani měsíc po novém rozjezdu fóra není schopný reagovat téměř (opakuji: téměř) nikdo jiný než Berenika (Avalon). Jestliže o to fórum vážně nikdo nestojí, nemám důvod pokračovat v projektech takhle. Moment, vlastně mám. Nejsem žádný vzdávač a rozhodně nemám v plánu se na to tak rychle vykašlat.
Tak a za další, skutečně, jestli vám něco vadí, prostě to napište, nikdo vám hlavu neutrhne! nebudou mi vadit návrhy na zlepšení, ani případný dobrovolník, který by vybral jeden obrázek pro Imaginarius nebo navrhl téma pro TT.
Zveřejňovat prosím tradičně odkazy na TT sem a celá dílka zase semhle jako nové téma. Na Imaginarius odkazy sem a celá dílka sem jako nové téma. Děkuju. Smile
Ale teď už k zadáním.

Téma týdne
No ano, první z témat mě napadlo při prohledávání DeviantArtu a čtení názvů obrázků. Druhé teď při psaní tohohle oznámení. Co to pro vás znamená? Dvě témata týdne. A jaká že jsou? Jedno česky, jedno anglicky. Jedno nezaujaté, jedno skutečně silně z mojí hlavy a z mojí duše.
A témata zní jak? Doufám, že aspoň jeden z vás se takto zeptal. Jestli ne, stejně se to dozvíte, nebojte.
Chvilka napětí...
Téma 1: Město snů
Téma 2: Don't give up
Spokojeni? Nebo máte nějaké námitky?

Imaginarius

A máme tu další týden a s ním i další Imaginarius. A co to znamená pro vás? Další zadání, na která stejně nikdo nic nestvoří, ale Anne Eyre po nich bude mít čisté svědomí.
Poprvé jsem do projektu zapojila i někoho ze svých známých, jelikož nikdo z vás se nenabídl. Takže žádné protesty! Ne, vážně, klidně protestujte.

Zadání 1 – Anne Eyre
Tak, tohle je to mé zadání. Bohužel, nic lepšího jsem nenašla, ale doufám, že alespoň někdo z vás na to něco stvoří. Až budu mít méně hektické období bez návštěv, začnu taky makat a půjdu příkladem. Smile
Kdo je to? Proč tam tak sedí a vypadá úplně klidně v šeru a obklopen zvířaty? Nevadí mu to? A daly by se vymyslet i další otázky, i s odpověďmi. Ale to už je váš úkol.
Týden 4 – 2012 The_cellist_by_hypocritical0kiss-d55t172

Zadání 2 – Matt MacKenna
Tenhle obrázek jsem si okamžitě zamilovala. Postava na cestě, odchází pryč. Muž, nebo žena? Domů, nebo do neznáma? Ráno, nebo večer? Žít, či zemřít? A jé, už na mě to sepisování leze taky. Aspoň víte, jakým stylem já ty svoje blafy sepisuju. Ale zase je zbytek jen a jen na vás.
Týden 4 – 2012 B95d22b91507a079747de033616036f5

Zdroj 1 (autor dole) a zdroj 2 (autor dole)
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
 
Týden 4 – 2012
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Týden 4 – 2012
» TÝDEN VII. 2012
» TÝDEN III. 2012
» TÝDEN V. 2012
» Týden IX. 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics-
Přejdi na: