Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Týden 1 – 2012

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Hořice

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptyMon Jun 11, 2012 4:35 pm

Vážení, doufám, že všichni vědí, kam a jak zasílat své výtvory (nečekám, že by vás bylo hodně). V první řadě bych všechny prosila, aby si zkontrolovali, že jejich stará tvorba na TT a Imaginarius je ve správných rubrikách, jelikož se mi to při přeřazování trochu pomotalo. Kdyby něco, název tématu poprosím sem dolů a přihodit název té chybné rubriky. Pokud budete chtít něco stvořit na stará témata, tak do rubrik pro ně tak, jak se to dělalo předtím. Ale teď přivítejme první týden pod mým "velením" (ráda si do něj nechám kecat, proto ty uvozovky).
Určitě už jste si všichni všimli, že co chystám já, je v případě oficiálních vyhlášení akvamarínovou barvičkou, v případě, že vystupuji sama za sebe se svou tvorbou nebo názorem, je název mého tématu mojí milovanou červenou (zelená by byla lepší, ale tady mi moc nesedí na pozadí).
Další věc je, že děkuji těm, kteří se po zprávě o obnově fóra na fórum vrátili ještě, než jsem začala pořádně něco dělat, a za Bereniku těm, co hrají RPG (Monica Otmili - RPG, že?, Maglaiz, a všichni, co se účastní RPG).
Ale pojďme už na ta zadání. Téma je z mé hlavy, zdroj obrázku máte dole hodně malým písmem.

Edit 16. 6. 2012

Jestli má někdo problém se zveřejňováním odkazu, tak pojede skoro tak, jak to bylo (udělám na to vždycky novou složku s číslem týdne a vy tam hodíte nové téma s názvem příspěvku, ať ten bordel není takový Wink ). Ale nelíbí se mi, že by to dělali všichni, pak by bylo fórum asi dost zahlcené (námitky stále přijímám). Kdo může odkaz, prosím odkaz, názor se může přece dozvědět i na svých stránkách... Kdo z nějakého důvodu nemůže nebo mu to je hodně silně proti srsti... tak po staru.

Téma Týdne

Jestliže na toto téma někdo něco stvoří, zveřejní to na svém blogu a odkaz vloží sem.
A teď už konečně to téma. Popravdě, asi přestanu zapínat Hi-Fi věž, sotva přijdu domů, nebo si tam nebudu pouštět tyhle písničky, jelikož téma zní: Řeka duchů.
Ano, metalisti tipují správně, jedná se o překlad názvu 3. písničky z alba Imaginaerum od finské (finsko-švédské) metalové skupiny Nightwish. Podala bych podrobnější info, ale to bych to tu zahltila a všechny znechutila. Smile

Imaginarius

Asi už všichni tušíte, kam vkládat svojí tvorbu formou odkazu, že? No, pro jistotu opakuji, že sem. Samozřejmě neučím za to, že takové zadání už nebylo na blogu nebo tady (jsem líná to procházet, hlavně ten blog), ale doufám, že ne... Kdyby něco, klidně mě na to upozorněte.

Zadání 1:
Týden 1 – 2012 The_fire_caller_by_perlamarina-d5371rn

Zadání 2:
Týden 1 – 2012 My_soul_in_exchange_by_vampirekingdom-d537378

Zdroj 1 (autor dole) a zdroj 2 (autor dole)


Naposledy upravil Anne Eyre dne Sat Jun 16, 2012 9:58 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Úprava způsobu zveřejňování)
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptyTue Jun 12, 2012 11:07 am

Technický dotaz ^^
Neříkalo se, že pro odlišení blogu od fóra budou smět přispívat i "nečleni" klubu?
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Hořice

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptyTue Jun 12, 2012 12:15 pm

Asi máš pravdu, chybička se vloudila opravím. Holt mám v těch FB dohadech bordel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptyTue Jun 12, 2012 12:17 pm

O opravu ani nejde, jako spíš o to, že předchozí systém mi přijde praktičtější. Kdyby se účastnili jen blogeři, tak neřeknu, ale většina z "nečlenů" nemá blog a tudíž nemůžou vložit odkaz na své dílo. A když vloží celé své dílo místo odkazu a někdo jej okomentuje, bude v tom děsný zmatek. Oproti tomu, když si každý může založit vlastní téma, má tam své dílo, třeba odkaz na blog a ještě má větší možnost se k tomu sám vyjádřit. Myslím, že to mnoha lidem docela vyhovovalo.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Hořice

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptyTue Jun 12, 2012 12:20 pm

Já ti říkala, že to tak udělám, takhle ti řeknu. Ale mně zas přišlo, že v tom vlastním tématu byl hrozný, až děsivý zmatek. A vyjádřit se můžou i takhle.
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptyTue Jun 12, 2012 12:26 pm

Je to na tobě, já jen vyjádřila svůj názor xD
Vedeš to ty. Je to tvůj klub. Já si hraju pouze s RPG. Jen jsem chtěla zmínit, že mě to docela... Nevím... Odrazuje od psaní.

Ráda mám na všem vlastní téma a myslím, že díky odkazům budou i hráči RPG raději vkládat dílka do spamu. Je to podobnější typicky blogerskému vkládání článků. Každý sám za sebe, žádná nutnost odkazů, žádné nutné opravování s CSS a především nemusí klikat jinam, aby si mohli dílko přečíst, ale mají ho i s poznámkou autora tam, kde chtěli. Každý systém má své vady. Můj i tvůj. Tohle bude nejspíš jen ten pesimista ve mě.

P.S. - Monica ani Maglaiz RPG nikdy nehráli xD Zatím xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Hořice

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptyTue Jun 12, 2012 3:29 pm

Já myslím, že když budou mít námitky, klidně se vyjádřej. Já třeba na Imaginarius kašlala v mém krátkém členství v době blogu. Proč? Protože se posílalo na mejly a kdesi cosi... V nejhorším můžou jet oba systémy tandem, ne? Ti líní budou dávat odkaz, ti méně líní si to zadaj nadvakrát Very Happy
P.S. Jak to mám vědět? RPG je tvý. U Monicy mám tuším, u Maglaiz RPG nemám psaný vůbec Very Happy Zatracená čeština
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptySat Jun 16, 2012 9:33 am

Tandem? Takže pokud chci něco zveřejnit, můžu do tématu nebo jen odkaz? Mám trochu problém se zveřejňování na blogu, dokonce jsem kvůli tomu už zakládala nový, takže by mi téma vyhovovalo víc i z tohohle důvodu.

Mimochodem, nebylo by vhodné napsat nějaké info o rozjezdu fóra na blog? Obávám se, že takhle o tom ještě spoustu lidí ani neví xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Hořice

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptySat Jun 16, 2012 9:53 am

No bylo, ale to už je na blogových adminech, někdo z nich o tom něco říkal. Já bohužel v blogu hrabat nemůžu Smile

Jinak jestli to tak je, není problém, dodám takovou drobnůstku nahoru, kdyby tohle zmizelo v záplavě příspěvků.
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptySat Jun 16, 2012 10:04 am

Okey, děkuji. Múza by byla, volno konečně taky a to téma týdne je neuvěřitelně lákavé xD

Co se blogu týká, myslím, že by neměl být problém něco zveřejnit. Když k tomu napíšeš pár vět a pošleš jim to na Fb nebo na mail, tak to tam podle mě může být ještě dnes nebo zítra xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Hořice

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptySat Jun 16, 2012 10:08 am

Jo, ale dneska to fakt nestihnu... Jinak není zač, já se v první řadě snažím, abyste mě odsud rychle nevykopali Very Happy

Takže Téma se líbí? Opatrně, aby příští téma nebylo třeba Poslední v divočině Very Happy
Ale děsí mě chvíle, kdy dám Imaginarius, který už byl na blogu (jo, jsem líná prohledávat)
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptySat Jun 16, 2012 10:11 am

Jestli to má být návrh na druhé téma, tak mě se líbí taky xD
U Imaginári... (Ehmm... Jak se to skloňuje? xD) ...se to myslím nestane. A pokud ano, vadilo by to tolik? Myslím, že by si to nikdo ani neuvědomil.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Hořice

Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 EmptySat Jun 16, 2012 10:14 am

To je taky pravda Smile Jinak Téma Týdne bude veselý. Jak dlouho potrvá, než někoho napadne, jestli to nevybírám podle Pražskýho setlistu z 30. dubna Very Happy (bych si ho musela pamatovat)
P.S. řekla bych, že "Imaginária"
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
Sponsored content





Týden 1 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Týden 1 – 2012   Týden 1 – 2012 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Týden 1 – 2012
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Týden 1 – 2012
» Týden 6 – 2012
» TÝDEN I. 2012
» Týden 6 – 2012
» Týden 7 – 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics-
Přejdi na: