Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Opti-Mystique

Goto down 
+2
Agatha Farewell
Opti-Mystique
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptySun Jan 15, 2012 4:45 pm

Název:
Toinen ulottuvuus henkilön (finsky, ,,druhý rozměr člověka")

Schopnost:
Ve zkratce se jedná o jistou formu astrální projekce, případně rozdvojená osobnost přejatá do extrému. Ze začátku pouze jako nenápadný hlas v hlavě, v závěru však úplné vytvoření další osoby mimo tělo. Ve své podstatě se nejedná o útočnou schopnost, v určitých situacích, ale může být jak pro osobu, tak pro ostatní, velice nebezpečná.

Techniky:

Ääni hänen päässään (finsky, ,,hlas v hlavě")
Rank: I. Jednoduché (Učí se 2 dny) - Pro učení je třeba mít více než 0 příspěvků
Popis a účinek + nevýhody:
Jedná se o tichý hlásek, který občas něco dotyčné osobě našeptává. Může to být jak v pozitivním, tak i negativním smyslu. Je jen na dotyčném, jestli hlas bude brát vážně. Zatím je velice těžké hlas vůbec zaslechnout, osoba se musí VELICE soustředit a vyhnat z hlavy jiné myšlenky. Občas se, ale ,tichý společník" může ozvat naprosto nečekaně, například při prudké změně nálady. Osoba zatím všechno musí pilovat pomocí meditací a nalézání ,,sídliště" hlasu v temných zákoutích mozku.

Yksi kahdessa paikassa (finsky, ,,jeden na dvou místech")
Rank: I. Jednoduché (Učí se 2 dny) - Pro učení je třeba mít více než 0 příspěvků
Popis a účinek + nevýhody: Znáte to. Máte pocit, že člověka vidíte na místě A. Pak ale přejdete někam jinam, ale on je najednou i na místě B. Jak je to možné? V našem světě existencí dvojčete, na vzducholodi je však možné téměř všechno. Takže být i na dvou místech zároveň. Problém je v tom, že duše je jenom jedna. Stejně tak hmotné tělo. Takže i v největším ranku není rozdvojení ideální, ale spíše astrální projekce. V tomto stupni však není žádné rozdvojování ještě reálné. Dotyčná osoba je schopna vytvořit pouze jakýsi stín. A to dokonce nevědomky, například při pomyšlení ,,že by ráda věděla, co se děje tam a tam". Je možné, že si vůbec nevšimne, že se něco takového událo, i když jí to vezme určité množství energie. Je však důležité si toho všímat a pokoušet se to nějak regulovat. Ze začátku to jde velmi těžko.

______________________________________
Poznámka pod čarou: Že jsem to už pochopila správně ? Very Happy Very Happy Very Happy



Naposledy upravil Opti-Mystique dne Tue Jan 17, 2012 6:30 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : *blik cvak příjem* dlouhé vedení, předlouhé.... :D)
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 1:29 pm

citace :
Jedná se spíš o velice zesílenou intuici nebo snad hlad z podvědomí.
Hlas, že ano?
Schopnost povolena, moc pěkné.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 3:54 pm

Děkuji a ...ehm, ano Very Happy Překlep, kterého jsem si nevšimla... Ale, zase to zní zajímavě i takhle ^^
Mimochodem, pochopila jsem správně, že ke každému ranku patří jinačí popis + účinek a tak? Very Happy
A taky díky za povzbuzení, to byl geniální nápad s tou rozdvojenou osobností Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 4:01 pm

Sama schopnost rank nemá. Máš po celou hru jenom jednu.
Ale pro každou schopnost existují techniky. Příklad, který jsem uváděla byl, že ke schopnosti ovládání ohně může být třeba technika zapálení ohně na konci prstů apod. Každá schopnost může mít nejvíce sedm technik.

Dá se to brát i takhle. Ti, kdo zatím nemají stovku potřebnou pro II. úroveň můžou mít až sedm technik I. úrovně. Ale až budou mít sto příspěvků a budou chtít techniku s vyšším rankem, budou muset jinou techniku vymazat, aby celkový součet technik byl zase sedm.

U tvojí schopnosti se techniky asi budou vymýšlet hůř.
Prozatím bych to možná nechala takhle jako schopnost i techniku zároveň a časem jen zvyšovala úroveň. Ale i tak se určitě dá něco vymyslet. Třeba technika, při které ukážeš svou rozdvojenou osobnost i ostatním nebo něco, při čem se ti s ní bude lépe komunikovat. Speciální druh meditace... Cokoli. Cokoli tě napadne v příslušném ranku. Momentálně tedy I. Po stovce příspěvků II. a tak dále.

Ehmm... Říkala jsem již, že se může hrát? Sice zatím místnosti dotvářím, ale může.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:02 pm

Aha jako táááákhle Very Happy Tak já jsem to brala tak, že každá schopnost má jisté ,,úrovně" a ty jsou dané množstvím příspěvků -> takže přechod do vyššího znamená jakoby upgradování, takže třeba II. je třeba už schopnost hlasu odpovídat, III. ho zavolat + přehrát vzpomínky, IV. - vyloučení hlasu z těla ve formě stínu a V. jako úplná astrální projekce.... takže takhle to nefunguje? Nevím, jestli tomu dost přesně rozumím...
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:07 pm

Ano, tak to mít můžeš. Ale je to technika, ne schopnost. Pokaždé, když budeš mít dost příspěvků je možné jí zvýšit úroveň, jak říkáš.
Nicméně těch různých technik ke své schopnosti můžeš mít až sedm.

Nevím přesně, na co ti mám odpovědět, ale ptej se. Od toho tu jsem.
Jednoduše jedna schopnost = sedm technik.

Tedy u tebe bych to chápala jako schopnost = Astrální projekce nebo rozdvojená mysl.. Jak chceš xD A jedna z technik to, jak říkáš. Nejdřív I. úroveň, potom II, pak III...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:10 pm

hauuuuuuuuu Very Happy Buď jsem mrtvá ze školy nebo nevím.
Prosím prosím, nebylo by vysvětlení jak pro blbečky? Very Happy
Technika a schopnost se mi pletou asi tak jako směrový a normálový vektor Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:22 pm

To bude spíš mojí mizernou schopností vysvětlovat xD

Schopnost je jen jedna.
Může to být třeba to, že někdo ovládá oheň. To je schopnost.
Schopnost není nijak omezená. Její síla závisí na tom, jak ji uživatel používá.

To, jak uživatel využívá schopnost, jsou techniky.
Techniky mají několik úrovní. Pokud uživatel svou schopnost (Třeba ten oheň) příliš neovládá (Od 0 do 100 příspěvků) tak má techniky úrovně I.
Když ji ovládá lépe (Od 100 do 300 příspěvků) může si napsat techniky II. úrovně. Tedy již o něco složitější než techniky úrovně I.
Technika ke schopnost používání ohně tedy bude třeba plamínek na konci prstu. Vyvolat ho je technika úrovně I. Je to technika náležící ke schopnosti, která tvoří oheň. Celkový počet technik musí být vždy sedm. Máš-li tedy schopnosti úrovně I. v maximálním počtu a překonáš hranici 100 příspěvků, můžou mít techniky buď vyšší úroveň nebo některé nahradíš jinými s vyšší úrovní.

Schopnost je základní a "dělí se" do technik.
Techniky jsou způsob, jak použít schopnost.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:26 pm

Berenika napsal:
Schopnost je základní a "dělí se" do technik.
Techniky jsou způsob, jak použít schopnost.
Aháááááááá Very Happy *blik cvak příjem* Už jsem to možná pobrala Very Happy
Ehm, tak to pak jo Very Happy Tak to já budu muset přepsat Very Happy
To jsem na začátku chápala úplně jinak Very Happy
Takže třeba když to budu nazývat česky, může být schopnost třeba ,,rozdvojená osobnost" a techniky
• hlas v hlavě
• astrální projekce
• přenášení v prostoru
...
Takže takhle nějak jo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:29 pm

Ano, přesně tak! Neumím vysvětlovat xD Asi to poté trošku přepíšu, alespoň pro jistotu. Jsem roztržitá. Vždycky něco důležitého vyjádřím úplně jinak než bych měla.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:38 pm

No stress Very Happy To je normální Very Happy
Takže já se nad tím ještě večer zamyslím a předělám to během zítřka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:40 pm

V pořádku, vůbec to nespěchá. Techniky se stejně určitou dobu (I. úroveň dva dny) učíš, takže můžeš začít hrát klidně teď, chceš-li xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:47 pm

Mohla bych, že? Very Happy Ale asi to nechám na další dny, mám toho nějak moc... pololetí Very Happy Snad zítra... Very Happy Ale velice se těším, akorát asi budu pěkně plést psaní postů a stále budu mít otevřená pravidla, protože už mám nějak zažité psaní do hvězdiček Very Happy Ale je pravda, že systém tady se mi zdá mnohem propracovanější... Very Happy jen si budu muset zvyknout ^^
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:49 pm

Tak, zvykat si musíme všichni, já mám taky pořád otevřený profily hráčů a dokonce i ten svůj, abych nedělala boty a nepsala věci, co si protiřečí Very Happy Ale je to super, jen mi na tom vadí ty prodlevy. Čekat, než někdo něco napíše, jsem tu hodinu a vlastně se zatím vůbec nic nestalo. Kdyby ty místnosti byly chatroomy, bylo by to o něčem jiném.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Le fille Ash


Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4
Join date : 01. 01. 12
Location : Czech Republic

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:55 pm

Phoenix: To je pravda, ale zase je tam příjemné to napětí... kdy už odepíše? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://ashinin.wordpress.com
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:56 pm

Psaní do hvězdiček znám a popravdě obdivuji, že se v něm vyznáš xD
Zkoušela jsem to.. A nevydržela jsem tak hrát. Ten způsob je pro psaní formou návštěvních knih z Blueboardu (Snad jsem to napsala dobře) a protože tam není možnost psát kurzívou, neodlišují se myšlenky a to, co hráč dělá.
Tady je možnost odlišit myšlenky nebo přímou řeč barevně, kurzívou, tučně...

Co se týče pololetí, jsem na tom asi stejně. Málo času a ještě přijímačky na střední, uff...

Otevřené profily hráčů být nemusí. Všimla jsem si, že předem píšeš, co Ash udělá. Že se jí třeba nelíbí zmínka o jménu... To není v RPG třeba. Naopak, na některých fórech se to bere jako manipulace s postavou jiného hráče. Nemusíš psát to, jak někdo jiný zareaguje. To ať napíše on. Ty napíšeš jen to, co říkáš nebo děláš. To ostatní už je na jiných.

Chatroom... A jaké by to mělo kouzlo?
V Chatu nikdo nenapíše něco o pěti řádcích a prakticky nikdo si věci, co píše, nerozmyslí tak jako u fóra. Chat se dá použít na psaní příběhu, na cokoli... A v RPG tak jako tak musíš čekat, až někdo odepíše. O prázdninách jsem u nich trávila celé dny. Je to skvělé odreagování a ještě lepší tvorba závislosti XD Každopádně doufám, že tě to bude bavit.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:58 pm

No, já toho času bohužel zase tolik nemám, takže je to spíš jako "Kdy už sakra odepíše" Very Happy Chtěla bych toho stihnout co nejvíc než budu muset odejít, takže je to trochu utrpení, pořád klikat na refresh a doufat Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 5:59 pm

Njn, prázdniny... to já už neznám Smile Holt tomu prostě nebudu moct věnovat celý večery a noci jako když mi bylo patnáct. Snad mi to tak dýl vydrží.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 6:01 pm

Miluju RPG, psaní aspoň 7mi řádkových postů a všeho Very Happy V jedné jsme dělali undergroundovovu výzvu, kdo dá víc řádků Very Happy myslím, že max byl 35 Very Happy Very Happy ... A ve hvězdičkách docela přehled je, ale zase si člověk musí zvyknout Very Happy ... Ostatně na všechno kolem RPG .... a k tomu ,,manipulování" cizích postav, s tím jsem měla ze začátku velký problém, ale za ten rok, co různá RPG hraju jsem si zvykla, že můžu manipulovat jen s vlastní postavou Very Happy Very Happy ... A taky že postavu neznám, dokud se s ní neseznámím ve hře a nevím, co se ve hře nestane. Takže otevřené budu mít jednom svůj profil (než se sama sobě vžiju) plus pravidla psaní Very Happy Very Happy ...
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Le fille Ash


Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4
Join date : 01. 01. 12
Location : Czech Republic

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 6:02 pm

Phoenix: Je náhoda, že jsem zrovna nemocná... takže mám času vcelku dost a můžu si to alespoň pořádně vyzkoušet. Ale jinak tu budu hlavně o víkendech. Ale neboj, myslím, že na to čekání si časem zvykneme. Wink

Berenika: Psaní do hvězdiček! To je něco úžasného Very Happy Sice to neznám jako ve formě hry, ale jsem zaregistrovaná na P-P (piste-povidky.cz) a tam se hvězdičky používají běžně... je to zajímavé zpestření Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ashinin.wordpress.com
Amestea
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 49
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyMon Jan 16, 2012 6:09 pm

(deleted)


Naposledy upravil Amestea dne Sat Jun 18, 2016 1:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyTue Jan 17, 2012 6:33 pm

(Tak jsem to hezky upravila, Bereniko, schválíš mi to, nebo mé vedení bylo ještě delší než jsem předpokládala? Very Happy Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyTue Jan 17, 2012 6:35 pm

Dvě slova - Dokonalé a schváleno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyTue Jan 17, 2012 6:39 pm

Děkuji velice Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy To mě těší Very Happy Hauuu, to je super Very Happy a zatím uvažuju nad tím, že do závěru si nechám jenom tyhle dvě Very Happy zdají se mi velice vyhovující Very Happy i když, geníální by třeba mohlo být i měnění podoby, což by třeba na rozdvojenou osobnost sedělo a mohla bych do toho zapojit i toho blonďáka, co mi straší v hlavě Very Happy Ale nebudu to překombinovávat, zatím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique EmptyTue Jan 17, 2012 8:07 pm

Berenika napsal:
Ano, tak to mít můžeš. Ale je to technika, ne schopnost. Pokaždé, když budeš mít dost příspěvků je možné jí zvýšit úroveň, jak říkáš.
Nicméně těch různých technik ke své schopnosti můžeš mít až sedm.
Děkuju za vysvětlení... A schopnost může být pouze jedna? Nebo jích může být postupem času víc?
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Sponsored content





Opti-Mystique Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opti-Mystique   Opti-Mystique Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Opti-Mystique
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Opti-Mystique
» Opti-Mystique
» Kajuta Opti-Mystique

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: