Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Týden 5 – 2012

Goto down 
AutorZpráva
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 26
Location : Hořice

Týden 5 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Týden 5 – 2012   Týden 5 – 2012 EmptyMon Jul 16, 2012 3:13 pm

Ano, byla jsem pryč a tak dále, ale to už všechno víte. Kamarádka, co měla najít druhý námět, se na mě zase vykašlala, a to je jeden z důvodů zdržení... Uvažovala jsem, že prostě vydám páté oznámení v půli týdne, ale jistá (zatím) nejmenovaná osoba potřebovala víc času.
První obrázek, který našla, byl trochu... drastický. Druhý už využít půjde. Takže, proč to protahovat, prostě vám ukážu, co na vás tenhle týden mám.

Zadání 1 – Anne Eyre
Původně mělo být zadání úplně jiné, ale na poslední chvíli jsem ho změnila, protože mě napadlo, že by bylo dobré nějaké téma tance... Fotky, grafika. Projíždělo mi to před očima a já musela vybrat jenom jedno. Možná se vám nelíbí, ale od toho tu máme druhý výběr, abyste si mohli sami něco vybrat, ne? Pořád sháním dobrovolníky...
Týden 5 – 2012 349b325caf2bbc82d2656f4c17592b9d-d4bxp45
Mně osobně se to líbí a myslím, že není tak těžké na to něco napsat. Ale je to jenom můj názor za moji osobu. Líbí se mi třeba ten červený měsíc (či co to je) v pozadí. Myslím, že právě to by šlo vzít jako námět...

Zadání 2 – K.
Tahleta K. je nějaká Kristýna, ale to nikdo vědět nemusí. Požádala jsem ji s předstihem a brzo jsem měla ve zprávách první odkaz. Ovšem, byl hodně drastický, i když svým způsobem hezky provedený a nápaditý. I přes to jsem ji poprosila, jestli by nemohla najít něco, při čem se můj žaludek, poslední dobou slabší než dřív, nebude obracet naruby. Našla, a musím říct, že nádherně. Teda doufám, že jsem ze záložek vyštrachala správný odkaz...
Týden 5 – 2012 Death_by_mr_twingo
No, z nějakého důvodu není zaostřeno na tu postavu. Co víc k tomu říct? Vyhýbá se náš pohled tváři smrti, nebo se na ni podívat prostě nemůžeme? Třeba já bych se věnovala právě téhle myšlence...

Tak, všichni víte, že odkazy patří právě sem. Hodně štěstí.

Zdroj 1 (autor dole) a zdroj 2 (autor dole)
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
 
Týden 5 – 2012
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Týden IX. 2012
» Týden 5 – 2012
» Týden 6 – 2012
» Týden 1 – 2012
» TÝDEN V. 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: PROJEKTY :: Imaginarius-
Přejdi na: