Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Týden 6 – 2012

Goto down 
AutorZpráva
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 26
Location : Hořice

Týden 6 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Týden 6 – 2012   Týden 6 – 2012 EmptyMon Jul 30, 2012 6:09 pm

Všichni víme, že sem se vkládají odkazy, takže hodně štěstí a pevné nervy... Stejný text najdete i v Oznámení.
No ano, slečna, co mi měla najít obrázek, se na to zvysoka vykašlala. A jelikož znám její „spolehlivost“ i lenost, vím, že spíš, než by nic nenašla, se na to vykašlala, nebo tomu věnovala 30 vteřin. No jo, moc jí nevěřím, ale po mých zkušenostech víc důvěry nedostane ani omylem! Very Happy

Zadání 1
Tohle snad ani komentovat nejde. Dobře, jde. Ta pavučinka v okně je hezká, ne? Obrázek se, pokud teda název přeložíme, jmenuje Pták bez křídel... Dobře, v originále to zní líp, ale s tím já teď jaksi nehnu, že ano?
Ona sama sedí, ale něco jiného stojí a pohybuje se. Možná to je tanec. Nebo snad je to odraz, co sedí, zatímco ona sama tančí? Vážně, hodně štěstí a já sama se taky donutím něco napsat... mám teď po svátku zásobu čokošky, tak snad... Very Happy
Týden 6 – 2012 A_bird_without_feathers_by_imnotmizu-d53sfcf

Zadání 2
Ti kolibříci jsou nádherní. Vidíte? Taky umím zadat jakž-takž optimistický obrázek. Modroočko s maskou. Je ta maska jenom v její mysli, nebo je skutečná? Určitě k tomu jde vymyslet příběh, stejně jako nějaká silně citově orientovaná poezie (lyriku a epiku si pořád pletu, nechtějte po mně, abych ty pojmy používala).
Opět jen hodně štěstí a vemte na mě bič, ať sakra taky jednou něco napíšu! (Jo, že zrovna já, která jsem navrhovala bič na neaktivní členy... Very Happy)
Týden 6 – 2012 3dc615249579a16e0c5083f3a23dfe97-d58801l

Zdroj 1 (autor dole) a zdroj 2 (autor dole)
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
 
Týden 6 – 2012
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Týden 4 – 2012
» TÝDEN VII. 2012
» Týden 4 – 2012
» TÝDEN III. 2012
» Týden 5 – 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: PROJEKTY :: Imaginarius-
Přejdi na: