Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paul Adrian Zima

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyTue Jan 03, 2012 6:24 pm

Meno a Priezvisko : Paul Adrian Zima
Vek : 16
Narodeniny : 7.11 /Znamenie : Škorpión
Škola : SSOŠ Via Humana (Informatika)
Môj charakter : Môj charakter sa naozaj ťažko popisuje lebo som popravde zmes zo všetkého skoro čo poznáte .No ale snažím sa zvyčajne vychádzať z každým , rád popravde skúmam ľudí čo sú zač preto viem dosť rýchlo zistiť charakter iného . Inak vlastne som ale Sangvinik , býval som kedysi flegmatik ale to bolo naozaj dávno ^.^.Človek sa aj tak stále vyvíja a mení Very Happy ne ?
No a také prvky ešte v skratke čo ešte môže byť u mňa : Som tvrdohlavý naozaj veľmi ale viem pokiaľ si to môžem dovoliť .
Možno aj trocha dosť ukecaný ale nemám rád ak je ticho XD to zabíja .
Trocha hyperaktívny .
Som pre každú srandu .
O svojom živote veľmi nehovorím v tomto bývam introvert ... ale vážne nerád o sebe hovorím preto aj toto sa mi dosť ťažko formulovalo Very Happy



Vo všeobecnosti o mne :
Tak keďže neviem ako ďalej Very Happy a je toho veľa čo by som sem mohol napísať tak to začnem písať takto vlastne ktože som "ja?" určite vám môžem zaručiť že som "blázon" xD nie práve tým že mám niečo z hlavou ale to už teda nechám na vás .
Tak začnem tak tým čo mám rád a čo také robím .
Z hudby počúvam naozaj čokoľvek ale najradšej tak mám Rock ,Metal , nejaké iné tvrdšie hudby ale nepohrdnem ani nejakými modernými.
Za moje hobby môžem považovať hranie mmo RPG textových hier v oblasti anime .
Určite tam patrí aj Anime , okrem tohoto je to určite čítanie ale nie kníh! XD nerád čítam knihy ale rád čítam to čo napísali sami ľudia také kratšie teda fanfiction.Inak naozaj rád sa zaoberám psychológiou chcel som ísť aj na školu no tak trocha sa nedalo .Neviem prečo ale akosi je toho veľa takže to skrátím XD dá sa tam ešte teda zaradiť chodenie von ,fotenie prírody, vychádzky z kamarátmi , posilovňa, ,takmer akýkoľvek šport a iné, predsa len všetko nieje treba vypísať .
Filmy sa až tak nepozerám lebo nemám čas lebo na tie si čas veľmi až tak nehľadám ale mám rád horrory a určite aj komédie medzi taký obľúbený film patrí SAW, Break Out , inak obľúbené vlastne už nič nemám.
Akosi ma prestávajú zaujímať Akčné filmy neviem ani prečo ale akosi to všetko končí "dobre" a to ma dosť nudí samý happy end Very Happy aj keď to nielen u akčných .
Zo seriálou mám inak určite rád detektívky nedám určite ani za nič Dr. House Very Happy .
Čoho sa tak ja môžem báť tak tak trochu kvôli menšej nehode XD nemám rád veľkých s psou ale žeby som pred nimi ako hneď utekal to zasa nie .
No nechám už toho teda a prejdem k tomu čo rád nemám ... ale vlastne toho už až tak veľa nieje XD predsa len také dlhé neviem či by sa vám to chcelo čítať a keby tak sa môžete aj sami opýtať .
Popravde sa sám naozaj neviem poriadne opísať a ešte tak aby to bolo zaujímavé .

Koho tu poznám : Tak jedine čo viem a koho tu poznám je Shijin teda Benerika Very Happy na to si vôbec nezvyknem XD .

Takže nakoniec teda dúfam možno ešte nejaký ten kontakt :
Skype : P.a.z-ak1 alebo Paul Adrian Zima
E-mail : PaulAdrianZima@ gmail.com

Návrat nahoru Goto down
Kopretinka
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kopretinka


Poèet pøíspìvkù : 38
Reputatce : 4
Join date : 02. 01. 12

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyTue Jan 03, 2012 6:39 pm

Máš velmi zvláštní přesdívku.

Paul a Zima, hodně mi to připomnělo jednoho člověka. Ale podle všeho jsi zcela někdo jiný, což mě uklidnilo. ;-) Mohla bych se zeptat jak Tvá přesdívka vznikla?

V RPG hrách, psychologii a rocku (u mě v tomto odnoží nejvíce gothic rock) se určitě shodnem. Stejně tak focení a příroda. ;-)

Jinak Tě tu vítám, zřejmě jsi prvním klukem, který se zde představil. Doufám, že Ti to to nebude připadat jako babinec. ;-)


Návrat nahoru Goto down
http://margueritteweinlich.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyTue Jan 03, 2012 6:41 pm

Ono je to jeho jméno xD

Já už se k představení vyjádřila v soukromí xD
Nic nového pod sluncem a jako vždy to slůvko k....i xDDD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Kopretinka
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kopretinka


Poèet pøíspìvkù : 38
Reputatce : 4
Join date : 02. 01. 12

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyTue Jan 03, 2012 6:45 pm

Berenika napsal:
Ono je to jeho jméno xD

Já už se k představení vyjádřila v soukromí xD
Nic nového pod sluncem a jako vždy to slůvko k....i xDDD

Jé, ááha. No, mě to došlo až po odeslání odpovědi. Very Happy ;-)

Pěkné jméno. Znám někoho s tímto jménem, ale ten žije v Praze a 16 mu není. Nejspíše shoda. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://margueritteweinlich.blog.cz
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyTue Jan 03, 2012 7:14 pm

Tak ja babinec vôbec nevadí aj tak sa vám to tu viac určite zaplní Very Happy
Inak naozaj ďakujem Very Happy a to slovko aspoň že sú tam tie bodky Very Happy
Tak a ten z Prahy má tiež dve mená ? XD či len dve z toho čo mám ? Very Happy
Inak som rád že máme toho viac spoločné aspoň bude keby tak potom o čom hovoriť Very Happy
Návrat nahoru Goto down
D@ve
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
D@ve


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 37
Location : Kolín

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyTue Jan 03, 2012 7:46 pm

Myslím, že Paul není prvním klukem, kdo se tu představil... Wink Jinak taky rád poslouchám rock a metal.
Návrat nahoru Goto down
http://kucerad.blog.cz
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyTue Jan 03, 2012 7:48 pm

Tak to je zasa určite pravda Very Happy napríklad tam kde bývam ja sme 4 Adriani taže sa mi tu Paul vlastne aj hodí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kopretinka
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kopretinka


Poèet pøíspìvkù : 38
Reputatce : 4
Join date : 02. 01. 12

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyWed Jan 04, 2012 3:41 pm

Paul Adrian Zima napsal:
Tak ja babinec vôbec nevadí aj tak sa vám to tu viac určite zaplní Very Happy
Inak naozaj ďakujem Very Happy a to slovko aspoň že sú tam tie bodky Very Happy
Tak a ten z Prahy má tiež dve mená ? XD či len dve z toho čo mám ? Very Happy
Inak som rád že máme toho viac spoločné aspoň bude keby tak potom o čom hovoriť Very Happy

Tio je dobře, že Ti babinec nevadí. Wink Já jen aby se tu pak pánové necítili jako ohrožený druh a nepřestali mezi nás choditi.
A co se týče toho z Prahy... Mám dojem, že tam nemá toho "Adriana". Very Happy

D@ve napsal:
Myslím, že Paul není prvním klukem, kdo se tu představil... Wink Jinak taky rád poslouchám rock a metal.

Moje chyba, máš pravdu D@ve. Trošku jsem se přestala orientovat v časové posloupnosti. Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://margueritteweinlich.blog.cz
D@ve
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
D@ve


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 37
Location : Kolín

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyThu Jan 05, 2012 10:57 am

To je v pohodě :-) Jsou i horší věci...
Návrat nahoru Goto down
http://kucerad.blog.cz
Sponsored content





Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paul Adrian Zima
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Paul Adrian Zima

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: DATABÁZE SNÍLKŮ :: ODBORNÍ PORADCI-
Přejdi na: