Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paul Adrian Zima

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyWed Feb 08, 2012 5:27 pm

Jméno: Paul Adrian Zima
Moje meno je Paul Adrian Zima .Je také aké je , ja viem prečo také je no nikto si sám nevyberá to ako sa bude volať lebo sa vždy narodí do sveta ktorý je pred vami nič čo si stvoríte sami. No predsa som zo svojím menom som spokojný hoci to z ktorej planéty som Zima nič neznamená v jednej planéte je to inak a práve tam sa časom som dostal aj ja sám .

Vzhled: ^_^
Postava stredne vyšportovaná.Výška 170 cm . Váha 65 kg. Mám krátke hnedé vlasy , modré oči a jednou zo zaujímavostí je to že mám mačacie uši pazúry a mačací chvost. Na jeho planéte tieto znaky vôbec nie sú anomáliou ba naopak je to samozrejmé . Výhody to ale nemá veľké len mierne lepší sluch , čuch , a reflexi ale je to maximálne tak o 25 % lepšie ako má človek v tom najlešpom tréningu teda úplne horná hranica o 25 % lepšia. Skôr niekedy je to vlastne aj nevýhodou lebo ak sa niekto ako ja vydá k iným než sú svoji zvyčajne je to také divné stretnutie.
Na sebe zvyčajne má šedú mikinu z kapucou ktorú ma zvyčajne na hlave , lebo zakrýva jeho uši a vyzerá to ako okrasná kapuca.Spodný diel oblečenia bývajú to zvyčajne rifle .
(Ak by bol s týmto nejaký problém tak tých 25 % je 0 Very Happy )

Schopnost: "Myslenie iných"
Táto schopnosť ktorou disponujem sa vlastne tak trocha prejavila aj na planéte na ktorej žil . Celá jeho schopnosť je vlastne "čítanie myšlienok".V momentálnom štádiu ju neviem ovládať takže je pasívna čuje všetky myšlienky v dosahu ako je ľudský sluch .Preto keď je v miestnosti veľa ľudí ktorý rozprávajú a k tomu ešte aj hovoria stáva sa že ho sprevádzajú veľké bolesti hlavy alebo zlá nálada . Dokáže prečítať to na čo momentálne tá osoba myslí alebo sa plánuje vykonať no toto je ako keby schopnosť a technika zároveň a preto sa nedokáže spätne hrabať v pamäti človeka či iného stvorenia .

Charakter: Blázon .. áno to som ja ! ^_^
Tak v prvom rade musím uviesť že som tak povediac blázon vždy rád skúšam všetko čo sa len dá je jedno či je to nejako bláznivé či nie vždy sa do toho pustí je naozaj dosť súťaživý . Nakoniec ak sa nato dá pozrieť je to vlastne Realista z pozitívnym pohľadom na svet takže aj keď vie ako to je pozná svoje medze a všetko aj tak to berie inak .Zvyčajne má vždy dobrú náladu a nestáva sa často že ho niečo rozhodí .Vždy je sám sebou a nemá rád pretvárku , a nafúkanosť . Je naozaj dosť urečnený no jedno z hlavných častí jeho samého je to že rád skúma. A to hlavne charakter , a správanie iných rád iných počúva preto aj keď niekedy nevie zavrieť ústa nehovorí aj vôbec . Jeho taký dá sa povedať strach je z "viazania sa " a preto vlastne nechce poznať lásku .
Straní sa jej ako čert kríža ale keby mal mať dievča problém to nieje len sa nesmie stať tá vec .Ani sám nevie prečo sa toho bojí veď je to len pocit no vie až veľmi opantať .

Životopis - Aneb niečo málo zo života :
Narodil sa 7.11 bolo to asi večer alebo vlastne v skorých ranných hodinách .V jeho krajine na jeho planéte v tedy strašne snežilo bolo tak - 3 C. Vlastne to ale žiaden problém nebol . V jeho rodine sa naňho tešili preto vyrastal naozaj pokojne. Povedal by som vám o tom ešte veľmi rád viac ale on sám si nepamätá to obdobie preto si ho možno chce pamätať ako pekné .A to hlavne preto lebo od 6 rokou začali trable ktoré ho sprevádzali zo začiatku len zriedka a stávali sa doma .No už v tedy ale mohol vidieť aký je vlastne ten "svet" relálny a hlavne krutý nie ako z rozprávok . Vďaka tomu sa už ale za mlada naučil rozlišovať tie rozprávky a pravý život .Zo začiatku sa stávalo že na ňom bolo vidno že nejaké problémi sú no nikdy sa nepreriekol čo vlastne to je aj keď veľa krát naznačil či mal chuť to spraviť ale táto vlastnosť že nič neprezradil sa mu veľmi hodila pri jeho kamarátoch ktorý sa mu mohli zveriť zo všetkým a mohli si byť istý že sa to šíriť ďalej nebude.
V tedy aj zistil že veľmi rád skúma ostatných ale skôr hlavne dievčatá predsa len chalpci boli preňho taký nezaujímavý a keďže bol ním aj sám stačilo pozrieť a už vedel kto je to zač .Vlastne teda žil v 3 svetoch .
Svoje vlastné podvedomie ktoré bolo také ako chcel , doma kde to bolo nočnou morou čo sa stále zhoršovalo a vonku kde sa dalo povedať že žil tak priemerne .Napriek tomu keď dosiahol 17 rokou skoro vždy už mal na tvári len úsmev nevedelo ho rozhodiť skoro nič zlé .Málo čo to dokázalo a ak hej muselo to naozaj prekročiť všetky medze .Čo sa vlastne aj raz stalo a možno aj v ďaka tomu jedného večera premýšľal o celom svojom živote a dospel k pár záverom čo boli pravdivé .Ale predsa len pri tom začal zaspávať a uvažoval aký život by vlastne chcel mať . V ten okamih videl pred sebou niečo ... niečo ako vzduchuloď nevedel čo presne bola zač alebo prečo sa pred ním objavila veď v sne je všetko možné nie ? Preto nastúpil do nej aj keď nevedel čo ho za tými dvermi čaká .


Naposledy upravil Paul Adrian Zima dne Fri Feb 10, 2012 5:55 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyWed Feb 08, 2012 6:58 pm

175 Very Happy Ne, já mlčím xD A jsem ráda, že hraješ, takže bych ti byla schopná povolit prakticky cokoli xD Na jiné planetě jsme se domluvili, 25 % ti nechám, protože vím, že to využiješ jen dobře a nijak moc OP xD
Můžeš začít hrát xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyWed Feb 08, 2012 8:00 pm

Výška je aj tak len číslo ! XD A ďakujem XD
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyWed Feb 08, 2012 8:16 pm

Ani mi nedochází, jak mi ten obrázek Ryuujiho chyběl ^^
Jak je to vlastně dlouho, co jsme spolu začali mluvit? Něco po Chuuninských zkouškách... A to už je pořádná doba...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyWed Feb 08, 2012 8:27 pm

Tak no toto už Ryuuji nieje ani trochem Very Happy toto je už úplne niečo iné no uvidíme Very Happy ^_^ ako to pôjde tu XD Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyWed Feb 08, 2012 8:29 pm

Ani já nejsem jako Shijin až tolik. Ale některé společné rysy bychom oba určitě našli xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima EmptyWed Feb 08, 2012 8:33 pm

Tó ale zas možné je Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Paul Adrian Zima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paul Adrian Zima   Paul Adrian Zima Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paul Adrian Zima
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Paul Adrian Zima

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Hřbitov-
Přejdi na: