Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kajuta Kapitánky Nemo

Goto down 

Ohodnoťte kajutu (jako ve škole)
1
Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_lcap100%Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_rcap
 100% [ 4 ]
2
Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_lcap0%Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_lcap0%Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_lcap0%Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_lcap0%Kajuta Kapitánky Nemo I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 4
 

AutorZpráva
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Kajuta Kapitánky Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Kajuta Kapitánky Nemo   Kajuta Kapitánky Nemo EmptySat Feb 04, 2012 8:08 pm

Jakmile vejdete do kajuty, uvidíte před sebou poličku s knížkami. Pod ní truhlu. Vlevo v rohu stojí skříň. Vedle skříně stůl, který je skoro vždy přeplněn papíry a mapami. Kolem stolu dvě židle. Napravo od poličky je další skříň, tentokrát menší. Zatím je prázdná, ale její menší poličky naznačují, že je připravená na suvenýry z různých vzdušních cestování. Vedle této malé skříně se nachází měkká postel. Není ani moc úzká, ale ani široká.
Kajuta Kapitánky Nemo F_4d37440ec001e

Knižní polička:
Kajuta Kapitánky Nemo Lodni%2520denik

Skříň s památkami:
Zatím žádnou neobsahuje


Naposledy upravil Kapitánka Nemo dne Sun Feb 05, 2012 12:19 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Kajuta Kapitánky Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Kapitánky Nemo   Kajuta Kapitánky Nemo EmptySat Feb 04, 2012 8:13 pm

Po tom, co jsem před třemi týdny vyšla z knihovny, jsem se šla projít po vzducholodi. Jmenovala se Destiny. Ale kde jsem to teď?? Vypadá to, že v nějaké kajutě! Přesně takto bych si vybudovala vlastní kajutu... Že by byla moje? Vyhlídla jsem z okna a prohlídla si vzducholoď zvenku. Ale toto přece není Destiny??!! Kde teda jsem? Nejspíš budu muset vyjít ven a porozhlédnout se.

- přesun -


Naposledy upravil Kapitánka Nemo dne Sat Feb 04, 2012 9:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Kajuta Kapitánky Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Kapitánky Nemo   Kajuta Kapitánky Nemo EmptySat Feb 04, 2012 9:08 pm

Vejde do místnosti a z poličky vezme lodní deník. Sedne se ke stolu a začne zapisovat dnešní události.
__________________________________________________________________________________________
Kajuta Kapitánky Nemo Caee53c227_64464477_o2
Dneska jsem se probudila v této kajutě. Nevěděla jsem, co se se mnou dělo. Prostě jsem se zde objevila. Zajímavé ale je, že jsem věděla, že polička v kajutě je má, a že na té poličce leží tento lodní deník, který je taky můj. Ostatně, jako celá kajuta.
Po chvilce přemýšlení jsem vyšla z kajuty a zamířila na palubu. Tam jsem potkala opravdu moc hezkého kluka... Jmenoval se
Kaemon a měl dlouhé hnědé vlasy, kterými mě hned zaujal.. Oznámil mi, že tato loď se jmenuje Insignia. Doufám, že se spolu ještě někde sejdeme, přišel mi strašně zajímavý.
Po palubě jsem se vydala prozkoumat strojovnu. Ta spousta páček, trubek, koleček! Opravdu moc inspirující místnost. Musím sem zajít i zítra.

__________________________________________________________________________________________

Položí deník na poličku a jde se lehnout.


Naposledy upravil Kapitánka Nemo dne Sun Mar 04, 2012 8:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Kajuta Kapitánky Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Kapitánky Nemo   Kajuta Kapitánky Nemo EmptySun Mar 04, 2012 7:59 pm

Vstane z postele, do ochablých rukou vezme lodní deník a pustí se do zápisu. Ruce se ji třesou a tak se na stránkách objevují početné kaňky.
__________________________________________________________________________________________
Kajuta Kapitánky Nemo Caee53c227_64464477_o2
Cítím se špatně. Poslední 3 týdny vůbec nevycházím z pokoje. Živím se svými skromnými zásobami a nikdo mě nenavštěvuje. Většinu dne prospím. Pokud nespím, tak se dívám na rychle se měnící pohled v okně. Ksakru! Je mi 17 a já tady nadávám na svůj ubohý život jako starý babka! Vždyť mám ještě všechno před sebou! Teď vstanu, a pomaloučku se přesunu na ošetřovnu. Je tady na této vzducholodi špitál, ne?? Doufám, že ano. Potřebuju něco na povzbuzení.. Nebo do jídelny? Pro čokoládu? To je přece ten nejlepší lék! Hlavně pryč! Pryč z té kajuty!
__________________________________________________________________________________________

Položí deník na poličku a pomalu vykročí ke dveřím.

- přesun -
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Sponsored content





Kajuta Kapitánky Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Kapitánky Nemo   Kajuta Kapitánky Nemo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kajuta Kapitánky Nemo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fotoalbum Kapitánky Nemo
» Fotoalbum Kapitánky Nemo
» Kajuta M.
» Kapitánka Nemo
» Kajuta Rikke

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: