Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kajuta Rikke

Goto down 
AutorZpráva
Rikke
Hráč RPG
Rikke


Poèet pøíspìvkù : 29
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Kajuta Rikke Empty
PříspěvekPředmět: Kajuta Rikke   Kajuta Rikke EmptyMon Jan 23, 2012 6:07 pm

Podlahu tvoří parkety, stěny mají jemnou světle modrou barvu a u stropu jsou nakreslené bílé květiny. V rohu pokoje stojí středně velká, bílá postel, jejíž čelo zdobí ornamenty podobné sněhovým vločkám. Povlečení je jen o trochu tmavší než stěny. Pod postelí leží měkký, modrý koberec s dlouhými chlupy a květinovým vzorem, jaký je i u stropu. Končí asi půl metru od postele. Hned vedle postele se nachází bíle natřený dřevěný noční stolek a menší lampička. Hned u dveří stojí jedna velká skříň na oblečení. Vedle skříně stojí toaletní stolek se zrcadlem, nad nímž je jedna prázdná polička. Poslední zbývající stěnu zabírá psací stůl a bílá sedačka, ozdobená polštářky ve studených barvách. Nad psacím stolem a nad sedačkou se nachází dvě malá, kulatá okna-jediná v celé místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Rikke
Hráč RPG
Rikke


Poèet pøíspìvkù : 29
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Kajuta Rikke Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Rikke   Kajuta Rikke EmptyMon Jan 23, 2012 7:41 pm

Po dni plném překvapení jsem měla potřebu trochu si odpočinout. Motala jsem se na lodi, dokud jsem nedorazila k chodbě, ve které se nacházely kajuty všech členů posádky. Když se mi konečně podařilo najít svoje dveře, byla jsem tak unavená, že už jsem skoro nevnímala. To, co jsme objevila za nimi mě ale dokonale probudilo.
Vážně jsem začínala věřit, že ta loď je kouzelná. Jak by jinak bylo možné, aby mi postavila přesně takový pokoj, který jsem si přála? Pousmála jsem se a zavřela jsem dveře. Ujistila jsem se, že jsou pořádně zavřené, rozběhla se k posteli a skočila na ní.
Hned jsem zase vyskočila a šla zkoumat skříň. Byla plná různých triček, tílek a kalhot. Ať jsem hledala jakkoli, vyhrabala jsem jenom dvě mikiny a žádnou sukni. Tím líp. Nemám ráda sukně ani nic s dlouhým rukávem.
Vytáhla jsem ze skříně nějaké pyžamo, rychle se převlékla a svoje oblečení hodila jen tak na zem, zítra to uklidím. Ten pokoj byl tak uhlazený a čistý, jako by byl každý centimetr předem naplánován. No, to asi moc dlouho nevydrží.
Pomalu jsem se přesunula k posteli. Ten koberec byl tak příjemný... Lehla jsem si a přehodila přes sebe tenkou deku. Prostě sen...
Návrat nahoru Goto down
Rikke
Hráč RPG
Rikke


Poèet pøíspìvkù : 29
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12

Kajuta Rikke Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Rikke   Kajuta Rikke EmptyTue Jan 24, 2012 2:14 pm

Probudila jsem se poměrně pozdě. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem byla tak unavená, nebo jsem se prostě nemohla vzdát nádherných snů, které se mi cpaly do hlavy. Vzepřela jsem se na lokty a rozhlédla se po místnosti. Marně jsem hledala svoje oblečení ze včerejška. Prostě zmizelo. Když jsem se ale konečně zvedla a došla až ke skříni, došlo mi, že nezmizelo, ale bylo úhledně poskládané a uklizené.
No tohle, ono to i samo uklízí! zaradovala jsem se.
Stále ještě v pyžamu jsem se dala do obvyklé ranní rozcvičky. Protažení, deset kliků a deset dřepů... vím, slabé, ale komu by se chtělo cvičit, když je na lodi snů? Mohla jsem se na to i vykašlat. Zase jsem otevřela skříň, abych si odtud vzala něco na sebe. Na úpravu krátkých vlasů stačilo trochu je rozčesat a bylo. Ještě u dveří jsem se musela ohlédnout a rozloučit se s pokojem.
Děláš jako bys sem už nikdy neměla vkročit! napomenula jsem sama sebe a vykročila směrem ke koupelně, kterou jsem objevila nedaleko odsud.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kajuta Rikke Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Rikke   Kajuta Rikke Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kajuta Rikke
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rikke
» Rikke
» Kajuta Qui
» Kajuta Lei
» Kajuta M.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: