Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Alfio Preghieri

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 5:44 pm

Schopnost: Prendendo forma (z italštiny znamená to přebírání podoby).
Schopnost funguje tak že Alfio dokáže přebrat podobu jakékoli živé věci.Nemusí to být úplně dokáže to i částečně např. jen ruku (aby zvýšil sílu) nebo nohy (pro rychlost).


Pasivní schopnosti - Ovládání míšeného bojového umění.Jelikož chodil na elitní školu učili je tam ja kse bránit a bojovat bez pomoci zbraní.

Techniky

Název - Accettazione dei sensi (Přijetí smyslů)
Rank - I. (umí od 23.1)
Popis a účinek - Alfio dokáže proměnit části těla jako jsou oči,uši,nos a ústa.Dokáže tak zároveň s tím převzít i vlastnosti které tyto části přináší - Oči (lepší zrak),uši (lepší sluch),nos (lepší čich),ústa (přebere řeč dané osoby a nebo věci).
Nevýhody - Ze začátku mu to dělá problémy a přeměny jsou jen chvilkové a někdy si dělají co chtějí.Dokud tuto schopnost Alfio nezačne ovládat aspoň na II. rank tak to bude dělat toto.Pokud používání přežene na příliš dlouho bolí ho z toho hlava.

Název - Anima rubata (ukradení duše)
Rank - I. (umí od 26.1)
Popis účinek - Pokaždé když zabiji a nebo porazím nějakou žijící věc dokážu do sebe nasát část její duše abych si pamatoval její formu a vlastnosti kdykoli budu potřebovat.Nemusím ji tak potom vidět a mohu se proměnit a nebo využít jejich schopností kdykoli.
Nevýhody - Mohu mít pouze pár duší najednou na ranku I. 3 na ranku II.5 na ranku III.8 výše tato schopnost nepůjde.


Naposledy upravil Alfio dne Tue Jan 24, 2012 3:28 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 5:53 pm

Uhmm... To mi nepřijde jako technika ranku I. Možná ranku II. nebo III., ale ne ta nejjednodušší. To se nedá zařadit do té samé kategorie jako třeba meditace xD

Co takhle zatím střípky spojení, které bys neuměl ovládat? Tak to většinou mají ostatní. Nejdřív jen střípky, chvilková spojení...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:05 pm

Taky mi to přijde trochu moc high class na to, jaké prd umíme my ostatní Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:12 pm

Ano, přesně tak xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:19 pm

Omlouvám se myslel jsem že I. stupeň jsou ty které neubližují nebo s nimi toho moc nenadělám. Very Happy moc mě nenapadá jak bych na tohle udělal něco slabšího než je toto Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:22 pm

Jak říkám. To, že bys to neovládal by bylo adekvátní.
Třeba jen zrak a jen na chvíli. Nebo třeba drápy xD To by šlo, ne?
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:24 pm

NO nechal bych ty smysli ale třeba jenom chvilkově ze začátku než bych to začal plně ovládat Smile dejme tomu 14 dní? Smile Končetiny atd mám připravené na vyšší stupně Smile
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:35 pm

I tohle je pro mě druhá nebo třetí úroveň. Končetiny čtvrtá.
A žádných čtrnáct dní xD Do sto příspěvků jen první úroveň a do tří set jen druhá xD

Můžeš tu techniku mít, ale neovládáš jí. Může se objevit sama od sebe a jindy, když budeš chtít, tak se neobjeví. Ještě bude svéhlavá. Neznáš ji a ona se ti vzpírá. Jop xD A bude tě z toho bolet hlava xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:53 pm

No já jsem to myslel tak že bych to teď nechal na té I. Smile a potom třeba po 14 dnech a více psaní bych to ovládal tak jak to mám napsané teď.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:58 pm

Ne, já vážně nemůžu. Podívej se na techniku té úrovně u M. Je to jen meditace. Nic víc. Prakticky nic to nedělá. Tohle je technika pro vyšší úroveň. Až budeš mít sto příspěvků, můžeš to ovládat tak, jak to máš napsané s tím, že to bude druhá úroveň. Do té doby ti to ale bude působit ty problémy, které jsem vypsala.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 6:59 pm

No a tak jsem to ale myslel Very Happy počítám s tím že za 14 dní budu mít víc jak 100 příspěvků Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptyTue Jan 24, 2012 3:28 pm

přidaná schopnost Smile
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptyTue Jan 24, 2012 3:40 pm

Uhmm... Legrace? To je tak na rank čtyři nebo i pět xDDDD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptyTue Jan 24, 2012 4:27 pm

Co to? Kradení duší? To je trošku nadrámec ne ? XD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Alfio Preghieri
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Alfio Preghieri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: