Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Alfio Preghieri

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 12:46 am

Jméno: Alfio Pregihieri
Je rád když mu přátelé říkají Alfi ale není rád když komolí jeho příjmení.

Vzhled: Má fialové vlasy a červené oči.Pod rty má dva piercingy a přes jedno oko má pásku na které je bílý kříž.Přes obličej se mu zpoza pásky táhne jizva až ke rtům.(Všechno viz. obrázky a Avatar Smile )
Alfio Preghieri Scaled.php?server=845&filename=indigobyninjatic
Alfio Preghieri Scaled.php?server=515&filename=ocpffffffffbyninjaticd3


Schopnost: Prendendo forma (z italštiny znamená to přebírání podoby).
Schopnost funguje tak že Alfio dokáže přebrat podobu jakékoli živé věci.Nemusí to být úplně dokáže to i částečně např. jen ruku (aby zvýšil sílu) nebo nohy (pro rychlost).Jeho schopnost se už něj stále neprojevila ale po probuzení se na lodi by se mělo vše změnit a začít dobrodružství jeho života.

Charakter: Nemá rád neposlušnost.Je také ale hodný a klidný nikdy se zbytečně nerozčiluje pokud k tomu nemá důvod.Není génius ale o jeho inteligenci by se dalo mluvit jako o nadprůměrné.Hodně času stráví spaním jelikož je líný ale když se do něčeho pustí tak je to úplně jiný člověk.Velmi rád flirtuje s děvčaty a povídá si s nimi jelikož si s nimi rozumí víc než s chlapci.Má rád děti.Rád kreslí a čte různé knihy.Knihy také rád píše.

Životopis - Jak jsem se dostal na vzducholoď:
Alfio pochází z Itálie stejně jako celá jeho rodina ale jako malého chlapce ho poslali do kláštera kde se měl věnovat studiu aby jednoho dne zastával vysokou pozici ve společnosti.Nikdy na tohle ale nebyl měl velmi rád dobrodružství a záhady.Často se vykrádal z kláštera a prozkoumával jeho okolí poznával nové druhy zvěře a rostlin.Jednoho dne když byl na průzkumech potkal zvíře které nikdy neviděl bylo nádherné.Když k němu Alfio dorazil zahleděl se mu zpříma do očí a přeběhl mu po těle divný pocit.Bylo to něco co ještě nezažil ale přitom něco známého v tu dobu nevěděl že je něčím zvláštní myslel si že je pouze normální člověk a že svoji budoucnost stráví na nějakém úřadě ale to se mělo změnit.Po nějaké době se vydal zpět do kláštera kde se opět věnoval studiu ale pořád mu z hlavy nešel ten divný pocit co zažil.Po čase na toto úplně zapomněl.Jeho studium pokračovalo až do jeho 18 let kdy už měl skončit a vydat se zpět k rodině.Pro něj to už moc rodina nebyla jelikož za celou dobu co byl v klášteře ho nepřijeli navštívit.Rozhodl se že se naposledy vydá na průzkumy a rozloučí se se vším co tady znal.Když dorazil do lese doufal že opět spatří to nádherné zvíře které viděl když byl malý kluk ale to se nestalo.Myslel si že už ho vidí a tak se rozběhl za ním ale když k němu doběhl pohlédl do očí hladové šelmy která pravděpodobně hledala u kláštera potravu ale nedařilo se jí.Mladý chlapec ji nejspíš přišel jako dobrý pokrm a tak po něm drápla a trefila se.Alfio tam ležel a nevěděl co se stalo po chvíli se vzpamatoval natolik že si všiml že špatně vidí na jedno oko přitiskl si ruku na tvář a zjistil že tam má obrovskou ránu která mu vede od oka až k rtům a rychle se podíval směrem kde byla šelma.Ta k němu pomalu kráčela oblizovala si rty a v očích měla smrt.Najednou ji však něco vyděsilo a ona utekla.Byla to loď která klesala přímo k nim ale to už dál Alfio nezajímalo jelikož omdlel bolestí.Probudil se až na palubě kde kolem něj pobíhali různí lidé ze strany na stranu a pracovali jakoby se nic nedělo.Rychle si položil ruku tam kde byla rána a všiml si že je tam páska a že na místě kde byla rána mu zůstala jen jizva.Neuvědomoval si že takhle má začít dobrodružství jeho života.
(Omlouvám se že nepíšu čárky ale je to takový můj zlozvyk.Doufám že to přehlédnete. Smile )


Naposledy upravil Alfio dne Sat Jan 21, 2012 12:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 8:58 am

Moc pěkné, jen mám pár připomínek k té schopnosti. Něco podobného tu máme, obzvláště se zrakem, ale to by se dalo překousnout.

Nicméně ty žiješ normálně na zemi. Podle fyzikálních zákonů se zvířaty žijícími tam. Schopnost a vše neobvyklé získáváš až na lodi. Jakmile vstoupíš na palubu, objevuješ schopnost. Pokud budeš mít tohle, mohl bys mít třeba techniku, při které přemění nějakou část těla, jak jsi řekl. Problém je v tom, že jsi to nemohl ovládnout už jako malý. Na zemi jsi normální, pak jednoho dne uvidíš vzducholoď a vstoupíš na palubu.. A tam přijdeš na nějakou schopnost. Ovládáš ji pak pomocí technik, které si vytvoříš. A na nějaké jiné planetě třeba můžeš získat tohle zvířátko, ale obávám se, že na zemi ne.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 9:49 am

Wraů, tak už chápu ta pravidla ohledně sexu, tenhle se mi fakt líbí Twisted Evil Very Happy Ale je pravda, že tohle (byť úžasně vymyšlené) překračuje pravidla hry už o dost, takže to bude chtít rapidně upravit nebo to neprojde.

Přimlouvám se za tu úpravu, chcem tu konečně chlapa! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 9:52 am

Btw že se to podobá nějaké jiné místní schopnosti, to bych neřešila. Schopností je taky omezený počet a že má někdo stejné preference... kdybych sem přišla jako třetí ohniváč, asi bych měla problém se toho vzdát, protože to je prostě součást mě, mých snů, už dlouhé roky, a nemít to, necítila bych se tu dobře. Takže to ať se klidně mění, ostatně říkal, že přebírá podobu i věcí, nejen zvířat, takže to je zase něco jiného než tu bylo. A u té první schopnosti nejde o přebírání podoby, jako spíš o přenesení své mysli do mysli zvířete, zatímco její tělo zůstane stát na místě. Alfio se mění tělesně, tedy svým vlastní tělem, a o duševním spojení s tím, v co se mění, byla řeč jen v tom prvním případě, to nemusí být pravidlem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 11:04 am

Zajímavý člověk! (A opravdu pěkný :D :D)
Objevují se tam nějaké nepřesnosti, ale opravdu ráda bych tě poznala :D (Tak snad se někde potkáme :)
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 11:47 am

Dobře omlouvám se Very Happy myslel jsem že jelikož je to cestování galaxiemi tak to zvířátko nebude vadit ale pozměním to to není problém Smile.Jinak ke schopnosti jak řekla Phoenix přebírám podobu všeho živého Smile.Co se týče toho oka chtěl jsem nějakým způsobem objasnit tu pásku přes oko a tohle jediné mě napadlo Very Happy.Za chvíli to upravím Smile
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 12:36 pm

Mě baví, jak sem všichni začínají dávat obrázky svých charakterů. Je to mnohem lepší na představu než jen popis. Ale je to peklo, najít obrázek, který vystihuje vaši představu, respektive který vypadá jako vy v trochu fantastičtější podobě.

@Alfio: Jo, živého. Tak to jsem zase přehlídla, já myslela třeba i hrnek Very Happy To by bylo ale už moc Cool

@Nemo: Hej! Já ho viděla první Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 12:48 pm

Huuu, asi mě nejvíce ze všeho fascinuje ta košile a kravata ^^ Buď pozůstatek včerejšího plesu... a nebo jsem prostě na košilové typy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 12:54 pm

No jako hrnek bych asi nic nezmohl Very Happy ale mohu se třeba proměnit v květinu nebo tak Smile.A co se týče vztahů moje postava bude velmi komplikovaná takže to nebude jen tak lehké ji uhnat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 1:07 pm

@Opti-Mystique: Asi tak. Černý košile, to je moje. Ještě kdyby krájel limetky, no to už bych se asi uslintala Very Happy (slabost zejména na barmany v černých košilích)

@Alfi: Neber nám iluze, aspoň snít můžeme, ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 1:11 pm

Samozřejmě můžete ;D to vám brát určitě nechci Very Happy.No ve skutečnosti barmanský kurz mám ale zatím jsem ho využíval jen na party Very Happy.Mojí postavě ho dávat nebudu jelikož by skončila jako já a to děláním drinků když se všichni baví Very Happy
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 1:25 pm

Aj karamba Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Alfio
Hráč RPG
Alfio


Poèet pøíspìvkù : 51
Reputatce : 0
Join date : 20. 01. 12
Age : 31
Location : Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 2:06 pm

heh Very Happy tady to bude zajímavé no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri EmptySat Jan 21, 2012 3:31 pm

No nejsi rád, že jsem tě sem pozvala?
(Tváří se jako andílek xD )
Doufám, že tě to tu bude bavit XD

Dobře, vstup na palubu je netradiční, ale beru to jako snění xD
Povoleno, můžeš začít hrát xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Alfio Preghieri Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alfio Preghieri   Alfio Preghieri Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Alfio Preghieri
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Alfio Preghieri

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Hřbitov-
Přejdi na: