Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Galerie

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Galerie Empty
PříspěvekPředmět: Galerie   Galerie EmptyMon Jan 16, 2012 4:30 pm

Štětce nad plátny se pohybují jako kdyby je vedla neviditelná ruka.
A lákají, aby je každý příchozí uchopil. Vzduchem se šíří vůně barev. Na stojanech, které jsou všude kolem, jsou občas ještě nezaschlé barvy. Jinde zaschlé a na dalším stojanu je prázdné plátno.

Zarámované obrazy visí dokonce na stěnách až ke stropu, některé připomínají díla malířů, které všichni známe.
Na zemi se pro změnu nachází cákance od barev, dávno zaschlé. Na věšáku visí pár bílých malířských plášťů.
Barvy jako kdyby tu nikdy nedocházely...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Galerie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie EmptyThu Feb 02, 2012 5:32 am

Toulala jsem se galerií a nenechala jediný její kout bez povšimnutí. I přesto jsem se však jen dívala sem tam na pár zvláštních obrazů a ostatní pouze přelétala nepřítomným pohledem. Bylo tu krásně, i když jen těžko jsem si uvědomovala kolik tahů štětcem zde neznámý malíř musel vést.

Kreslila jsem kdysi.
Teď nebyl čas ani talent. Přenechávala jsem to jiným a prohlížela si teď jejich díla.
"Kouzelné..." šeptla jsem sama pro sebe, ale galerii jsem se rozhodla nakonec nechat za sebou a zmizet znovu v prostorech lodi.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Paul Adrian Zima
Psycholog v záučbe
Psycholog v záučbe
Paul Adrian Zima


Poèet pøíspìvkù : 91
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12
Age : 28
Location : Kopčany

Galerie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie EmptyFri Feb 10, 2012 6:02 am

Ako som blúdil cez Destiny stavil som sa aj v knižnici teda vlastne len som chcel ! Ale komu by sa chcelo čítať ako prečítal by som si lenže ako si ma napadlo že tam toho musí byť veľa keďže som aj nakukol cez dvere skoro som aj odpadol takže tam určite nie než by som tam ja! Niečo našiel tak by mi asi hrablo ale hlasy v mojej hlave už utíchli bol tam len môj preto bolesť hlavy prestávala. No tak ja to vidím ale tak že to ak je moja schopnosť je pekné zlá keď ma z nej bolí hlava ale musím si zvyknúť ! Tu vlastne asi nenájdem Kapitánku ale čo niekedy si ju preklepnem .. a nie nebojím sa veď mi nemá čo spraviť ! Prečo ale akosi tie ehm veď aj tamtá bola vlastne kapitánka a bola dosť milá ešte mi aj pomohla ... Pomyslel som si a prezeral som si akési pre mňa pekné no možno pre iných také zvláštne obrazy umenie som mal rád no a ešte viac som ale obdivoval tých čo kresliť vedeli lebo mne to nešlo . Však ale možno to bolo aj tým že veľa talentou som nepobral . Neštvalo ma to už vôbec no nejaký by to chcelo . Hmm kto vie či by som sa tu vlastne mohol niečomu priučiť ... myslím si že možno aj hej no uvidí sa ! Po takej dlhšej prehliadke som sa vlastne nakoniec pobral preč preskúmať ďalšiu oblasť .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Galerie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galerie   Galerie Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Galerie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Galerie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: