Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Wraithomilka Nass

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Wraithomilka Nass
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Wraithomilka Nass


Poèet pøíspìvkù : 18
Reputatce : 1
Join date : 02. 01. 12

Wraithomilka Nass Empty
PříspěvekPředmět: Wraithomilka Nass   Wraithomilka Nass EmptyMon Jan 09, 2012 4:26 pm

Mno....
Tak jo. Jsem vlastním jménem Wraithomilka Nass, ale na blogu si říkám Teplý Holoubek.
Oxiduji též na Youtube, Facebooku (ale inkognito pochopitelně), DeviantArtu a v několika dalších klubech a sdruženích.

Momentálně (a zato mne odsoudíte) je mou oblíbenou činností přehrávání si úplně poslední scény z filmu Breaking Dawn part 1 (ano, Twilight přichází).


(kvalita děsivá, ale vlastní video se mi nějak nahrávat nechtělo.... :DD
nahlédněte do času 25 vteřin ;D)

Nunc et semper / Nyní a až na věky věků
Tres faciunt collegium / Tři tvoří společenství

Aro, Caius and Marcus Volturi

Mimoto jsem si momentálně našel zálibu také v hororovém muzikálu Tima Burtona - ďábelském holiči Sweneym Toddovi.
Nemám zrovna energii na to, abych se vám tu nějak umělecky představil (a taky žádný umělec nejsem :DD), takže se vám tu představuji pouze jako trhlý, Volturiovými posedlý Holub. Smile

Také mám ovšem zálibu v latinských citátech a ve fotografování (letos se mi úspěšně podařilo zahájit projekt 366). Mým nejoblíbenějším historickým obdobím je středověk, často mne proto můžete na ulici potkat v černém plášti s kápí či měšcem v ruce.
Doufám, že se mi někdy podaří vydat jednu svoji knihu. Ne víc, jednu. Ale to by to musel chtít někdo číst. :DD

Pokud by snad někdo pochyboval o tom, že jsem byl do klubu přijat (a ani se mu nedivím), pak ať nahlédne do osmé snílkovské vzducholodě.
Jak pravil Destinaetus: Neřeším. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://i-lagur.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Wraithomilka Nass Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wraithomilka Nass   Wraithomilka Nass EmptyMon Jan 09, 2012 5:05 pm

Plus za pěkné představení xD A doufám, že se zase uvidíme na dalším srazu xD Určitě o prázdninách musíme nějaký uspořádat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Wraithomilka Nass
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Wraithomilka Nass


Poèet pøíspìvkù : 18
Reputatce : 1
Join date : 02. 01. 12

Wraithomilka Nass Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wraithomilka Nass   Wraithomilka Nass EmptyMon Jan 09, 2012 5:45 pm

Berenika napsal:
A doufám, že se zase uvidíme na dalším srazu xD Určitě o prázdninách musíme nějaký uspořádat :D

Taky doufám. :)
Návrat nahoru Goto down
http://i-lagur.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Wraithomilka Nass Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wraithomilka Nass   Wraithomilka Nass EmptyThu Jan 12, 2012 8:04 pm

Velice sympatický holoubek, Wraithy sice nemusím (snad se nemýlím, že jde o odkaz na SG Atlantis Very Happy), ale s tím Twilightem jsem na tom úplně stejně a Tim Burton je moje velká láska. I když v jeho filmech se vždycky najde něco, co je na mě až moc morbidní nebo nechutné (a zrovna u Sweeneyho bych pro to nemusela jít moc daleko), něco na tom je prostě wraaauuuu, muhaha Twisted Evil Myslím, že na srazu bude o čem mluvit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Le fille Ash


Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4
Join date : 01. 01. 12
Location : Czech Republic

Wraithomilka Nass Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wraithomilka Nass   Wraithomilka Nass EmptyFri Jan 13, 2012 12:15 pm

Ale, ale... tak se setkáváme i zde Wink Ness, aneb Holoubku z Numéro un! Wink Ráda tě tu vidím a vítám tě!
Jinak, Já wraithy tedy naopak můžu (odkaz na odpověď výše Wink ) A sweenyho také! Ten film je úžasný...
Návrat nahoru Goto down
http://ashinin.wordpress.com
Wraithomilka Nass
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Wraithomilka Nass


Poèet pøíspìvkù : 18
Reputatce : 1
Join date : 02. 01. 12

Wraithomilka Nass Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wraithomilka Nass   Wraithomilka Nass EmptyFri Jan 13, 2012 4:32 pm

M. Phoenix napsal:
Velice sympatický holoubek, Wraithy sice nemusím (snad se nemýlím, že jde o odkaz na SG Atlantis Very Happy), ale s tím Twilightem jsem na tom úplně stejně a Tim Burton je moje velká láska. I když v jeho filmech se vždycky najde něco, co je na mě až moc morbidní nebo nechutné (a zrovna u Sweeneyho bych pro to nemusela jít moc daleko), něco na tom je prostě wraaauuuu, muhaha Twisted Evil Myslím, že na srazu bude o čem mluvit.
Na sraz se těším, ba se přímo nemohu dočkati. Jsem rád, že se budu moci setkat i s lidmi s velmi podobnými zájmy (a to není jen reakce na tebe - viz Le Fille Ash )
Návrat nahoru Goto down
http://i-lagur.blog.cz
Sponsored content





Wraithomilka Nass Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wraithomilka Nass   Wraithomilka Nass Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Wraithomilka Nass
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: DATABÁZE SNÍLKŮ :: ČLENSTVO-
Přejdi na: