Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Týden 5 – 2012

Goto down 
AutorZpráva
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 26
Location : Hořice

Týden 5 – 2012 Empty
PříspěvekPředmět: Týden 5 – 2012   Týden 5 – 2012 EmptyMon Jul 16, 2012 3:15 pm

Tak, já vím, že jsem minulý týden vynechala, ale na svoji omluvu bych uvedla, že jsem byla pryč, a tam na Téma vážně nebylo ani pomyšlení. Navíc, myslím, že po jednom oznámení se nikomu nestýskalo, ne? Posunulo se to, nikdo si nestěžoval, tak snad dobrý.
Nejtěžší pro mě na tom všem je právě vymýšlení tématu. Nemám nápady, jen to štěstí, že se to tu ještě nerozjelo, mi trochu pomáhá. I dnes jsem o tématu uvažovala hodně dlouho, stejně jako o tom, co bych na něj já osobně mohla napsat... A nakonec jsem, jak jinak, hrábla po hudbě. Respektive po kytaře s tím, že o hodinku, dvě odložím oznámení. A doteď mi v hlavě zní jedna větička: „Nemějte obavy jsem též dcera Kainova, figurka na hraní, co dotekem spálí“. Proto jsem uvažovala, že jako téma zadám Dcera Kainova. Ale sama jsem ateistka a nedokázala bych na to nic napsat, takže tenhle nápad jsem zahodila.
A už mi v hlavě zní další kousek: „Zavírám oči, nechám duši vyplakat...“ To už je lepší, ne? Doufám, že na téma Plačící duše půjde něco stvořit.
Hodně štěstí a odkazy sem, prosím!
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
 
Týden 5 – 2012
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Týden 2 – 2012
» Týden 8 - 2012
» TÝDEN I. 2012
» Týden 2 – 2012
» Týden 7 – 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: PROJEKTY :: Téma Týdne-
Přejdi na: