Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aurora

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Fantaghira

Fantaghira


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputatce : 2
Join date : 11. 06. 11
Age : 32
Location : Ireland

Aurora Empty
PříspěvekPředmět: Aurora   Aurora EmptyWed Jan 04, 2012 10:08 pm

Jedním z důvodů pro založení tohoto fóra bylo i to, abychom si my - správci ušetřili trochu práce. Nemusíme nastavovat žádné články a vy vaše výtvory můžete zveřejnit kdykoliv bez čekací lhůty. Pozitivum pro obě strany. Jenže jak něco takového provést s Aurorou, s anonymním duelem mezi dvěma Snílky? Těžko... Proto mě napadla změna konceptu celé rubriky.
Představuju si to asi takhle: Já bych vyhlásila nějaké téma. První, kdo dané téma zpracuje, vloží své dílo jako new topic. Ale tím by to pro něj nekončilo. Pod svým dílem by vyhlásil zadání dalšího tématu. A první, kdo by to téma zpracoval, by vyhlásil další téma. A tak dál...
Samozřejmě ti, co by měli téma rozpracované, by mohli svůj výtvor zveřjnit v komentářích pod příslušným tématem (ale už bez zadání dalšího).
Už by se tedy nejednalo o duely, ale o jakýsi řetězec jednotlivých dílek žijící si vlastním životem.
Doufám, že jsem to napsala aspoň trochu srozumitelně.
A teď mě zajímají vaše názory.
Návrat nahoru Goto down
http://fantaghira.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Aurora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aurora   Aurora EmptyThu Jan 05, 2012 8:59 am

Nu mě se to líbí.
Jen možná bych to spíš prostě dala dvěma, co pod komentáře k prvnímu dílku napíší, že se hlásí. Aby pak nebyli zmatky s tím, že "tenhle založil téma o dvě minuty dřív než já" a podobně.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Dee
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Dee


Poèet pøíspìvkù : 25
Reputatce : 6
Join date : 09. 01. 12

Aurora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aurora   Aurora EmptyFri Jan 13, 2012 3:12 pm

No, mně se úplně nezdá to, že "vyhrává", kdo první pošle. Tohle zrovna nemusí potvrzovat kvalitu navíc, máme tu možnost hlasování u témat, proč toho nevyužít podobně jako na blogu? Nicméně se mi zamlouvá ten nápad, že kdo zvítězí v "klání", vyhlásí další téma. Jen by to možná chtělo založit topic, kde se povede seznam témat (možná i s vítězi), která už tu byla, aby se neopakovala.
Návrat nahoru Goto down
http://porcelanovy.wordpress.com/
Fantaghira

Fantaghira


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputatce : 2
Join date : 11. 06. 11
Age : 32
Location : Ireland

Aurora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aurora   Aurora EmptyMon Jan 16, 2012 10:24 pm

Takže první dva pošlou své dílo, pak se udělá anketa a kdo vyhraje, vyhlásí další téma... Jo, jo, to dává větší smysl. Jen v tom případě by posílali dílo do komentářů pod vyhlášením a já bych to pak hodila jako new topic i s anketou.
Článek s vítězi a tématy jsem chtěla založit už na blogu, ale nikdy jsem se k tomu nedokopala Very Happy No jo... Uvidím, jestli se ještě někdo vyjádří, a pak to nějak sepíšu a zkusím rozběhnout...
Návrat nahoru Goto down
http://fantaghira.blog.cz
Sponsored content





Aurora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aurora   Aurora Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Aurora
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: OSTATNÍ :: Nápady na vylepšení-
Přejdi na: