Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Grift Daya

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Grift Daya
Vůdce Země Pouští
Grift Daya


Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 1
Join date : 07. 06. 12

Grift Daya Empty
PříspěvekPředmět: Grift Daya   Grift Daya EmptyThu Jun 07, 2012 7:33 pm

Jméno:
Grift Daya
Datum narození:
6.6. (20 let)
Vzhled:
Snědá, vysoká a ženská tak by se dala pár slovy ve stručnosti charakterizovat její postava. Černé vlasy splývají až k pasu a skvěle kontrastují s modrýma očima pod nimiž jsou rty jako dva plátky okvětních lístků růže.
Charakter:
Daya je tajemná osobnost, i když se to na první pohled nemusí zdát. Dokáže být velmi zlá a krutá, když chce něčeho dosáhnout nebo něco chránit. Jinak je však milá a usměvavá osoba se smyslem pro povinnost a pořádek.
Schopnost:
Gwynt (Velšsky) - Vítr (Ovládání větru)
Životopis:
Narodila jsem se v Zemi Pouští. Ano, v nebezpečné a stejnorodé krajině. Avšak nebezpečí jen utužilo moji nezlomnou vůli přežít, ale to už trochu předbíhám…

Jako malá, ještě před tím než začaly stíny tolik vystupovat z temnoty jsem se sama toulala pouští a hledala smysl svého života. Chtěla jsem létat, dosáhnout k nebesům a dát svým snům křídla. V hlavním městě, kde jsem žila, ale utíkala odtud, jak jen se dalo. Chtěla jsem být volná a zažít vzrušení. Slýchala jsem o lodi, krásné a majestátné lodi a o světech tak odlišných od mého. Vše to jsou jen sny nikdy jsem nespatřila hluboká moře ani husté pralesy a divokou přírodu, ale ta loď plula v mých snech, kroužila v mé mysli a kotvila v mém srdci. To ona byla symbolem volnostia vzrušení avšak své sny jsem musela odložit.

Hrozba stínů stále vzrůstala a já začala objevovat své schopnosti. Vítr, tak volný a nespoutaný stejně jako já. Bavilo mě zkoušet jeho možnosti, objevovat hranice schopnosti a nechat se hladit prudkou vychřicí. Výtr se stal mou součástí stejně jako zbraň je jen prodloužením paže, vítr se stal nekonečným vesmírem pro mou mysl. Tak tajemný, tak krásný stejně jako noc se kterou přicházeli oni. Ne každý dokáže vzdorovat stínu a už vůbec nad ním vyhrát. Z vlastní zkušenosti vím, že boj s ním vás změní, připoutá vaše sny k zemi. Naštěstí mé sny byly silnější. Po boji přišla další z mnoha zkoušek...

Vůdce byl nemocný a to smrtelně přišel můj čas. Čas ochránit zemi na které mi ač jsem si to nechtěla přiznat záleželo. Stíny se blížily a bylo potřeba najít nového vůdce. Přihlásila jsem se jako možný kandidát. Moje schopnost ovládat vítr nebyla na takové úrovni na jaké dnes, ale i přes to stačila na poražení všech soupeřů, a když nestačila ona pomohla mi katana. Lidem chvíli trvalo než si na mě jako nového vůdce zvykli také, aby ne když tu přes Třicet let vládl někdo jiný. Každopádně byla jsem hrdá na to co jsem dokázala a i na to co teprve s pomocí všech dokážu. Svých snů jsem se však nevzdávala jednou se mi splní. Věřila jsem tomu a stále věřím. Stejně jako všichni ostatní i já v sobě měla vůli ochránit co je mi drahé avšak nikdy při tom neriskovat víc než můžu ztratit.
Nikdy mi nemohla být svěřena větší odpovědnost svět se hroutí do propasti stínů a já ho mám chránit a přitom se starat o blaho své země. Jak může někdo tak křehký jako je člověk, i když se speciální schopností porazit něco tak zlého? Jak porazit něco bez zábran a hranic? Takové otázky si kladu často stejně jako tenkrát avšak díky lodi, díky průchodům na boj nejsme sami a já i můj lid hodláme bojovat do posledního dechu.

Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Grift Daya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Grift Daya   Grift Daya EmptyThu Jun 07, 2012 8:05 pm

Pěkné, prosycené nadějí.
A samozřejmě i povolené, Země Pouští je jen tvá.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
 
Grift Daya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Země Pouští-
Přejdi na: