Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Anime romance

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Anime romance   Anime romance EmptyTue Jan 03, 2012 3:14 pm

Tak se před časem stalo, že se Ber zbláznila a pokusila se něco nakreslit.
Prvně tužkou (A byla to moje třetí práce v "manga stylu" - Pokud se tomu tak dá říkat) a pak oskenovat a v počítači upravit. Myší, tablet bohužel nemám. Ke stínování a stavbě těla se tedy raději nebudu vyjadřovat xD

Kritizujte dle libosti xD
Anime romance Hyuuga_and_akatsuchi_romance_by_phoenixberenika-d4hjwgt
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Any
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance EmptyFri Jan 06, 2012 6:58 pm

Tomuto štýlu vôbec neholdujem, preto sa málokedy k niečomu takému vyjadrujem. Je to zlaté, kozaté a máš pravdu, proporcie unikajú.
Niečoho som si všimla, neviem či je to naschvál (ak áno, má to poentu), slečna má na jej ľavej ruke 6 prstov, keďže nie je možné, aby v tejto polohe jej bol vidieť palec Rolling Eyes
Ale ako som povedala, je to čímsi milé Wink Bude to aj tou atmosférou zamilovanosti.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance EmptyFri Jan 06, 2012 7:26 pm

Díky za vyjádření, jsem opravdu ráda, že se k tomu vyjádřil někdo jako ty, i když pro tvoje oči to musel být šok xD Jsem spíše realistka a do mangy jsem se pustila teprve nedávno a opravdu jen párkrát. Co se ostatního týče jediné, co zkouším, jsou ornamenty nebo menší zátiší. Na lidi opravdu ještě nemám a tohle bylo spíš proto, aby něco bylo v Artiu.

Pointu to možná má, ale jen je-li to plánováno mým podvědomí, protože proporce jsou pro mne opravdovou záhadou a šest prstů jsem opravdu neplánovala xD

Ale děkuji za poslední pochvalu. Popravdě to měla být má postava z jedné RPG. Chlapec je postava Paľa, také je zaregistrovaný tady jako Psycholog v záučbe xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Any
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 2
Join date : 03. 01. 12

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance EmptyFri Jan 06, 2012 7:44 pm

Smile No obdivujem ako si sa vyhrála s tým zafarbením, keď si predstavím, že si to robila s myškou.
Je mi jasné, že to pointu ako celok má, skôr som mala na mysli presne ten prst navyše, teda, že On nie je jediný Iný, čiže majú niečo naoko spoločné :-)

Inak, nevieš prečo mi tu na PC ukazuje obrázky v pôvodnej veľkosti (bez rozkliknutia nevidieť celé) a na notebooku automaticky zmenší?
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance EmptyFri Jan 06, 2012 7:49 pm

Ano, to jsem si opravdu vyhrála xD A po dokončení jsem prohlásila, že bez tabletu nikdy víc.

Nu... To opravdu netuším, mělo by to zmenšovat v obou případech.
Možná jde o velikost obrazovky nebo o nastavení ve tvém počítači, protože na fóru je nastavené, aby se zmenšovali na určenou velikost.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Nehorázná. (Tazi)




Poèet pøíspìvkù : 2
Reputatce : 2
Join date : 04. 01. 12
Age : 25
Location : Praha

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance EmptySun Jan 08, 2012 10:22 pm

Hele, jestli jsi tohle dělala myší, tak omdlívám!
je to moc povedený, jenom má trochu přehnaný prsa :DD
Návrat nahoru Goto down
http://shit-it.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance EmptyMon Jan 09, 2012 8:46 am

Ano, myší xD Rodiče pro tablet bohužel nemají pochopení, takže nemám šanci ho získat. A já vím, malinko jsem to přehnala xDDDD Malinko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Nehorázná. (Tazi)




Poèet pøíspìvkù : 2
Reputatce : 2
Join date : 04. 01. 12
Age : 25
Location : Praha

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance EmptyTue Jan 10, 2012 1:03 pm

No, malinko :DDDD
Každopádně mě se to hrozně líbí! ^^
Návrat nahoru Goto down
http://shit-it.blog.cz
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance EmptyMon Sep 24, 2012 7:17 pm

Kočičácký chlapec je úžasný! ^^
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Sponsored content





Anime romance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anime romance   Anime romance Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Anime romance
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: VAŠE TVORBA :: Creatio :: Digital art-
Přejdi na: