Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ramy

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ramy
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
ramy


Poèet pøíspìvkù : 4
Reputatce : 1
Join date : 01. 01. 12
Age : 33
Location : Bratislava

ramy Empty
PříspěvekPředmět: ramy   ramy EmptyTue Jan 03, 2012 1:22 am

blog: ramenka.blog.cz

Zdravím snílkovia Razz . Moje skutočné meno je Kristína i keď ja mám radšej oslovenie Kika a na blogu používam prezívku Ramy. Mám 21 rokov (vraj mi už tiahne na 30tku Laughing ) a bývam v Bratislave Smile. Svoje mesto milujem a tak sa stalo, že keď sa mi prvý krát dostal pred pár rokmi pod ruky ocinov foťák, bežala som hneď do mesta, aby som si ho pofotila a tak nejak som pri tom už zostala. Fotenie sa stalo mojím koníčkom a preto mám teraz na konte 4 analogové foťáčiky I love you, jednu digi zrkadlovku a svoj blog, na ktorý svoje "fotky" pridávam.

Momentálne študujem tretí rok na vysokej škole, ktorú z duše neznášam No (nuž to je tak keď si niekto nevedel vybrať kam po strednej Very Happy) a tak sa teraz urputne snažím nejak prežiť toto hrozné obdobie. Preto si volný čas vypĺňam svojími obľúbenými činnosťami medzi ktoré patrí najmä hudba takmer všetkých žánrov a krajín od severského electra cez britský rock až po islandský ambient Razz,filmy, ktoré si rada pozriem doma na počítači, v kine alebo aj na filmovom festivale, knihy, na ktoré však momentálne vdaka nedostatku času len pozerám Sad a písanie, ktoré je ešte len v plienkach Embarassed .

Na mojom blogu teda nájdete moje pokusy o fotografiu a poviedky poprípade poéziu, nejaké kvázi recenzie filmov a kníh. Sem- tam sa tam objaví aj niečo z môjho nudného života tongue alebo nejaké moje postrehy či názory.

Obľúbený hudobníci a kapely: Patrick Wolf, Lykke Li, The Naked and Famous, Marina & The Diamonds, Bruce Springsteen, Cat Stevens, Kings of Leon, Temper Trap, Phoenix, Birdy a mnoho dalších..
Obľúbené filmy: Vykúpenie z väznice Shawshank, Pokojný bojovník, Kill Bill, Imaginárne lásky, Drive, Kung Fu Panda, Ip Man..
Obľúbené knihy: HP, Cesta pokojného bojovníka, Narnia, Malý princ..
Dalšie veci, ktoré mám rada: smiech, humor, sarkazmus, jazyky, mačky ( a ovládam mačaciu reč že mi aj mačky odpovedajú Cool), cukrovú vatu, ázijské dorámy, shoujo mangy, oriešky, syry, café latte, smajlov What a Face ..
Som: introvertný lev, optimista, cheerful, bláznivý tanečník, bloger, lenivec, milovník života, hladač drobných radostí, mladá, zvedavá, bláznivá a naivná king

Kontakt: najlepšie cez koment na blogu
Prijatá v devätnástej lodi (podmienka repetitia kvôli zdrojom)
youtube.com/watch?v=nfDaLtGEQv4&ob=av2e bounce
Niečo z mojej tvorby fotené na film:

[center]ramy 169134b110_80926122_o2 ramy 166409285d_79024756_o2 ramy Ac4e46e715_81233902_o2ramy 6aaaee8237_64117036_o2
Návrat nahoru Goto down
http://www.ramenka.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

ramy Empty
PříspěvekPředmět: Re: ramy   ramy EmptyTue Jan 03, 2012 10:44 am

Velmi pěkné, další člověk z Bratislavy xD Já se prostě na Slovensko letošní prázdniny musím podívat, i když až k Bratislavě se pravděpodobně nedostanu. Senica bude moje hranice, jak to tak vidím. Škoda xD

Mimochodem ten avatar je bezkonkurenční.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
ramy
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
ramy


Poèet pøíspìvkù : 4
Reputatce : 1
Join date : 01. 01. 12
Age : 33
Location : Bratislava

ramy Empty
PříspěvekPředmět: Re: ramy   ramy EmptyTue Jan 03, 2012 11:40 am

Tak to by si teda určite mala. V Senici som síce ešte nebola, ale určite tam bude fajn. A vďaka Smile , avatar je vlastnej výroby a aj to vidieť Laughing . Našťastie pri takejto malej veľkosti nie je vidieť ten amatérsky prechod medzi fotkou a mačacou hlavou xD cat
Návrat nahoru Goto down
http://www.ramenka.blog.cz
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
Anne Eyre


Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 26
Location : Hořice

ramy Empty
PříspěvekPředmět: Re: ramy   ramy EmptyTue Jan 03, 2012 3:39 pm

Procházím profily a co nevidím. Film, který nám pouštěli v angličtině a já ho chtěla dokoukat, ale zapomněla jme na to... Shawshank. Tímto děkuji Very Happy
P.S. Krásný avatar
Návrat nahoru Goto down
http://anne-eyre.pise.cz/
D@ve
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
D@ve


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 37
Location : Kolín

ramy Empty
PříspěvekPředmět: Re: ramy   ramy EmptyTue Jan 03, 2012 7:00 pm

A já myslel, že podle názvu příspěvku tu najdu odkaz na fan blog másel značky Rama Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://kucerad.blog.cz
Sponsored content





ramy Empty
PříspěvekPředmět: Re: ramy   ramy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ramy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: DATABÁZE SNÍLKŮ :: ČLENSTVO-
Přejdi na: