Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Lady Dariel

Goto down 
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Lady Dariel Empty
PříspěvekPředmět: Lady Dariel   Lady Dariel EmptyTue Feb 14, 2012 4:24 pm

Otázky pokládá: Salliene
Odpovídá: Lady Dariel (Http://lady-dariel.blog.cz)

1.Jak vznikla tvoje přezdívka, kolik ti je let?
Moje přezdívka vznikla po přečtení jedné knížky, (Bohužel už nevím název) kde byla jedna čarodějnice a ta se jmenovala podobně.. Jen sem si k tomu dopsala "Lady," trochu pozměnila písmenka a byla přezdívka na světě. Jinak mi bude 17.

2.Jak dlouho máš blog? Dokázal /a by ses s ním "rozloučit"?
Lady-dariel mam asi tři čtvrtě roku, dřív jsem vedla spoustu blogu.. Ale nudné, nezajímavé a s divnými názvy. Proto sem přešla na tento a myslím, že s ním bych se už rozloučit nedokázala.

3. Ať už jde o psaní povídek či básní, grafiku, malování nebo psaní deníku - co Tě k Tvému koníčku přivedlo?
Co mě k tomu přivedlo? Kreslení máme v rodině.. A jednou mě prostě napadlo něco zveřejnit a moje psaní... Je tak trochu deník? Ani nevím.. Prostě, když na mém starém blogu nebylo už co přidávat, tak vznikl deník.. A ten mi zůstal už i na mém novém blogu.

4.Na nápadu založit klub snílků jste se podíleli společně, baví Vás tahle "funkce"?
Společně.. I když skoro všechno vymyslel Des.. Zatím není co bavit, ale myslím, že až se to rozjede, bude to super.

5. Jak trávíš volné chvilky, když zrovna nesedíš u počítače? Četbou, procházkou lesem...?
Podle nálady. Někdy čtu, někdy si vyrazím na procházku, někdy zase do hospody, ale nejvíc času právě prosedím u blogu a prokreslím.

6. Když jsi načínal/a se svým blogem - jaký byl Tvůj cíl? Od začátku si uchovat autorský blog, nebo byli Tvoje začátky "kopírácké"?
Když jsem začínala s blogem, tak byl můj blog o koních. O tom, jak se o ně starat a taky takový deníček, také trochu kopírák, ale časem mě to přestalo bavit a tak jsem se dostala k autorskému blogu..
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
 
Lady Dariel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: PROJEKTY :: Praepositio-
Přejdi na: