Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sussanah de Silva

Goto down 
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Sussanah de Silva Empty
PříspěvekPředmět: Sussanah de Silva   Sussanah de Silva EmptyTue Feb 14, 2012 1:16 pm

Otázky pokládá: Salliene
Odpovídá: Sussanah de Silva

1. Jak vznikla tvoje přezdívka, kolik ti je let?
Přezdívka Sussanah de Silva je zkomolená složenina jmen dvou postav z knihy Mediátor od Meg Cabot (kterou mimochodem vřele doporučuju a to všech šest dílů!), Susanah Simon je hlavní hrdinkou celé ságy a jejím hlavním znakem je to, že vidí duchy a Jesse de Silva je duch, který bydlí v jejím novém pokoji =) Celejch šest dílů to mezi nima jiskří, ale k ničemu vlastně nedojde, tak jsem jejich osudy spojila alespoň takhle =)
Věk? To je ošemetné! =D Vůbec bych se nedivila, kdybych byla z celého KS nejstarší! O_O Je mi 26, ale to až v únoru =)

2. Jak dlouho máš blog? Dokázal /a by ses s ním "rozloučit"?
Blog jako blog mám asi od srpna 2008, první jsem měla jinde a tam se mi přestala líbit administrace, tak jsem se přesunula na Blog.cz =) A tady s blogem sussanah.blog.cz jsem od loňského prosince (tedy od 2009) a už bych se bez něj asi neobešla! Když mám hroznej vztek (třeba), tak si o tom napíšu článek a pak už ho nemusím ani zveřejnit a stejně se mi nesmírně uleví =) Takže ne, blogu bych se nevzdala!

3. Ať už jde o psaní povídek či básní, grafiku, malování nebo psaní deníku - co Tě k Tvému koníčku přivedlo?
Tak nejdřív upřesním, co je tím mým koníčkem - jsou to povídky a pak spousta dalších věcí =D A co mě k tomu přivedlo? Tak to vážně nevím... Možná, že to byl můj profesor ze střední školy, pan PP. Vždycky jsem ho tajně milovala a protože moje schopnost pamatovat si cokoliv je skoro nulová, tak jsem se rozhodla, že ho oslním právě svým slohem! A víte co? Zabralo to! =D Samozřejmě na duševní úrovni =)
Takže to mi zůstalo. Pak taky strašně ráda čtu. Ať už knihy, nebo povídky svých blogových přátel =)
A ještě bych ráda řekla, že mě hrozně baví tvorba šperků. A protože mi už nestačí obyčejné korálkování, zkouším teď třeba Tiffany techniku.

4. Na nápadu založit klub snílků jste se podíleli společně, baví Vás tahle "funkce"?
Ten název, to byl můj nápad =) To je ale ego! =D
A baví mě to, doufám, že se nám to podaří dobře rozjet! =)
Mojí funkcí je starost o rubriku Inventor a protože jsem od přírody tvořivá osoba, řekla bych, že je to přesně pro mě =)

5. Jak trávíš volné chvilky, když zrovna nesedíš u počítače? Četbou, procházkou lesem...?
Čtu, píšu, muchlám se se psama =) A taky šiju historický kostýmy a šermuju =)

6. Když jsi začínala se svým blogem - jaký byl Tvůj cíl? Od začátku si uchovat autorský blog, nebo byli Tvoje začátky "kopírácké"?
No samozřejmě, že byly kopírácké =D ale asi jenom měsíc =)
A co byl můj cíl? Asi se vypsat, protože říkat všechno, co si myslím lidem, se kterejma bydlím, to by bylo nebezpečné, takže tak =) Navíc jak jsem řekla, sem tam se vypíšu a pak to ani nezveřejním, takže je to napůl tajnej deníček a napůl veřejná vylejvárna =)
Ale hlavně bych někdy chtěla vydat knížku =) Jenže to je ještě daleko...

Děkuju Ti za rozhovor...

I já, i já =)
já věřím na víly! a jo! a jo!
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
 
Sussanah de Silva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sussanah de Silva

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: PROJEKTY :: Praepositio-
Přejdi na: