Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Wraithomilka Nass
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Wraithomilka Nass


Poèet pøíspìvkù : 18
Reputatce : 1
Join date : 02. 01. 12

Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) Empty
PříspěvekPředmět: Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD)   Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) EmptyThu Feb 02, 2012 5:58 pm

Za pěkné jedničkové vysvědčení dostal náčelník Sokolí péro tablet. O___o
Ano, párkrát se o něm nenápadně zmínil před svým rodičovstvem, ale nijak na něj nenaléhal ani si o něj nenapsal Ježíškovi. (Tímto se omlouvám Berenice, jestli jsem jí pohnula žlučí, ale já za to nemůžu! :DD)
Tablet dostal jméno Vilda a kromě úvodní čmáranice a strašného množství textu byl oficiálně pokřtěn prvním skečem.

Raději jsem si pro začátek vybrala meme z DA - Draw this again, abych měla nějakou předlohu. Nakonec jsem ze své galerie vybrala tento obrázek, který si dle mého soudu rozhodně zasloužil lepší zpracování.

Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) 08df89008a_83150879_o2

Proč je lepší ten starý: Beethoven si je více podobný, má výraz v obličeji a autentičtější vlasy
Proč je lepší nová verze: Béťa sice vypadá mladšejc (:DD), ale taky je dobře poničenej, líbí se mi styl a vzezření obrázku jako celku, emařský vzhled (kruhy pod očima) a lépe udělaná zkrvavená ústa

Jak jsem psala na DA, mám před sebou ještě hodně dlouhou cestu, ale zdá se mi, že první krok mám už za sebou. :)

Co si myslíte vy? Prosím všechny kreslíře a malíře, aby napsali svůj názor. Děkuji mnohokráte, Snílkové. :)
Návrat nahoru Goto down
http://i-lagur.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD)   Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) EmptyThu Feb 02, 2012 6:05 pm

To je přímo ženiální nápad Smile Akorát já se obávám, že by můj novější pokus o cokoli z archivu dopadl katastrofálně Very Happy Kreslím jen hodně výjimečně, takže nevidím šanci, že bych se v tom od pradávných dob doteď mohla nějak zlepšit. Ale uvidím, zkusím Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD)   Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) EmptyThu Feb 02, 2012 9:24 pm

Berenice nic žlučí nehnulo a nechápe, proč by mělo xDDDD
Upřímně já jen zůstávám zírat xD Moc pěkné. Beethoven... Emo Vampire by sedělo. Takový ten klasický, který nesmí na světlo a zemře po probodnutí kůlem Very Happy Cholerik byl, blázen a umělec (Kde jsem tu kombinaci jenom viděla... Aha! Když jsem se podívala do zrcadla! xDDD )

Obdivuji ^^ A právě pro svou neschopnost v kresbě já raději píšu než kreslím xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Wraithomilka Nass
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Wraithomilka Nass


Poèet pøíspìvkù : 18
Reputatce : 1
Join date : 02. 01. 12

Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD)   Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) EmptyFri Feb 03, 2012 8:25 am

Berenika napsal:
Berenice nic žlučí nehnulo a nechápe, proč by mělo xDDDD
Upřímně já jen zůstávám zírat xD Moc pěkné. Beethoven... Emo Vampire by sedělo. Takový ten klasický, který nesmí na světlo a zemře po probodnutí kůlem :D Cholerik byl, blázen a umělec (Kde jsem tu kombinaci jenom viděla... Aha! Když jsem se podívala do zrcadla! xDDD )

Obdivuji ^^ A právě pro svou neschopnost v kresbě já raději píšu než kreslím xD
Já myslela to s tím tabletem, vím, jak moc po něm toužíš. :\
Návrat nahoru Goto down
http://i-lagur.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD)   Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) EmptyFri Feb 03, 2012 8:54 am

xD Ne tolik. Byla bych neschopná i s ním a stačí mi myška na to občasné kreslení na pc. Přece jen pro mě jsou nejlepší uhly. Mám je nejraději a počítač mi je nenahradí (A pak od čeho mám ty šmouhy na stojanu xD )

Navíc, jak jsem řekla, je pro mě naštěstí největší láskou psaní xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD)   Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Beethoven jako upír (možná spíš EMO.... :DD)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: VAŠE TVORBA :: Creatio :: Digital art-
Přejdi na: