Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Klauzurní práce z navrhování - sukně

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Metteorwa
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Metteorwa


Poèet pøíspìvkù : 11
Reputatce : 0
Join date : 03. 01. 12

Klauzurní práce z navrhování - sukně Empty
PříspěvekPředmět: Klauzurní práce z navrhování - sukně   Klauzurní práce z navrhování - sukně EmptySun Jan 29, 2012 4:35 pm

Na naší poslední klauzurní práci (příští pololetí už maturujeme), jsme dostali zadání "sukně" a k tomu na téma "detail v oděvu". Všichni už máme jak realizaci, tak i obhajoby za sebou. Všichni sice jedničky neměli, ale nikdo neměl žádnou známku ošklivou. Já dělala sukni na téma Čína vs. Tibet, kde celá sukně jako taková symbolizuje Čínu, malby v bocích zase Tibet. Napomáhá tomu vcelku atypický střih. Sukně jako taková je šedá, z pevnější (a bohužel také vydatně mačkavé a špatně žehlitelné) látky, je červeně prošívaná, horní část předního dílu zdobí sánky (inspirace rýžovými políčky), na pasovém límci má našité ozdobné kovové knoflíky s řetízkem (inspirace uniformou). Žádný zázrak, ale lepší než nic. Vlastně jsem pořádně nevěděla, kam bych to měla zařadit, nakonec jsem zvolila Invertor, protože mi chudáček připadal nějak prázdný Smile).

Klauzurní práce z navrhování - sukně 81bd69e2b1_82524561_o2
Klauzurní práce z navrhování - sukně 32f9e3d2f8_82524536_o2
Klauzurní práce z navrhování - sukně 5420e315b6_82524521_o2
Klauzurní práce z navrhování - sukně 8889e6407e_82524541_o2

Výsledek:
Klauzurní práce z navrhování - sukně 4708eeb95d_83065656_o2
Klauzurní práce z navrhování - sukně Be7b50234d_83065672_o2
Klauzurní práce z navrhování - sukně 879d64254f_83065651_o2

Tak co na ni řikáte na chuděrku? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://metteorwa.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Klauzurní práce z navrhování - sukně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klauzurní práce z navrhování - sukně   Klauzurní práce z navrhování - sukně EmptySun Jan 29, 2012 4:45 pm

Pravda, konečně něco do Inventoru. A hned to stojí za to. Opravdu skvělá práce, muselo to zabrat hodně času. A fotky se taktéž (jako vždy) povedly.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Metteorwa
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Metteorwa


Poèet pøíspìvkù : 11
Reputatce : 0
Join date : 03. 01. 12

Klauzurní práce z navrhování - sukně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klauzurní práce z navrhování - sukně   Klauzurní práce z navrhování - sukně EmptySun Jan 29, 2012 5:00 pm

Berenika napsal:
Pravda, konečně něco do Inventoru. A hned to stojí za to. Opravdu skvělá práce, muselo to zabrat hodně času. A fotky se taktéž (jako vždy) povedly.

No popravdě to tolik času nezabralo, ani nemohlo, máme na klauzury čas předepsaný. Nikdo si nemohl dovolit se s tím piplat (kromě těch technologicky talentovanějších a šikovnějších, což já nejsem), takže sukně při bližším ohledání není taková sláva jako z dálky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://metteorwa.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Klauzurní práce z navrhování - sukně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klauzurní práce z navrhování - sukně   Klauzurní práce z navrhování - sukně EmptySun Jan 29, 2012 5:06 pm

Fíha, vyzerá naozaj dobre. Brala by som ju a to sukne nenosím Very Happy
A fotky sú tiež úžasné Smile
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Klauzurní práce z navrhování - sukně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klauzurní práce z navrhování - sukně   Klauzurní práce z navrhování - sukně EmptySun Feb 05, 2012 7:37 pm

Já teda musím říct, že na těch prvních fotkách - na figuríně - to vypadalo dost nijace (ačkoli nápad jsem okamžitě hodnotila na jedničku), ale na těch dalších fotkách v praxi? Luxus! Ty fotky jsou fantastický, hlavně první a druhá, je v nich pohyb, život, mají v sobě kus z tebe, takový to co je vždycky na všech fotkách s tebou, nevím, jak to popsat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Klauzurní práce z navrhování - sukně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klauzurní práce z navrhování - sukně   Klauzurní práce z navrhování - sukně EmptySun Feb 05, 2012 7:56 pm

Fotky jsou přímo dokonalé!!!! cheers
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Sponsored content





Klauzurní práce z navrhování - sukně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klauzurní práce z navrhování - sukně   Klauzurní práce z navrhování - sukně Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Klauzurní práce z navrhování - sukně
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: VAŠE TVORBA :: Inventor :: Ručně-
Přejdi na: