Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Skladiště

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 1:43 pm

First topic message reminder :

Téměř nejníže postavená místnost. Tedy spíše bludiště vytvořené kamennými stěnami. Sem zavítají snílci opravdu málokdy. Celý tento komplex je plný haraburdím, starých knih, sošek, a všeho možného, co bylo zapomenuto časem či předešlými snílky. Ač by se zdálo, že tato místnost nemá využití, jedno zde přeci je. Pokud se chcete schovat, či schovat něco před zraky ostatních, nenajdete lepší místo. Mezi vrstvičkami prachu a tunami pavučin nenapadne nikoho hledat. To, co zde leží, nepatří nikomu, takže pokud si zde snílek něco vyhrabe je to jeho. Ale pozor, jsou zde i nebezpečné věci, které byly uschovány právem. Takže pozor, ne vždy se vyplatí všechno prozkoumávat.

Skladiště - Stránka 2 Thehallsch
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyTue Feb 28, 2012 12:05 pm

"Samozrejme," odvetila som a zobrala som Ell pod druhú pažu.
Z cesty, zavelila som Cherryl, ktorá sa nám motala pod nohami. Ani mi nedošlo, že som použila schopnosť. Bála som sa o Ellu.
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyTue Feb 28, 2012 12:10 pm

Tak fajn, přikývla jsem a vykročila, směr ošetřovna.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Ella Frell
Hráč RPG
Ella Frell


Poèet pøíspìvkù : 464
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12
Age : 28
Location : Insignia~

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyTue Feb 28, 2012 12:13 pm

Kusla som si do pery a snažila som sa upokojiť svoje zmysli. Bolesť nebolo ťažké predýchať. Pootvorila som oči a cítila som sa tak nejak, prázdno. Rameno ma štípalo, kusla som si do pery a roztriasla som sa. Nechala som ich nech ma odnesú kde chcú.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyTue Feb 28, 2012 12:16 pm

Vykročila som spolu s ňou a podopierala Ell. Cherryl nás nasledovala.

(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyTue Mar 06, 2012 1:23 pm

Vběhnul jsem do místnosti, bylo to něco mezi chůzí, rychlou chůzí a padáním, které jsem vždy na poslední chvíli nějak podchytil, takže jsem se jen přehoupnul na druhou stranu a utíkal dále. Tímto obdivuhodným způsobem chůze jsem se dostavil až tady, bylo to první místo, které mě napadlo. Je tady klid a nikdo mě tady nebude hledat. Měl jsem plnou hlavu toho, co se stalo, navíc i bolest, která byla způsobena mým útěkem, nebyla příjemná a pokud do toho započítáte i Insignii, vítejte v mém světě.
Několikrát jsem tvrdě narazil do poliček a jednou i do kamenné zdi. Zítra z toho asi budou hodně velké modřiny, ale nakonec jsem se jakýmsi způsobem zašil do bludiště, které zde bylo, až nechvalně známe a pomalu jsem se sesunul k zemi. Moje schopnost začala ustupovat a já cítil, jak slábnu a slábnu, přičemž bolest hlavy rostla a rostla. Z očí mi stékaly slzy a já se díval do prázdna.
"Jak jsem to mohl dopustit?"
Vyblekotal jsem mezi nekonečným vzlykáním a sténáním. Málem jsem vyhubil svou vlastní posádku...
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyTue Mar 06, 2012 5:55 pm

Haló?, houkla jsem do skladiště. Žádná ozvěna. Žádný hlas nazpět. Přesto jsem měla zase ten známý divný pocit, že se tu něco děje. Že by Ella zase... uvažovala jsem, ale tohle nebylo cítit jako Ella, byly to docela jiné emoce. Sáhla jsem po keramické sošce, která se válela na jedné z poliček, jako by ji někdo povalil. Stálo tam po ní kolečko, kam ještě nestihl dopadnout prach, což mou hypotézu potvrzovalo. Proč by někdo tu sošku pokládal?

Batůžek s knihami jsem nechala ležet u vchodu, nervózně se nadechla a pustila se do uliček tohohle podivného labyrintu, nechávajíc za sebou rozsvícené pochodně jako drobečky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Eserath
Země Pouští
Eserath


Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4
Join date : 21. 01. 12
Age : 31
Location : Frýdek-Místek

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyWed Mar 07, 2012 7:36 am

Držel jsem se za kolena a houpal se. Vypadal jsem jako narkoman s absťákem. Ale kdo by to nepochopil? Udělal jsem snad tu nejhorší věc, kterou může kapitán udělat...
Někdo tu byl! Bleskově jsem prověřil nejbližší okolí svým zrakem (ne dračím xD) a zjistil jsem, že mě ještě nenašel. Pořádně a potichu jsem se nadechl a zastavil vzlykání, otřel jsem si oči, i když jsem se mohl vymluvit na to, že je to vedlejší účinek mých schopností, ale to se nehodilo... Ještě pevněji jsem sevřel svá kolena a zabořil jsem hlavu do kolen. Jen jsem se tiše modlil, aby mě nenašel, ať to byl kdokoliv.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyWed Mar 07, 2012 7:00 pm

Zastavila jsem se a zadržela dech. Pocit sevřeného srdce mi jasně dával najevo, že jsem na místě. Že jsem ho našla. A dobře jsem i věděla koho. Ale jeho bolest a stud byly tak velké, tak niterné že jsem prostě nemohla dál. Zamrzla jsem tam, kde jsem byla - u polic, za nimiž jsem tušila jeho přítomnost. Klesla jsem v kolenou a sesunula se na zem. Byla jsem zticha, bolelo mě u srdce. Bylo mi líto, že se tak trápí. Že se nás straní. Nebyla jsem si jistá, co mám udělat dál. Potácela jsem se mezi potřebou být tu pro každého, kdo trpěl, touhou jít za ním a položit mu ruku na rameno, a mezi vědomím, že někteří lidé přece jenom od davu utíkají proto, aby byli sami. Protože to opravdu potřebují. Ale copak jsem mu mohla vidět do hlavy? Nebyla jsem vědma, s empatií se dostaneš jen někam, ale nevíš, co si druzí lidé myslí a co opravdu chtějí. Vztekala jsem se sama na sebe, zas pro tu svou věčnou nerozhodnost a neschopnost. Opřela jsem se hlavou o polici a ruce bezradně svěsila podél těla. Chtěla jsem, aby věděl, že tu není sám. a zároveň jsem nechtěla, aby věděl, že ho zase stalkuju. Proč jsou tyhle věci vždycky tak komplikované...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 EmptyThu Mar 08, 2012 6:29 pm

Nakonec jsem se trochu sebrala a uklidnila. Opatrně jsem se postavila, opřená o polici. Ohlédla jsem se jako bych se snažila vidět skrz ní. Položila jsem na ni ruku. Proč nemám nějaké pořádné schopnosti? Něco, co dokáže lidi uklidnit. Něco, abych věděla, co mám říct, co mám udělat, nebo abych prostě jen dovedla lidem odebrat jejich bolest. Tahle loď by to tolik užila... tihle lidé... Povzdechla jsem si. Ohlédla jsem se po zapálených pochodních. Pak jsem se nejtiššeji, jak jsem to jen dovedla, vytratila. Kéž se brzy sebereš... potřebujeme tě, pomyslela jsem si u dveří, sebrala tam ze země svůj batůžek a šla pryč.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Sponsored content





Skladiště - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skladiště   Skladiště - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skladiště
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: Insignia, druhá vzducholoď-
Přejdi na: