Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Džungle

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Džungle   Džungle EmptySun Jan 29, 2012 9:24 am

Džungle Premade_Bg___Jungle_Hills_by_RiNymph_Stock
Lesy jsou kam jen oko dohlédne.
Jakmile do nich vejdete, těžko se vymotáte ven. Místní tu však znají každý kámen. Ne nadarmo jsou tu doma.
Pozor, Snílku, na nebezpečné šelmy.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptySun Jun 10, 2012 6:42 pm

Pomalu jsem se začala probouzet. Po chvíli ospalého rozhlížení se kolem jsem se tiše protáhla. Rychle jsem se vyhoupla z vysutého lehátka v korunách stromů a dopadla na zem. Potácivě jsem došla k lijánovitému stromu, kde jsem měla uložené všechny věci, a oblékla se. Zásadně jsem vždy spala nahá. Napila jsem se rosy z květů divoké lilie a na chvíli se zaposlouchala do zvuků divočiny.
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jun 12, 2012 4:34 pm

Po dlouhé době jsem se rozhodla udělat i něco fyzicky náročnějšího naž jen se probudit. Tiše jsem probíhala lesem a kontrolovala jestli je vše v pořádku. Pár vesničanů jsem vyhnala pryč, ale jinak byl docela klid.
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptySun Jun 24, 2012 1:25 pm

Na chvíli jsem si sedla. Po dlouhé době jsem zase zatoužila po lidské společnosti. Byla to zase ta moje změna nálady o 180°, kterou jsem nenáviděla. Nejlepší by bylo, kdyby někdo jako já žil taky v lesích, ale znám to tu už od mala a žádné místo pro mě není neznámé, takže kdyby se tu někde někdo nacházel, nejspíš už bych to dávno věděla. ,, Nuda..." šeptla jsem si pro sebe a dívala se do dáli.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyMon Jun 25, 2012 2:15 pm

Kráčal som lesom len tak zľahka ako vždy. Zmysli nastražené a vždy očakávať neočakávané taká to bola obyčajná prechádza v tunajších lesoch. Lístie sem tam zašuchotalo ale inak som sa pohyboval v celku nepočute pre obyčajných ľudí a tunajšiu zver. Kto vie kde sa poflakuje...povedal som mu o jedenástej ale nie...ja ho tam musím čakať dlhšie a ešte k tomu ani nepríde...pekne som to dopadol.... nadával som na neho v duchu. Obzeral som sa všade naokolo kde sa len dalo. Robil som to tak vždy...všade byť a všetko vidieť...
Návrat nahoru Goto down
Einjar
Země Dravců
Einjar


Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 0
Join date : 03. 06. 12

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jun 26, 2012 9:54 am

Môj pohľad bol upriamený na neďaleký pohyb. Všetky moje zmysly vnímali len jednu vec, a to hrot šípu, mieriaci na jeleňa. Už dlho sme nemali nič výnimočné v ústach, a tak som sa zdržal hľadaním večere. A po dlhej dobe som ju konečne našiel. Jeden cieľ, jeden šíp, jeden pokus. V týchto lesoch boli zvery plaché, neodvážil som sa ísť bližšie. A on bol ďaleko. Ajéje! Prešlo mi mysľou, ale hneď som sa nato vykašľal, nesmel som sa rozptyľovať. Nádych, zatajenie dychu a.. Výstrel. Šíp letel, a neminul. Prestrelil jeleňovi hrdlo, tak presne, že ho zabil v jednej sekunde. Bezbolestná smrť, takto som to chcel, a tak sa stalo. Pribehol som k jeho ešte teplému telu, zdvihol ho, prehodil cez plecia a vydal sa k miestu stretnutia behom. Meškal som, vedel som to, ale beh s jeleňom na chrbte nebola pravá šálka kávy. Po stopách, cestičke som bežal lesom k nemu.
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jun 26, 2012 4:34 pm

Po lese se mi zase potulovali nějací lidé. Nechtěla jsem, aby dělali nějakou neplechu a tak jsem za nimi tiše vyrazila. Najednou jsem jednoho z nich uviděla postávat si jen tak v, jestli to nebude znít moc sobecky, mém lese. Podle jeho tepu byl naprosto klidný. Nebál se divočiny kolem. Kdyby se o něco pokusil, můžu včas zasáhnout. Dál jsem vyčkávala v úkrytu a čekala až přiběhne ten druhý. Podle zvuku jeho krokou si to mířil přímo k nám.


Naposledy upravil Mimi Armin dne Sun Jul 01, 2012 8:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyFri Jun 29, 2012 7:46 am

Hmm...ktože to sem ide... prebehlo mi hlavou a jednou rukou som zároveň vytiahol luk ktorý sa zložil a druhým som siahol po šípe ktorý som o chvíľu napol tetivu a bol pripravený vystreliť. Chrbtom k stromu a ostražito som sledoval okolie. Ani som nemrkal.
Návrat nahoru Goto down
Einjar
Země Dravců
Einjar


Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 0
Join date : 03. 06. 12

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyFri Jun 29, 2012 9:34 am

Bol som zadýchaný, naša vzdialenosť bola privysoká, a mŕtvy jeleň na mojom chrbte mi veru nepomáhal. Preto som len tak tak dobehol k nemu, s rukami na znak mieru, keďže som videl jeho napnutý luk, a hodil som na zem mršinu. Mäso na večeru, srsť k obchodníkovi.. Povedal som, svojim jazykom, jazykom zeme dravcov, ktorému rozumel. Ja som snílek nebol, poznal som len tento jazyk. Prepáč, trvalo to než som ho našiel.. Uškrnul som sa, a posadil sa na neďaleký peň, kde som oddychoval.
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyMon Jul 02, 2012 6:39 pm

Jelen?! projelo mi myslí jako šíp. Znala jsem ho, byl to mladý jelen, ale měl úctyhodné stádo srn, které teď bylo bez vůdce. Zabublala ve mně krev. Neměla jsem ráda, když tu kdokoli lovil zvěř, ani já jsem ji tu nelovila. Se zavřenýma očima jsem sama sebe uklidňovala. ,, Kdo si, že tu lovíš zvěř?" ujelo mi rozezleně. Rychle a neslyšně jsem se přesunula do jiného houští, aby nespozorovali můj úkryt.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyMon Jul 02, 2012 11:23 pm

Máš šťastie že som ťa nestrelil ja. Ježiš..jelenia nie..srny áno..jeleňov je málo a keď nebudú žiadny tak nebude nič...nebude nič všetko na tom závislé začne umierať... vyhrešil som ho a potom sa ozval ten čudný hlas. Znovu som napol šíp v tetive a prešiel som okolo miesta kde som počul hlas a zároveň som skenoval určitú oblasť. Naznačil som Einovi nech ma kryje. Slušnosťou je najskôr sa predstaviť a potom sa pýtať...
Návrat nahoru Goto down
Einjar
Země Dravců
Einjar


Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 0
Join date : 03. 06. 12

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 4:39 am

Bol som si istý, že to neurobíš. A o toho jeleňa, ten nebol vodca, o to sa ty neboj! Nijaké vymieranie nebude. Uškrnul som sa pri spomienke ako som ho stretol. A čo sa mu presne stalo. Po tom, čo sme posledný mesiac jedli, to je aj tak jedno. Mávol som rukou, mal som k prírode rešpekt, ale tiež tu panovalo heslo, "Zabi, než budeš zabitý". V tom sa ozval hlas, a len čo začal hovoriť o tom kto som, mal som napnutý luk, s troma šípmi smerujúcimi do troch rôznych strán, a rozhliadal som sa. Po chvíli sa však ozval Olií, a ja som sa mu postavil chrbtom ku chrbtu, aby som ho v prípade núdze kryl.
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 2:16 pm

,, A představil se on tomu jelenovi, než ho zabil?" Najednou mě napadlo, že je to trochu blbá poznámka, ale už se stalo. Zse jsem se přesunula neslyšně někam jinam, aby nezjistili můj úkryt. Tak mě tak napadlo, jestli si s nima budu povídat hodně dlouho, tak se tu za chvíli budu ploužit s vyplazeným jazykem. ,, Stejně, kdyby každý z vás vystřelil, uhnu se tomu." prohodila jsem si pro sebe a seskočila ze své skrýše přímo před ně.


Naposledy upravil Mimi Armin dne Tue Jul 03, 2012 2:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 2:32 pm

Tak malá holka nemá co pohledávat v lese... prehodil som a napnutú tetivu som trochu uvoľnil. Čo tu vlastne robíš?! potom pohľadom prešiel na Eina. Mal by si začať z tým mäsom niečo robiť inak by to vyšlo nazvyš...
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 2:54 pm

,, To, že si větší, neznamená, že jsi víc v bezpečí. " odplivla jsem si. ,, Já tu bydlím, takže bych se měla spíš ptát já, co tu děláte?" s neutrálním tónem jsem odpověděla. Cítitla jsem, jak mě jeho oči probodávají. Nepříjemné. trhla jsem hlavou, abych odhrnula vlasy z obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Einjar
Země Dravců
Einjar


Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 0
Join date : 03. 06. 12

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 3:18 pm

Tento les nie je tvoj.. Poznamenal som, ale tetivu som neuvoľnil. Vyrastal som v lese, a neveril som veľa ľuďom. V tejto chvíli som veril len jednému človeku a ona to nebola. Nakoniec som predsa len zložil luk, založil ho a prešiel k jeleňovi. Pche, uhla.. A ja som Mikuláš! Uchechtol som sa a prešiel k peňu, kde som si sadol, pritiahol si jeleňa, a začal ho sťahovať, pričom som rozmýšľal, čo na večeru urobím.
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 3:55 pm

,, Nepatří ani tobě. " trochu povíšeně jsem se na ně podívala. Šlapali mi po nervech a ještě k tomu si mě jen tak přestane všímat a před mýma očima začne stahovat jelena, kterého jsem znala už od jeho dětství. Zatla jsem pěsti. Ach bože dej mi ať ve mně nerupnou saze. podívala jsem se k nebi. ,, Máš divný jméno, Mikuláši. Nech tu jelena a radši jděte domů." Procedila jsem mezi zuby.
Návrat nahoru Goto down
Einjar
Země Dravců
Einjar


Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 0
Join date : 03. 06. 12

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 5:48 pm

Tak mi nehovor čo mám robiť na neutrálnom mieste.. Odvetil som, pričom som sa na ňu ani nepozrel a ďalej som jeleňa rezal, až bola koža dole. Začal som ju pomaly spracovávať, na tomto som si nechával dosť záležať, predáme, máme peniaze. Nebál som sa, v lesoch som bol ako doma, a tiež som nebol žiadne ňuňu, ktoré nič nezmôže. Toho jeleňa sa nevzdám.. Povedal som po dlhej chvíli ticha, kedy som ju ignoroval, ale ona tu stále bola.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 6:50 pm

Kľud obaja... vstúpil som do ich hádky. Ein donesieme drevo a tu dnes prenocujem, hlavne nech tu nie je moc cítiť krv... otočil som sa na dievča. My nikam nepôjdeme...jeleň je mŕtvy...takže nenecháme ho tu len tak na pochutnanie pre ostatné zvieratá... lov len koľko potrebuješ...a presne to sme urobili...ani nevieš ako dlho sme nejedli...
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 8:32 pm

Moc se mi ty dva nelíbili, ale ten zelenáč se aspoň nesnažil o problémy. ,,Tse." neměla jsem chuť se moc hádat, ne dnes, i když jsem si začala. ,, Dělejte si co chcete, ale ještě nějaké zabité zvíře a vynesu vás v zubech." otočila jsem se a skočila zpátky do korun stromů. Trochu jsem se vzdálila, ale zůstala jsem na blízku tak, jak to bylo nutné, abych případně zasáhla. Neslyšně jsem se usadila ve větvích a přemýšlela.
Návrat nahoru Goto down
Einjar
Země Dravců
Einjar


Poèet pøíspìvkù : 12
Reputatce : 0
Join date : 03. 06. 12

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyTue Jul 03, 2012 8:58 pm

Ja som kľudný.. Odvetil som naozaj kľudným hlasom, a prehodil jeleninu cez peň, na ktorom sa vynímala krásna kožušina. Nato som šiel po drevo, a keď som sa vrátil, ona tam ešte bola a vyhrážala sa. Ja viem že by som mal byť ticho.. Začal som pri rozkladaní ohňa.. Ale počul si ju? Že ona nás vynesie v zuboch, ach tá mládež.. Uškrnul som sa, a prehodil cez rožeň jeleninu, pričom po pár úpravách začala rozvoniavať celá čistinka, na ktorej sme sa utáborili. Konečne poriadne jedlo.. Blažene som sa pozrel na takmer pripravenú večeru, pričom mi po hlave behal môj domov.
Návrat nahoru Goto down
Nočné mory
NPC pro adminy
Nočné mory


Poèet pøíspìvkù : 63
Reputatce : 1
Join date : 22. 01. 12

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptySun Jul 08, 2012 11:03 am

Jako kdyby se v tu chvíli setmělo.
Rozhodně se to na poledne objevovalo příliš mnoho stínů. Honily se navzájem. Utíkaly po kmenech, po listech stromů. Po hřbetu laně, která se v té chvíli vyplašeně dala na útěk. Ptáci, kteří doteď zpívali vzlétli a s křikem zmizeli. Křídly tloukli do vzduchu. I v něm jako kdyby byla tíseň, kterou kolem rozlévali stíny. Všem přítomným začala být zima. Na tváře jim dopadaly drobné kapky deště, který se spustil zničehonic. To by ještě nebylo nic neobvyklého. Stále to mohlo vypadat jako že se blíží bouřka. Ale stíny houstly...
Návrat nahoru Goto down
Mimi Armin
Země Dravců
Mimi Armin


Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 27

Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle EmptyMon Jul 16, 2012 7:27 pm

Zbystřila jsem sluch. V lese se dělo něco divného a mně se to rozhodně nelíbilo. Zvířata zněla neklidně a rychle se snažila ukrýt. ,, Že by ty dva?" zaposlouchala jsem se jejich směrem. On to být nemohli. Určitě si toho taky všimli, jestli se nechválili až příliš. Možná o tom něco vědí. Rychle jsem se k nim přesunula a sledovala je z úkrytu. Přitom jsem poslouchala, jestli neřeknou něco, co by mi pomohlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Džungle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Džungle   Džungle Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Džungle
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Země Dravců-
Přejdi na: