Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 M. Phoenix

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

M. Phoenix Empty
PříspěvekPředmět: M. Phoenix   M. Phoenix EmptySun Jan 01, 2012 7:12 pm

Jsem M., narodila jsem se léta páně 1988, přesněji v sprnu. Jsem tedy znamením lvice a drak, pokud na tyhle věci věříte, jako že já docela jo Smile Do značné míry vám na tom mohu přiblížit svou povahu – jsem hrozně proměnlivá, náladová, pokaždé jiná, ale vždycky svá. Jsem cholerik, co sám nikdy neví, jak na danou věc zareaguje, a hrozně rád tyhle své výkyvy sám pozoruje a popisuje. Jsem velký milovník šelem kočičích, které mi jsou tolik blízké právě svou nezkrotnou, svobodnou povahou. Jsem jako kotě, co se rádo mazlí, občas mu šibne a začne splašeně lítat sem a tam. A jsem i jako pravá kočičí dáma, která se vší grácií přijde, když se chce jí, ale zkuste ji tahat za ocas a pěkně vás podrápe.

Jsem blázen do spousty věcí, těším se z miliard maličkostí a mnohdy se zabývám úplnými zbytečnostmi. Snažím se žít minimalisticky, ekologicky a správně, protože věřím, že to tak má být. Jsem tvor velmi často filozofující, změny milující a svých přátel nadevše si cenící. A taky jsem bloger.

Co najdete na mém blogu?

Převážně moje úvahy o životě a lidech, chvilkové zkraty, názorové články, občasné výlevy a věčné stížnosti, to vše prolnuté trochou sarkasmu, místy černého či škodolibého humoru, střídavě dochucované sebelítostí nebo sebestředností, to podle nálady.

Píšu poesii, když se na to cítím. Píšu na Témata týdne, když mám co říct. Občas fotím a pak si s těmi fotkami hraju a různě je upravuju, protože si ráda přikrášlím šedou realitu všedních dní. A dělám i další věci, o nichž se více či méně na svém blogu zmiňuji a které více či méně prezentuji.

Proč byste mě měli číst?


Protože čas od času mám světlé chvilky a vymyslím něco ohromného, převratného, šikovného, povzbuzujícího, inspirativního, motivujícího nebo prostě jen takového, že si řeknete „sakra, to je přesně ono, ona mi rozumí a tohle jsem hledal/a“ Smile

Proč byste mě neměli číst?

Protože někdy jsem až moc upřímná a až moc otevřená a některé lidi to prostě děsí, když se jim někdo otevře tak moc. Neumí to zpracovat, nevědí, co na to říct, nejsou si jisti, jestli to vůbec měli číst. Kdo na to není připraven, radši by to neměl ani zkoušet. Jo a taky jsem někdy hrozně sprostá.
_

Někteří říkají, že jsem blázen, magor, osoba střelená, divná, nepochopitelná, fascinující, zajímavá, úžasná a dalším milým slovům odpovídající. Jsem ale taková doopravdy nebo jsem úplně jiná, průměrná a nezáživná? Mno, na to si už budete muset udělat názor sami Smile Kde? Přece na mém blogu phoenixrise.blog.cz. Tak šup ať už jste tam a nezapomeňte – před použitím protřepat! Wink

-

A ukázka z tvorby? Tak třeba jedna, co se jmenuje Chanchala man dure rakhi...

Oči zavírám
uprostřed ticha
slyším tě, zapírám

V plameni svíčky
jen sebe samu
tiše zavřenou vnímám
zabalenou do županu
...pod víčky...
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

M. Phoenix Empty
PříspěvekPředmět: Re: M. Phoenix   M. Phoenix EmptySun Jan 01, 2012 7:14 pm

Velice pěkně popsané a mimo jiné nádherná báseň Smile
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

M. Phoenix Empty
PříspěvekPředmět: Re: M. Phoenix   M. Phoenix EmptySun Jan 01, 2012 7:25 pm

Děkujii Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Le fille Ash


Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4
Join date : 01. 01. 12
Location : Czech Republic

M. Phoenix Empty
PříspěvekPředmět: Re: M. Phoenix   M. Phoenix EmptySun Jan 01, 2012 8:53 pm

Moc pěkné představení... povahu lva mi ani popisovat nemusíš. Sama to znám až moc dobře.... Wink No, pro to vše (čili pro to "proč číst" a "proč nečíst") a ještě pro tu úžasnou básničku, se na tvůj blog 100% kouknu! ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://ashinin.wordpress.com
Kopretinka
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kopretinka


Poèet pøíspìvkù : 38
Reputatce : 4
Join date : 02. 01. 12

M. Phoenix Empty
PříspěvekPředmět: Re: M. Phoenix   M. Phoenix EmptyMon Jan 02, 2012 2:02 am

Ále, moje pravidelná dávka čtení. Smile

Vítej na fóru eM. Ráda Tě budu číst i tady. ;-)

Návrat nahoru Goto down
http://margueritteweinlich.blog.cz
D@ve
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
D@ve


Poèet pøíspìvkù : 20
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 37
Location : Kolín

M. Phoenix Empty
PříspěvekPředmět: Re: M. Phoenix   M. Phoenix EmptyMon Jan 02, 2012 12:19 pm

Hezky napsané Smile Ticho mě taky inspirovalo k básničce: kucerad.blog.cz/1010/zastavis-cas
Návrat nahoru Goto down
http://kucerad.blog.cz
Sponsored content





M. Phoenix Empty
PříspěvekPředmět: Re: M. Phoenix   M. Phoenix Empty

Návrat nahoru Goto down
 
M. Phoenix
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» M. Phoenix
» M. Phoenix

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: DATABÁZE SNÍLKŮ :: ČLENSTVO-
Přejdi na: