Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Monča

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Monča
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků



Poèet pøíspìvkù : 1
Reputatce : 0
Join date : 07. 01. 12

Monča Empty
PříspěvekPředmět: Monča   Monča EmptySun Jan 22, 2012 12:29 pm

Ahoj, konečně jsem se tady trochu zorientovala, tak mě napadlo, že bych sem také mohla něco napsat.
Je mi 13 let, blogovat jsem začala asi v 11, ale blog moje-obrazky-a-fotografie.blog.cz mám teprve od října 2010. Miluju zvířata, v současné době můj pokoj obývají dva křečci, králík Matýsek, morčata Šmudla a Maxík, fretka Kety, pes Ben a ve voliéře látají 3 zebřičky. Moc ráda fotím, i když mám ůplně obyčejný digitální foťák a to především zvířata, protože u čtenářů sklízí největší úspěch.

K cizím lidem jsem většinou uzavřená, ale snadno se rozpovídám. Mám ráda zábavu, nerada sedím doma nebo jen přihlížím. Nesnáším nucenný smích, naivitu a přehnanou dětskost (z toho důvodu jsem nikdy nejezdila na tábory, nemám ráda ty hry). Dokáži být kamarádská a milá, často jsem ale sobecká, jízlivá a hádavá. Neuvěřitelně mě štve přístup lidí z blogísků i některých jiných blogů. Jsem totiž přehnaně upřímná a to spoustu lidí nemá rádo, proto mám ráda kolektiv tady, protože se za kritiku nevraždí =).

Miluju přírodu, ráda se procházím se psem na louce či v lese. Beník je totiž navzdory malé výšce skvělý turista a bez potíží se mnou v létě obsolvuje i tříkilometrové tůry.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Monča Empty
PříspěvekPředmět: Re: Monča   Monča EmptySun Jan 22, 2012 1:15 pm

Vítej na fóru Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
 
Monča
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: DATABÁZE SNÍLKŮ :: ČLENSTVO-
Přejdi na: