Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Čas

Goto down 
+2
Agatha Farewell
M. Phoenix
6 posters
AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Čas   Čas EmptyThu Jan 19, 2012 9:09 pm

Začínám být trochu zmatená ohledně toho, jak se to má vlastně na lodi s časem - v souvislosti s naším reálným časem. Já to třeba od začátku brala tak, že co den ve skutečnosti, to den na lodi, a když nemám ten který den čas na příspěvky, nějak se s tím poperu (třeba že jsem celý den strávila v kajutě studiem). Ne každý to ale asi má stejně, někdo je jeden den v knihovně a za dva dny (reálné), až se dostane k pc, v tom pokračuje. To bychom si měli jinak ujasnit, jinak budeme žít každý v jiném čase Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyFri Jan 20, 2012 7:58 am

Takhle to s RPG bohužel bývá.
Já bych to brala podle reálného času i dál. Nevím, nenapadá mě ani jiné řešení.
Záleží na hráčích. Zatím, dokud hraje minimum lidí, to bude ještě vidět. Až bude hrát lidí víc, bude snad vždy někdo, kdo se s chutí pustí do hry a nebude tolik vidět ten posun. Občas se stane, že je někdo někde delší dobu. Někdy to tak bylo i s mou postavou. Ale i tak nevidím řešení.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyFri Jan 20, 2012 1:24 pm

Njn. Tak snad v tom nebude moc velký chaos Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyFri Jan 20, 2012 1:42 pm

To určitě nebude. Stačí si na to jen zvyknout xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Opti-Mystique
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Opti-Mystique


Poèet pøíspìvkù : 55
Reputatce : 5
Join date : 02. 01. 12
Age : 29
Location : Jihomoravský kraj

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyFri Jan 20, 2012 2:47 pm

Já myslím, že by to mělo být čas na lodi = reálný čas Very Happy v případě nouze, že by se někdo někde zasekl a mohl napsat další příspěvek až druhý den, tak pokaždé to může svalit na to, že se projevila jeho schopnost, sebrala mu hromadu energie, takže omdlel a usnul Very Happy Nebo něco podobného... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://opti-mystique.blog.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyFri Jan 20, 2012 5:09 pm

Taky mě to napadlo, ale podle mě bychom se měli domluvit, že lidi nebudou začínat hrát, když na to nebudou mít dost času. Například já jdu do knihovny, někoho tam vidím, kdo je dokonce online, tak začnu hrát, a pak hodinu čekám na odpověď a nikde nic. Jenže už jsem to nakousla, tak co mám jako dělat? Napsat "xy mi neodpověděl, a tak jsem pokrčil rameny a šel pryč?" Very Happy Člověk by měl dbát na to, aby se mu podobné záseky stávaly jenom výjimečně, a aby jeho aktivita v dané místnosti byla řádně ukončena, protože jinak tím zasekne člověka, který přijde za ním, a co ten pak s tím. Nemůže hrát za druhého, nemůže ani odejít, je v háji Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyFri Jan 20, 2012 9:11 pm

A já bych na čas nedbala... Prostě jseš v knihovně, tak tam jseš, dokud píšeš, že tam jseš Very Happy Jeden den, dva dny - všechno to může utýct jako jedna, dvě hodiny.. Až napíšeš, že odejdeš, tak jsi prostě odešla. Řekla bych, že by to tak bylo jednodušší. Samozřejmě, pokud je načat rozhovor, ze kterého jen tak nemůžeš odejít, je to dost problém. Ale pro toho člověka, co se tak dlouho neobjevuje online. Rozhodně ne tvůj. Ty se s toho v každém případě dokážeš vykecat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyMon Jan 23, 2012 6:55 pm

pokud bych mohl něco namítnout, tak každý by měl aspoň ukončit den v kajutě, tak se aspoň nestane, že se bude jen tak čekat přes noc na rozdělaný hovor, normálně, když budete vědět, že musíte jíst spát, tak napíšete poslední koment jak se loučí a jde do pokoje, to kdy napíše že je v pokoji je jedno, pač tam už nikoho nezdržuje a pak si začne den podle sebe.
Návrat nahoru Goto down
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyMon Jan 23, 2012 6:58 pm

Amen, bratře, jsem stejného názoru. Že někdo nemá čas kvůli zkouškám ho neomlouvá z toho, že zůstane trčet v přístavu apod. Kazí tím ostatním hru a mám za to, že ten jeden příspěvek typu "Došel jsem odtamtud tam a tam a pak jsem šel spát" nezabere zase tak dlouho.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyMon Jan 23, 2012 7:02 pm

V tomto s vámi souhlasím.
Teď jsem se ocitla ve zvláštní situaci, když Dee zůstala v přístavu a zároveň napsala, že tu chvíli nebude xD Budu ji tam muset nechat spolu s nočními můrami. Na druhou stranu z toho bude zajímavá zápletka do děje xD
Pokud se toho tedy nechytne náš drahý záporňák xD Obávám se, že by to pak se zcela osamělou postavou nedopadlo nejlépe.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Will Reinja
Země Pouští
Will Reinja


Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyMon Jan 23, 2012 7:11 pm

no jako ona sama napsala, ať ji když tak vezmeme sebou, tak pro teď by jsme to mohli udělat, ale pak každý musí den zakončit, já tu jsem sice od odpoledne, ale stihl sem toho dost a pokud nebudu mít moc času, tak prostě se budu všem vyhýbat Very Happy a nebo raději z kajuty nevyjdu.
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas EmptyMon Jan 23, 2012 7:31 pm

Já myslím, že by to bylo dobré udělat tak jak píše Will - na konci dne prostě jít do své kajuty a hotovo. Člověk pak může vstát kdy chce a ani se nemusí řešit, že vstal v osm večer - jsme přeci ve vesmíru, to že se tělo nemůže řídit sluncem dělá s tělesnými rytmi všelijaké kejkle a proto je klidně možné, že se člověku úplně přehodí rytmus. V tomto ohledu je hra opravdu velmi dobře vymyšlená, v jiných RPG to bývá problém, ale vzhledem k tomu, že tu nemáme slunce, není na tom vlastně nic divného Smile .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas   Čas Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čas
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE-
Přejdi na: