Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kapitánka Nemo

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyTue Jan 17, 2012 1:41 pm

Kapitánka Nemo 399696_2212747858844_1851982143_1446466_255105329_n

Jméno:
Kapitánka Nemo
Jelikož je kapitánka vlastně titul, tak snad můžu prozradit i křestní jméno (??)... Kapitánka se jmenuje Lirael, ale většina těch, co jí neříkají Kapitánka, jí zvou Lira.

Vzhled:
Lirael Nemo je holka s ryšavými, na konečcích zhědlými vlasy. Její oči jsou zelené a škodolibé. Je středního vzrůstu a na první pohled se nevymyká žádnými tělesnými nedostaky.
Ráda nosí kraťasy a černý top, jež jsou opravdu praktické při letu na vzducholodi. Obvykle se obléká do tmavých barev. Většinou se jedná o černou nebo tmavě hnědou.
Doplňky moc nenosí, ale pokud už ano, jde o různě přizpůsobená ozubená kolečka. Přijdou jí totiž nesmírně dokonalá.

Schopnost:
Dirigo zephyrus (lat. dirigo - řídit jedním směrem, zephyrus - vítr). Tuto schovnost vlastně měla vždy. Nejdřív měla pouze talent, dokázala předpovědět, kdy bude jak silný vítr. Bohužel tyto předpovědi byly přesné pouze občas. Postupně se talent vyvíjel, až byla Lira zvolená kapitánkou jedné vzducholodi. Samozřejmě vymyšlené Smile Ach ty dětské hry! Všichni ve škole její schopnost obdivovali (i když nebyla skoro k ničemu užitečná... jelikož nikdo další nic zvláštního neuměl..), proto to byla samozřejmě ona, kdo byl kapitánkou. No jasně, které posádce lodě by se nelíbil kapitán, který dokáže ovládnout směr vítru??

Charakter:
Je panovačná, ale moc se nevyžívá v lidské společnosti. Nejradějí je sama, s nějakou pěknou četbou po ruce. Miluje oheň, který obvykle tak nádherně a útulně plápola v rodinných obydlích. Zbožňuje veřejné, ale zvlášť ty soukromé knihovny. Miliuje vítr (jak taky jinák, když má schopnost, ovládat ho?? Very Happy). Vždy chtěla létat, ale jejím ještě větším přáním je, najít si pravou lásku Smile

Životopis:
Narodila se v normální rodině, v normálním světě. Po celý život jí nedoprovázelo nic zvláštního, kromě milující rodiny (ano, poslední dobou mám opravdu takový pocit, že je to něco zvláštního...) a těch jejích schopností..
Ve školce to byla právě ona, kdo vymýšlel, jak odtamtud utéct. Ve škole to samozřejmě byla taky ona, kdo byl tou, která vyvolávala bitky. Zajímavé je, že ne svou krásou (nijak extra krásná nebyla. asi tak jako každá holka...), ale svou povahou. Byla totiž aktivní účastníci těchto bitek. (Tady je zase zajímavé to, že ve většině těchto případů zůstala bez modřinky Very Happy).
Rostla tak celých 19 let. Přestěhovala se do Cambridge, kde i odmaturovala. A události, které byli v celém jejím životě nejzajímavější započali jednoho obyčejného letního dne. Před spánkem si totíž otevřela okno, jelikož bylo na anglické poměry opravdu teplo, a pak si šla lehnout. V noci se jí však zdál divný sen... Přiletěla vzducholoď a Lira do ní nastoupila. A dál to všichni známe Smile Každému z nás se přece něco takového stalo ...


Naposledy upravil Kapitánka Nemo dne Wed Jan 18, 2012 8:44 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyTue Jan 17, 2012 1:56 pm

To se mi hodně líbí Smile Ten obrázek je paráda a příběh k němu taky skvěle sedí. Zdá se, že Nemo by se na Destiny mohlo hodně líbit Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyTue Jan 17, 2012 1:57 pm

Velmi pěkné. Jen se mi nelíbí, že něco s větrem umíš hned.
Schopnost získáš po vstupu na palubu a postupně se ji učíš ovládat pomocí technik, které si vymyslíš. Techniku I. úrovně se učíš dva dny. Takže jakmile napíšeš do databáze schopností vlastní techniku této úrovně šestnáctého, ovládneš ji až osmnáctého. Ty schopnosti se probudí po vstupu na palubu, ale i tam se nejdříve musíš naučit techniku a až potom ji můžeš používat.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyTue Jan 17, 2012 3:23 pm

Ber: Hmmm.. Já jsem u někoho viděla, že měl tu schopnost už od narození O_o

Ale myslím, že to vůbec nevadí, že to tak mám napsané.... Já bych to nechala, stejně se k tomu "upgradu" za nějakou dobu dostanu...
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyTue Jan 17, 2012 3:26 pm

Já bych to taky tak nehrotila, myslím, že víc z nás to pochopilo tak, že už tu schopnost nějakým způsobem máme. Zpětně to opravovat by věci zkomplikovalo a ty dva dny nás myslím nezabijou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyTue Jan 17, 2012 5:14 pm

Vážně? To jsem si musela nevšimnout.
Může mít každý k tomu od narození talent. Podle talentu také vzniká schopnost. Ale zase na zemi nenajdeme nikoho, kdo by si hrál s větrem.

Em: Ne, nic se nezhroutí, ale i Snílci musí dodržovat jistá pravidla.
A já jsem tu od toho, abych na to dávala pozor. Takže kdo to tam má od narození, ten by si to měl trochu pozměnit a do zítřka ještě svou schopnost neovládá. To by se potom dalo říct, že těch třicet dní učení extra silné techniky nikoho nezabije a bylo by to úplně k ničemu.

Já jsem dost přimhouřila oči už když jsem tolerovala to, jak jsi včera zapalovala svíčky aniž bys to měla jak ovládat a aniž bys po příchodu na loď věděla, že nějakou schopnost máš. Neřekla jsem ani slovo.

Se vší úctou, pravidla se dodržovat budou.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyTue Jan 17, 2012 8:01 pm

Upravila jsem to a Ber, myslím si, že nemusíš být až tak přísná Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyTue Jan 17, 2012 8:10 pm

Taky si upravuju profil. Sice jsem to neměla od narození, ale některé formulace nebyly úplně korektní. Taky se to snažím zkrátit, aby to bylo čitelnější, ale bohužel jsem hroznej pisálek... Very Happy

Jasně, právě začínáme a ne všichni si vidíme navzájem do hlavy, takže je pochopitelné, že ne všichni pochopíme věci přesně tak, jak byly zamýšleny. Samozřejmě jakmile je omyl vysvětlen, je třeba se polepšit, aby v tom nebyly moc velké zmatky. Do starých konverzací těžko zasáhnu, ale už to líp chápu, takže si počkám se schopností do zítra Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyWed Jan 18, 2012 8:36 pm

V pořádku. A já vím, občas působím jako puntičkářka nebo přísně, ale jen se snažím, aby byla celá RPG i Klub v co nejlepším pořádku xD

Můžeš začít hrát.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyFri Jan 20, 2012 1:28 pm

To musí bét Wink Někdy člověk té fantazii popustí uzdu trochu až moc a pak se to mlátí s věcmi okolo. Tu a tam se to dá zkousnout, ale kdyby tu nikdo nedbal o pravidla, tak by se nám to brzo rozsypalo pod rukama.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Kapitánka Nemo
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Kapitánka Nemo


Poèet pøíspìvkù : 93
Reputatce : 6
Join date : 02. 01. 12
Age : 27
Location : Teplice, ČR

Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo EmptyMon Sep 24, 2012 7:10 pm

Můžu poprosit o přesunutí z Hřbitova někam na hezčí místo?? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rabenwald.blogspot.com
Sponsored content





Kapitánka Nemo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kapitánka Nemo   Kapitánka Nemo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kapitánka Nemo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kapitánka Nemo
» Kapitánka Nemo
» Fotoalbum Kapitánky Nemo
» Fotoalbum Kapitánky Nemo
» Fotoalbum Kapitánky Nemo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Hřbitov-
Přejdi na: