Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Paluba Destiny

Goto down 
+19
Shimonu
Pietrovič
Akihiro Kazuki
SteamTiger
Vincent van Geelen
Momonika Queer
Opti-Mystique
Ella Frell
Neige
Thaleia Cassiope
Amestea
Tsunoroi Ryuuji
Will Reinja
Alfio
Phate69
Eserath
Dee
M. Phoenix
Agatha Farewell
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyMon Jan 16, 2012 5:35 pm

First topic message reminder :

Paluba a boky lodi přesně v jejím středu.
Jakmile na ní vyjdete zjistíte, že kolem vás je tma. Země není vidět, neblíží-li se vzducholoď k některé z planet, na kterých plánuje zastavit. Celou loď obklopuje jakýsi neviditelný obal, který umožňuje všem na palubě dýchat. Kolem ní se rozprostírá širý vesmír. V dáli jsou vidět hvězdy. Obloha je jimi doslova posetá.

Pokud se loď nachází v atmosféře některé z planet, je to ještě hezčí.
Pak jsou totiž mraky, červánky všude kolem vás. Při dostatku kyslíku štít kolem lodi zmizí a propustí dovnitř většinu slunečního svitu. Ptáky prolétávající kolem a s křikem zdravící známou loď.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:09 pm

F...flauta...J...je to jediná vec ktorú ako tak viem a .... hrám na ňu.... hm... už dlho... povedal som a pozeral som sa niekde dole. Hrám? Skôr sa tvárim že hrám...
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:18 pm

"Aha, no.. Měl by jsi být rád, že máš takový talent, to já mám akorát tak naa.." Usilovně jsem přemýšlela. "..na to plácnout něco v tom nejnvhodnější dobu.." Zakřenila jsem se, ne talentem jsem neoplývala, sport pro mě byl důležitý, ale nebyla jsem hvězda týmu, ani jsem být nechtěla.
"Jsem si jistá, že si tady najdeš přátele, lidi jsou tu milí, dá se říct, že jsem nepotkala vyloženě protivného člověka." Ryuujiho nepočítám.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:21 pm

K....každý má na niečo....talent... určite aj ty... z červeňou na tvári som sa na ňu pousmial. teraz to bol pravý úsmev a nie iba pretvárka.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:25 pm

"Noo, pokoušela bych se ti to rozmluvit, fakt, na většinu věcí jsem levá, kromě sportu, ten jediný mě baví. Hmm, co kromě hudby baví tebe?" Zeptala jsem se, snažila jsem se navázat nějaký rozhovor na obyčejná témata. Když jsem si ho prohlédla důkladněji, pousmála jsem se i já, těšilo mě, že už nepoužíval přetvářku, aspoň ne teď.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:32 pm

Čo ma ešte baví okrem hudby...? Pokiaľ sa dá život bez priateľov nazvať zábavou tak je to moje najobľúbenejšie Ehm... okrem hudby?! No.... sem tam si zacvičím.. posilovňa alebo fintes centrum... povedal som sklamane. N...no vidíš že niečo ti ide....
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:36 pm

"Hmm, vidíš, aspoň v něčem máš zálibu.. Ono se těch věcí najde víc, na Destiny určitě.." Podotkla jsem, teď jsem se tvářila zamyšleně a že jsem nad něčím přemýšlela. No, nakonec jsem jen zavrtěla hlavou a nechala to plavat. Znovu jsem se na něj otočila.
"No, to možná, ale není to bůh ví co, ale každý úspěch se dá považovat za malé vítězství." Podotkla jsem, kde já ty moudra brala?
"Umm, opravdu nemáš nějaké další otázky oledně Destiny? Klidně se ptej, ale jedno ti prozradím, pro Destiny jako kdyby slovo nemožné, ani neexistovalo"
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:47 pm

Tak potom ich nájdeš aj ty... zaškeril som sa.
Nie.... už asi nie...predsa len nechcem otravovať. zasmial sa. A pozeral sa na hviezdy.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:50 pm

"Noo, taky teorie.." Přikývla jsem a pak se jen ušklíbla. Něco mě napadlo.
"Víš, když se nezeptáš, to pak teprve budeš otravovat, protože mě bude zajímat, co jsi chtěl vědět.." Chtěla jsem, aby se prostě tomu přestal vyhýbat, pokud se chce ptát, ať se ptá, mě to problém nedělá. Nedalo se tomu říkat, že jsem přistoupila na jeho taktiku, jen jsem tak nějak chtěla vědět, jak si přebere tohle, no nebylo to vůbec myšleno ve zlém.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 8:57 pm

N... nie nechcem ťa krátiť o čas alebo ťa nudiť povzdychol som si a zazíval. Bolo toho na mňa veľa a teraz ma jedna otázka napadla. K...keď sme niekde medzi snom a realitou.... a pôjdeme teraz spať tak budeme snívať? Alebo vôbec musíme chodiť spať? Ešte by som si zahral ale tu to asi nepôjde keď viem že ma bude počúvať....
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:02 pm

"Noo, to netuším, já si odtud žádný sen zatím nepamatuji, ale může se to stát, kdo ví. Eh, hmm, pokud jsi unavený, klidně tě tu nechám, stejně přemýšlím o tom, že bych se měla vyspat, ono bloumat předešlou noc po lodi z důvodu nevypotřebování energie, není moc fajn" Pousmála jsem se. "A tak spát chodit musíš, i tady.." Dodala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:07 pm

N...no ja asi pôjdem radšej si zahrať do tanečnej haly uchechtol sa a v hlave mu skrsla myšlienka že nepôjde spať a uvidí koľko vydrží. A... k... kvôli mne nemusíš.... o... odchádzať
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:09 pm

"Hmm, pokud tě tu ruším, stačí říct.." Dodala jsem, vážně jsem nechtěla, aby kvůli mě nemohl hrát nebo tak něco. Pak jsem se pousmála.
"Nepůjdu kvůli tobě, stejně jsem po dnešku unavená, byl to dlouhý den, ale ráda bych si tě zase někdy poslechla, kdyby ti to nevadilo" Podotkla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:13 pm

Uhm... tak... to ma budeš musieť počúvať potajme... zasmial sa znelo to divne ale bolo to tak. L....lebo v tvojej prítomnosti by som asi hrať ..... ne...nemohol...
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:16 pm

Vypadala jsem docela překvapeně.
"Umm, nemohl? Asi ti vadí hrát před cizími, co? Hmm, no tak kdo ví, třeba i tě někdy potajmu poslechnu.." Podotkla jsem a pousmála se. Hned na to jsem se odpoutala od zábradlí, vyrovnala se a trochu protáhla.
"No, stejně to nevadí, bránit ti nijak v hraní nechci.." Dodala jsem ještě.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:20 pm

No.... nejde o to že pred cudzími..... pred nikým nemôžem zase sa uchechtol nad svojou nepeknou povahou. A...ale môžem mi s tým... trénovať.... a možno sa to odnaučím... toto sa mu zdalo trúfale a tak sa to snažil zahovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:23 pm

Jen jsem přikývla.
"Bylo by hezké, kdyby někdo znal tvou hudbu a já si jí vždycky ráda poslechnu, má uklidnující účinky" Pousmála jsem se. "A trénovat? Pokud opravdu nechceš, aby tě někdo slyšel nebo je ti to nepříjemné, nemusíš to dělat.." Dodala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:30 pm

Hm.... pokiaľ ostanem na lodi tak by som si trocha mohol..... n...navyknúť na spoločnosť... pousmial sa A... hranie ma baví... a táto prekážka.... by ma len brzdila.... A pre...prepáč zase ťa otravujem zase sa začervenal a pohľad mu klesol dole.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:35 pm

"To ano, tady je asi jediná možnost, kde nestřetneš společnost, tvá kajuta.." Zakřenila jsem se.
"A kolikrát ti mám říkat, že neotravuješ? Klidně s tebou budu tedy to cvičit, když budeš chtít.." Podotkla jsem. "Třeba tak i objevíš svou schopnost, kdo ví, v čem spočívá.." Podotkla jsem a znovu se pousmála.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:40 pm

No.... ja si myslím že žiadnu schopnosť mať nebudem.... bral to ako samozrejmosť ale potom sa pokúšal obrátiť tému. A.... ty máš akú schopnosť? opýtal sa zvedavo.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:45 pm

"No, znám dost lidí, co tu svojí ještě neobjevili, jen si možná budeš muset chvilku počkat, jak říkám, já tu svojí našla dnes v jídelně, i když jsem teda no, nebyla to hezká chvilka.." Podotkla jsem a při té vzpomínce se podívala na opařenou ruku, na které byl už jen maličký rudý flíček.
"Nevím, čehokoliv se dotknu, prostě zmizí. Ale ne v tom smyslu, že to tam není, je to tam stále, jen to prostě nevidím. Dneska jsem například zneviditelnila hrneček a pak se díky tomu, že jsem ho neviděla, opařila.." Dodala jsem a pokrčila rameny. "Ani se nedivím, že polovina mé kajuty vypadá prázdně a přitom každé ráno o něco zakopávám.. Nevím, budu tu schopnost muset rozvíjet dál, jinak mi je na nic.." Dodala jsem a usmála se.
"Jak říkám, určitě něco objevíš, každý ji totiž v sobě má, tady, na Destiny"
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 9:56 pm

Hm...t....to...to je zaujíamvé.... teda tá tvoja... schopnosť podotkol som a zasmial sa No... ani neviem... akú by som mal mať schopnosť... pozeral so sa na bok lode.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 10:03 pm

"Ani ne, zatím mi přidělává jen samé problémy.." Povzdechla jsem si a pak se pousmála. "Nevím, může to být doopravdy cokoliv, buď něco, co tě baví nebo něco, s čím vůbec nepočítáš a přesto to v sobě máš.." Podotkla jsem, ani já nevěděla, proč zrovna neviditelnost. Nechápala jsem to. Dala jsem si ruku před ústa a zívla a pak se znovu protáhla. Bylo docela pozdě.
"Umm, tak já tedy půjdu dělat jednu z úžasných aktivit! Spát!" Podotkla jsem a zakřenila se.
"A ty koukej najít svojí kajutu, ne usnout v tanečním sálu, ne, že tě tam ráno najdu, i když popravdě, v té místnosti jsem ještě nebyla.." No, to jsem hodila za hlavu.
"Jsem ráda, že jsem tě potkala Shimonu, měj se, třeba se zase někdy potkáme, nebo můžeme trénovat tu hudbu, na téhle lodi je to všechno pravděpodobného. A jak najdeš svoji kajutu? Prostě si jí představ, ona tě tam Destiny sama dovede.." Znovu jsem se usmála a společně s těmito slovy a posledním kradmým pohledem na vesmír za sklem, jsem se rozešla pryč.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptyFri Feb 03, 2012 10:11 pm

J...jo.... dobrú noc. povedal som kým odišla. Takže predstaviť v mysli hej?! No tak to skúsim... zavrel som oči a sústredil som sa Tanečná sála... tanečná sála... zrazu ako keby ma nohy samé viedli tam kam som chcel. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptySat Feb 04, 2012 11:48 pm

Pomalu jsem se s modelem v ruce doloudala až sem. Za mírného pobrukování jsem přešla až k přídi a upřela svůj pohled do hvězdných dálek. Pro jednou zase byla krásná noc - dalo li se to tak nazvat, ale to ona byla konec konců vždycky, protože ve vesmíru neexistovali takové otravné jevy jako byla například oblačnost. Jediné, co by mohlo Destiny na jejím putoaní potkat byl maximálně tak déšť meteorů. Ještě chvíli jsem se tiše dívala, kamže to loď vlastně pluje, ale když se mi z toho ani po pěti minutách usilovného hledění nepodařilo zjistit nic bližšího, přešla jsem k tomu, proč jsem tady byla. Uchopila jsem do ruky model a začala otáčet klíčkem, který na něm byl. V duchu jsem počítala, kolikrát jsem otočila. Stála jsem tam a otáčela celkem dlouhou dobu, dokud jsem si ebyla jistá, že nevydrží letět skutečně dlouho. Pak jsem ho pustila a v ruce si nechala pouze provázek, který jsem záhy uvázala na okraj lodi. S úsměvem jsem se dívala na stroječek, který se otáčel ve vzduchu kolem vlastní osy.
Tak se tu měj pěkně, někdy tě příjdu zase natáhnout, prohodila jsem v mysli trošku dětinsky jeho směrem a opustila ho na přídi lodi, jako malou větrnou korouhvičku v bezvětří, směřující spolu s přídí lodi do hvězdných dálek.
Model:
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 EmptySun Feb 05, 2012 8:18 pm

Musel som sa trošku prevetrať a vychladnúť. Že ja vôbec niekam leziem. Zanadával som si sám sebe a sadol som si k zábradliu a vytiahol som si flautu. Poskladal som ju a zase som sa oddával svojej droge.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Paluba Destiny - Stránka 14 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paluba Destiny   Paluba Destiny - Stránka 14 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paluba Destiny
Návrat nahoru 
Strana 14 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Paluba Destiny
» Paluba
» Z paluby Destiny
» Kapitáni Destiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: