Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Momonika Queer

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Momonika Queer Empty
PříspěvekPředmět: Momonika Queer   Momonika Queer EmptyMon Jan 16, 2012 4:24 pm

Schopnosť

V každodennom živote a v snení mi vždy pomáhali zvieratá. Odjakživa som si s nimi rozumela. Ťahalo ma to k nim a ich to ťahalo ku mne. Vyhľadávala som ich spoločnosť viac ako spoločnosť ľudí. Ich prítomnosť ma upokojovala, cítila som sa chápaná a zároveň som ja rozumela im, každé ich myšlienky a emócie, každý nepatrný pohyb. No až vstupom na loď som im skutočne plne porozumela, akoby hovorili mojou rečou... alebo ja ich? A to dokonca aj na diaľku. No nie je to vždy také jednoduché.
Najľahšie rozumiem tým, ktoré poznám už dlhšie. Musím sa veľmi snažiť, aby som rozumela aj ostatným a tiež som si všimla, že s niektorými druhmi to ide ľahšie ako s inými.

Keď ich odmietam počúvať, neprestanú hovoriť, kým si nepresadia svoje. Inokedy zasa oni odmietajú hovoriť so mnou, keď sa pýtam na niečo, čo by som mala pochopiť sama alebo na niečo, o čom nesmú hovoriť. A bolesti hlavy prerastajúce až v nevoľnosť, tie sú tiež dosť nepríjemné.
Hovoria, že raz by som mohla aj vstúpiť do ich tela a celkom ho ovládať, ale vraj je to veľmi nebezpečné a ešte musím veľa trénovať, aby mi niečo také dovolili.

Techniky

Názov: Communicatio
Rank: I. Jednoduchý
Popis: Komunikujem s jedným či viacerými živočíchmi na krátku vzdialenosť (do 10 metrov). Musíme sa vidieť. Týmto im umožňujem komunikovať aj medzi sebou. Schopnosť sa nedá vypnúť, inak žiadne väčšie nevýhody.

Názov: Telepathy
Rank: II. Stredný
Popis: Komunikuje naraz s ľubovoľným počtom zvierat na neobmedzenú vzdialenosť. Vyžaduje veľké množstvo energie. Po ukončení hodinu či dve nepríjemná bolesť hlavy.

Názov: Fraudulenti conversion (Falošná premena)
Rank: III. Zložitý
Popis: Je stále človekom, ale ostatní podľahnú ilúzii, že je zviera. Ilúzia mizne pri dotyku a pri príliš dlhom používaní (viac ako dve hodiny). Technika sa aktivuje pri silných emóciách (strach, hnev...) samovoľne, ale môže byť aktivovaná aj cielene.

Názov: Incarnationis I (Vtelenie)
Rank: IV. Veľmi zložitý
Popis: Dokáže preniesť svoje vedomie do viacerých zvierat naraz a ovládať tak ich telá, vidieť ich očami, počuť ich ušami. Vyžaduje vysokú mieru sústredenia, ktorú sa treba naučiť, aby bol človek schopný vnímať svoje rozdelené vedomie naraz, a tiež súhlas všetkých zúčastnených. Nechránené ľudské telo vystavené nebezpečenstvu. Po návrate úplná paralýza tela (dĺžka paralýzy závisí na dĺžke vtelenia) či veľké vyčerpanie, z ktorého môže upadnúť do bezvedomia.


Názov: Anima contractus (Zmluva duší)
Rank: V. Unikátny, zakázaný, tajný
Popis: Zvieratá jej prepožičajú alebo zosilnia niektoré zmysly a schopnosti. Ktoré, závisí od ich dohody a od druhu zvieraťa. Medveď jej môže prepožičať fyzickú silu, orol zlepšiť zrak či pavúk lezenie po stenách. Na úkor prepožičaných alebo zosilnených zmyslov a schopností sa jej zoslabia niektoré iné zmysly. Napríklad pes jej posilní čuch a sluch, ale zhorší sa jej zrak a fyzická sila. Prepožičiavanie sa uskutočňuje po vzájomnej dohode. Zvieratá nemusia byť prítomné. Stačí ak ich vyhľadá mysľou a požiada o zvolenie prepožičať si ich schopnosti. Bezpečné si je prepožičať si najviac tri, ak sa rozhodne prepožičať si viac, stáva sa z nej zúrivé „zviera“, môže byť nebezpečná pre ostatných, ak ich nespozná ako svojich (čo väčšinou nespozná).


Naposledy upravil Momonika Queer dne Sat Jan 28, 2012 1:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Momonika Queer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momonika Queer   Momonika Queer EmptyMon Jan 16, 2012 4:26 pm

Tak mě napadá... Komunikuješ myšlenkami? Nebo s nimi normálně mluvíš?
Tak či tak, povoleno. Za dva dny budeš techniku umět.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Momonika Queer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momonika Queer   Momonika Queer EmptyMon Jan 16, 2012 4:31 pm

Myšlienkami, ale keby som na ne prehovorila aj normálne, tak by rozumeli, lebo to čo hovorím, si zároveň aj myslím. Hm, mala by som to tam asi nejako zakomponovať Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Fantaghira

Fantaghira


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputatce : 2
Join date : 11. 06. 11
Age : 32
Location : Ireland

Momonika Queer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momonika Queer   Momonika Queer EmptyMon Jan 16, 2012 6:53 pm

Koukám, žes tu podobnost s mojí schopností nakonec nějak vyřešila, protože tohle je skoro úplně jiné než to, co mám já Smile
Návrat nahoru Goto down
http://fantaghira.blog.cz
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Momonika Queer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momonika Queer   Momonika Queer EmptyMon Jan 16, 2012 7:09 pm

No, tá podobnosť príde až s poslednou technikou. Čiže to bude taký najvyšší stupeň Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Momonika Queer
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Momonika Queer


Poèet pøíspìvkù : 404
Reputatce : 0
Join date : 01. 01. 12
Age : 32
Location : Trnava, Brno

Momonika Queer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momonika Queer   Momonika Queer EmptySat Jan 28, 2012 5:31 pm

Pridané techniky pirat Snáď ich mám dobre Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://exciting-dream.blog.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Momonika Queer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momonika Queer   Momonika Queer EmptySat Jan 28, 2012 6:41 pm

Velmi pěkné techniky. Jsou povolené xD
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Sponsored content





Momonika Queer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Momonika Queer   Momonika Queer Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Momonika Queer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Momonika Queer
» Momonika Queer

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: