Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Pracovna a kajuta kapitána

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34

PříspěvekPředmět: Pracovna a kajuta kapitána   Mon Jan 16, 2012 4:13 pm

First topic message reminder :

Kajuta kapitána není jen místem, kde se nachází postel a cokoli chcete.
Je to jeden velký... Nepořádek. V nevelkém prostoru najdete mapy, knihy, kompasy a vše, co souvisí s lodí. Plány Destiny, ale i jakési návody pro stavbu neuvěřitelných přístrojů.
Kajuta není správné slovo, protože v místnosti, kam pořád někdo chodí, by se nikdo nevyspal.
Jsou to vlastně dvě místnůstky oddělené tenkou dřevěnou stěnou. Do první vstoupíte hned z chodby vedoucí do kajut. Do druhé pouze z oné pracovny, nicméně v té už vás nic nepřekvapí. Pokoj kapitána je zcela obyčejný. To pracovna je zajímavou. Máte-li dotaz, kapitán je v ní pro vás k dispozici.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sun Jan 29, 2012 6:45 pm

Přišoural jsem se v tichosti ke dveřím, jež vedly do pracovny a kajuty paní Ká
zdá se mi to nebo je tu zase nějaký neobvyklí zmatek
slyšel jsem ze dveří ozývat se jakési tlumené hlasy, které se čas od času i zvýšily proto jsem ke dveřím opatrně přiložil jedno ucho a naslouchal jsem rozhovoru jež se za nimi konal
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bigcitylife.xf.cz/
Effettualita
NPC pro adminy

Poèet pøíspìvkù : 94
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sun Jan 29, 2012 6:52 pm

Privrel som oči a so založenými rukami naďalej ticho postával na mieste. Vonkoncom i ja som mal pomerne slušné postavenie, takže keby som predniesol návrh tomuto podobný vyšším orgánom, možno by to uspelo. Pre moje racionálne zmýšľanie by bolo najjednoduchšie lusknúť prstami a portálom rozkázať okamžitú likvidáciu lode. Bol by som si však schopný nechať uniknúť poslednú príležitosť zbaviť sa nočných mor? Predsa len, zabiť ich môžeme aj inokedy, keby robili problémy.
"Tak teda dobre, uvidíme, čo sa bude dať robiť. Dorazte 3.2. na planétu Zem k severným hraniciam Talianska, tam za vami už niekoho pošleme a poverené osoby vás zavedú k vrchným orgánom Effettuality. Upozornenie, ak vás tam bude viac ako 5, stretnutie sa zruší a my zahájime likvidáciu. Toľko k nášmu dnešnému rozhovoru," ukončil som myšlienku a prostredníctvom portálu opustil miesto...

Naposledy upravil Effettualita dne Sun Jan 29, 2012 7:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sun Jan 29, 2012 6:58 pm

Nereagovala jsem.
"Nemusel jste..." automaticky jsem Eserathovi začala vykat. Byl teď přece jen kapitán. Promnula jsem si spánky a jemně jsem ho objala. Nemohla jsem si pomoct.
"Ale kdyby to nevyšlo, pak mi bylo ctí být s vámi na jedné lodi."
Odtáhla jsem se s mírným, smutným úsměvem.
"A teď je naší povinností všechny vycvičit na úroveň, ve které budou moci čelit Nočním můrám. Portál je otevřen. Ve vaší lodi také bude místnost s bránou." podala jsem mu jeden ze svých sešitů.
"V tomto jsou ty nejdůležitější adresy. Přístav lebek, země a adresa Destiny. Samozřejmě teď tam nejsou žádné zásoby. Destiny již stihla něco přenést. Zítra co nejdříve projděte bránou zpět k nám. Nemusíte to být vy, stačí vybrat pár lidí, na které spoléháte. Dva, nejvíce tři. Spolu s dvěma či třemi mými se vydají pro zásoby. Použiju bránu z Destiny. Ty na Insignii dlouho neměli posádku. Být na vašem místě neriskovala bych cestu na dalekou bránu odtamtud. Proto navrhuji svou loď jako výchozí bod. Pozítří už by vaši měli projít bránou. Zásoby se přenesou automaticky."
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští

Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sun Jan 29, 2012 7:04 pm

Trochu mě zaskočilo, co kapitánka udělala, ale rozuměl jsem tomu. Také jsem ji jemně objal a tehdy mi to vše došlo... Když mi začala vykat.
Jsem kapitán. Už ne snílek, už ne jednom obyčejný snílek. Nyní zodpovídám za ostatní a s tím přichází zodpovědnost.
Ještě než kapitánka řekla vše o lodi, podíval jsem se na toho cizince a kývnul jsem.
"Budeme tam!"
Poté jsem se jedno věnoval kapitánce a vzal si její sešit. Vyslechl jsem si, co měla na srdci, a vše si začal v hlavě urovnávat.
"Dobře, všemu rozumím... Ale mám jednu otázku. Vy jste s Destiny spojena a to pouto je víc než mezi obyčejným smrtelníkem a lodí. Projeví se to i u mě?"
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sun Jan 29, 2012 7:17 pm

"Ano. Hned v okamžiku, kdy vstoupíte na palubu se s vámi Insignia spojí. Pokud bude naštvaná, uslyšíte křik. Nechci vám dělat iluze. Bude-li naštvaná bude to bolet. Bude to jako křik uvnitř vaší hlavy. Křik, při kterém nikdo neotevře ústa." trpce jsem se pousmála.
"Zároveň ale budete znát jména většiny nových Snílků a věřte mi, že pohled na hvězdy z lodi, která zakotví - a to doslova - uvnitř vašeho srdce, je vždy nezapomenutelný. Je to krásné, být kapitánem... Ta bolest je krásná..."
Návrat nahoru Goto down
Eserath
Země Pouští

Poèet pøíspìvkù : 427
Reputatce : 4

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sun Jan 29, 2012 7:22 pm

Těžce jsem polknul, jelikož jsem se tohohle bál. Ale tohle k tomu všemu patřilo.
"No... Upřímně, doufám, že jsme se rozhodli dobře, už jen kvůli ostatním...
Ale myslím, že to v dané situaci bylo jediné schůdné východisko."

Mé oči konečně změnily barvu na svou přirozenou a já se zadíval kapitánce hluboko do očí.
"Děkuji tedy za všechno, za to, že jste se nás ujala, že jste nám ukázala tenhle svět a že jste nám umožnila být snílky. Já doufám, že jednoho dne budu taky tak skvělý kapitán a nezbývá mi, než se učit za pochodu...
Co se týče tohoto rozhovoru, vše své posádce vysvětlím, jakmile dorazíme na naši loď. Ještě jednou vám tedy děkuji a doufám, že nás doprovodíte při naší poslední cestě na této lodi, jako její obyvatelé."

Usmál jsem se a pomalu se rozešel ke dveřím. (Přesun jídelna, na Ryujiho kašlu xD )
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sun Jan 29, 2012 7:28 pm

"Vezměte svou posádku a rovnou jděte. V bloku je i seznam. Já opravím seznam své." povzdechla jsem a jen co odešel, pustila jsem se do práce.
Psala jsem dlouho. U každého jména bývalých i stávajících členů jsem se zastavila a přemýšlela. Nakonec jsem usnula s obličejem v dlaních.
Usnula jsem a spala neklidně. Toužila jsem dnes spíš plakat než-li snít.
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Tue Jan 31, 2012 9:06 pm

Posadila jsem se. Prudce.
Ani jsem netušila, jak dlouho jsem tu spala. Zívla jsem a protáhla jsem se.
Připadala jsem si líná. Nebo možná pořád unavená. Všechny ty události přišli najednou a bylo jich mnoho. Brána byla zavřená, ač Insignia pořád v jejím dosahu. Na Eseratha jsem plně spoléhala. Jistě byl dobrý kapitán a ten post si zasloužil celým svým srdcem. Vlastně mi to přišlo zmatené a zbytečné. Ale musela jsem to akceptovat. Bolela mne hlava. Snad jako pozůstatek všech těch nočních můr. I přesto jsem ale vstala a vydala se na obchůzku po lodi.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG

Poèet pøíspìvkù : 104
Reputatce : 1

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 1:09 am

Chvíli jsem bloudil, ale nakonec jsem tu její kajutu našel. Zdálo se, že i přes to přezevšechno, si ze mě stále Destiny musí trochu utahovat a vybírat si odplatu za to mé předchozí chování k ní. Párkrát mě totiž zavedla úplně někam jinam a nebo mě nechala jít přímo za nosem a vůbec mě nepomáhala.
Kolikrát jsem vlezl do jiné kajuty a nebo dokonce i na dívčí toaletu. Samozřejmě, že jsem dostal za odměnu, pár stříkanců vodou a hození toaletního papíru přímo do hlavy. Navíc ještě se slovy."Vypadni, ty úchyle!!" Bylo to opravdu dost trapný. Navíc víc, než jsem byl zvyklý nebo bych si přál. Myslel jsem, že jsem nakonec ani nedorazím!
Opravdu moc děkuji! Opravdu! Však já ti to také jednou vrátím! A to si piš, že to nebude jen tak! Nabručeně jsem jí to zase v mysli vyčetl, ale raději jsem už mlčel. Byla schopná mě ještě znova navést někam jinam, i když jsem už před tou kajutou stál...
Pomalu jsem otevřel dveře a hned je také za sebou zavřel. Chtěl jsem si už konečně někam sednout a odpočinout si! Opravdu už jsem toho měl dneska dost! To bloudění bylo tak... vysilující!
Povzdechl jsem si, když jsem si to tady prohlédl. Ne kvůli tomu, že bych byl zklamaný, ale že konečně alespoň někde jsem...
Když jsem se rozhlédl... bylo to tu... no.... zvláštní. Nedalo by se říct, že by to tu zrovna bylo nějak zvlášť extra srovnaný. Všechno bylo promíchané se vším a dalo se tu najít fakt opravdu skoro vše, na co si člověk vzpomenul. Od pergamenů po svitky a od svitků, až po knihy, prostě vše...
Pousmál jsem se a přešel k nejbližší možné věci, na kterou se dalo posadit, k posteli!
Řízl jsem sebou do ní a jen tak unaveně se protáhl a rozvalil se na ni. Znova jsem si jen tak povzdechl... Ach.. alespoň mám teď chvíli klidu a prostor sám pro sebe... ale... asi bych se tady v tom tak neměl válet... no... měl bych si, alespoň tu košili a rifle hodit dolů...
Jak jsem řekl, tak jsem také udělal. Moc se mi do toho nechtělo, ale... co se dalo dělat. Ještě bych jí to tady zašpinil a to jsem opravdu nechtěl!
Nejprve dolů letěla košile, kterou jsem jen tak přeložil a pověsil na opěrátko jedné z židlí. Hned potom jsem shodil i boty, které jsem strčil pod ni a následně i ponožky s riflemi, jež jsem strčil do boty a rifle pověsil stejně jako košili.
Až teprve teď jsem si uvědomil, že vlastně nemám spodní prádlo. Před tím mě totiž Berenika donesla jen rifle a košili, plus ten zbytek, ale na toto jaksi zapomněla. Tak i tak bych to měl asi také mokrý a špinavý od kávy, ale přeci jsem tu jen tak nemohl zůstat, když jsem věděl, že za chvíli tu jistě bude...
Sakra, co teď... chtělo by to něco na sebe... alespoň pro tuto chvíli!
Jen jak jsem to domyslel, vedle mě se objevili ty tepláky s medvídky, které jsem před tím Destiny řekl, aby poslala do mé kajuty...Hahahaha... mooooc vtipný... to ti fáááákt děkuji.... Pomyslel jsem si ironicky.
Nic se však nedalo dělat. Lepší to, než tu být úplně nahý.
Nakonec jsem si je tedy vzal a rychle je na sebe navlékl. Následně jsem zase sebou plácl na postel a už jen čekal, kdy se Berenika vrátí. Přitom jsem si různě hrál se svými ruky a snažil se zjistit, co asi umím já. Samozřejmě bez zjevného výsledku....
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 8:40 am

Konečně jsem dorazila do pracovny.
Dveře jsem otevřel tiše, kdyby usnul. Destiny s hlasitým vrzáním mi dnes příliš nepomáhala. Přešla jsem do pokoje a první, co jsem spatřila byly věci na stěně. A on v... Vykulila jsem na to oči, zvedla obočí a koutky úst mi bizarně cukaly do menšího úsměvu, kterému jsem se snažila zabránit. Nakonec jsem si jen odkašlala a k jeho kalhotám jsem se nevyjadřovala.
"Ták... Ehmm..." vytáhla jsem mastičku.
"Navečer odcházím, tak abychom se do toho pustili, že?" odšroubovala jsem víčko. Mast byla kupodivu sytě hráškově jedovatě zelená, což mu na klidu asi nepřidalo. Ale voněla velice pěkně. Nebyla to má máta, ale ani něco jako fialky nebylo špatné. Nabrala jsem si trochu na prst, když jsem se zarazila a absolutně zrudla.
Moment... Ale on se spálil... Ehmm...
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 9:31 am

Když někdo odkašlal, jen jsem se zvedl a podíval se tím směrem.
Samozřejmě, že to byla Berenika, která v ruce držel už nějakou mast.
"Já vím, já vím, vypadám v tom hrozně..." Povzdechl jsem si a více se přisunul ke zdi, abych se mohl opřít a tak zůstat v sedě a ne v leže.
Když odšroubovala tu mast, tak nevypadal zrovna nejlépe. Taková zelená, jedovatě zelená!
Na sucho jsem polknul a instinktivně položil ruku na rozkrok jako bych se bál.
Nevoněla však vůbec špatně. Taková zvláštní vůně, ale příjemná. To bylo asi jediné plus...
Teď jsem si však teprve uvědomil, co řekla....Pustili? Ale vždyť... já se spálil... teda ona mě spálila na... ehm.... no... sice i na rukách jsem se trochu popálil, ale.... tam to asi bolí nejvíce, ale... jaj... Trochu jsem zrudl a sklopil zrak k zemi. Dělal jsem jako, že jsem si to vůbec neuvědomil, i když... to nebyla taková pravda. Nechtěl jsem však dát najevo své rozpaky...
Pak mě, ale něco napadlo. Něco dost ďábelského. V očích se mi objevili jiskřičky a na tváři ďábelský výraz. To byla šance, kdy jí to vrátit!
Chtěla by masáž? Má ji mít! Ušklíbl jsem se, ale tak, aby to ona neviděla...
Znovu jsem k ní vzhlédl, ale tentokrát měl na tváři takový nepřítomný nebo spíše nevinný výraz jako by se nic nedělo."Hm... tak jestli chceš a troufneš si, tak můžeš začít...." Usmál jsem se jako by moje slova nic neznamenala a nebyl tam žádný dvojsmysl a udělal jsem ruku z rozkroku.
Byla pravda, že teď jsem měl obě dlaní vzhůru a mohlo to znamenat, že nabízím ruky, ale.... i to druhý. Vlastně, když se mi podívala do očí, mohla si všimnout toho spikleneckého výrazu a asi vytušit, že ji oplácím jen to, co mi udělala v jídelně. Byl jsem moooooc zvědavý, kam by byla schopná zajít....
Tady nebyli ostatní a profesionální výraz si jaksi jen tak držet nemohla....
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 9:37 am

Uvědomila jsem si, že mě má tam, kde mě chtěl mít.
Troufnu si? Ne...? U všech sirén a co teď mám dělat?
Tvářila jsem se trochu zmateně, trochu překvapeně a zčásti mi v očích zůstala i ta původní touha přijmout výzvu a hrát si.
Co mám sakra...
A v tu chvíli mi blesklo v očích a pustila jsem se do napodobování jeho nevinného výrazu.
"Ale přes oblečení to nepůjde..." zavrněla jsem a čekala co on na to. Můj výraz jasně říkal, že jestli on, tak já se nezastavím. A jestli on ne, asi se mu budu dlouho smát. Na druhou stranu kdo by mě znal lépe, poznal by tu nervozitu v občasném rychlejším zamrkání a natočení pramene vlasů na ukazováček.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 9:48 am

Všiml jsem si, že jsem ji vyvedl částečně z míry, ale nic moc poznat nešlo. Trochu jsem v duchu zaklel, protože jsem ji neznal tak dlouho, takže jsem její reakce moc nerozpoznával...
Když však vypustila tu svou větu, jen jsem měl chuť v tu ránu se proplesknout... Sakra... na to jsem zapomněl. Aj... určitě není tak klidná, jak dělá... určitě ne, ale.... chytrý tah. Sakra! Ale... hm... ještě něco mám...
Já stále měl ten svůj výraz jako by se nic nestalo...
"Hm, ale, ale... na co nám kapitánka nemyslí. Že by hned toto hm? To je zajímavé. Je si jistá, že já to zrovna myslel takhle? Hm? To by dokazovalo, kam její myšlenky směřují..." Střelil jsem po ní znovu takový ďábelský pohled. Tento tah my ještě naštěstí zbýval a rozhodně se mi teď hodně hodil, protože se dalo říct, že díky tomu dvojsmyslu, se chytila jakoby do pasti, protože reagovala na druhý význam... Pfůůů... alespoň něco... hehe
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 9:54 am

"Tvá věta dokazuje, že jsi to myslel zrovna takhle," prohodila jsem a i přes neúčastněný tón jsem zase zakolísala a zčásti to bylo poznat na hlase. Nicméně prohrát jsem nechtěla.
Lepší, když se na mě nebude dívat...
"A co takhle začít.. Uhmm... Menším rozehřátím.... Lehni si," ani mi nedošlo, jak divně ta věta zněla. Já však měla na mysli jen menší masáž, kterou jsem mu slíbila než se mi podaří znovu získat klid.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 10:01 am

"Myslíš? Hm... to je dost.. spekulativní. To bych já určitě nenaznačoval..." Malinko jsem se ušklíbl a už dopředu přemýšlel na dalším argumentu...
V jejím hlase ji trochu ujelo menší zakolísání, toho jsem si všiml, ale stejně... nebylo to nic moc a stále jsem byl, dá se říct v úzkých, ale to asi oba...
Další její věta mě trochu... ehm... překvapila. Nebo spíše, trochu více, ale... vlastně... sice jsem nevěděl, co tím myslela, protože to vyznělo dosti... zvláštně, ale... neměl jsem čím teď čím odporovat, takže... nebylo, co řešit. Musel jsem si další kroky pořádně probrat... Snad to bude zatím jen ta masáž, o které mluvila, i když... ta se taky docela hodí... nevím, kdo mi ji naposledy dělal, jestli někdy vůbec...
Nakonec jsem tedy jen přikývl a s takovým úsměvem se přetočil na záda a lehl si podélně na postel. Předpokládal jsem, že sem si měl lehnout na břicho, ale... no... to bylo jedno, když tak jsem se mohl vždy přetočit...
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 10:07 am

Pozvedla jsem obočí.
"Ale na co nám Aki nemyslí? Hned na záda? Jsi si jistý, že jsem to myslela přímo takhle?" jemně, ale šibalsky jsem se pousmála.
"Měla jsem v plánu masáž, ale to bys musel ležet jinak."
Jen jsem pokrčila rameny.
"Mimochodem, co jsi předpokládal, že udělám, když sis lehl tímto způsobem?"
Tím, že jsem mu mohla vrátit to, co on předtím řekl mě, jsem zase získala jistou stabilitu.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 10:20 am

(Hádej, jestli jsem to spletl a nebo, jestli to bylo schválně _D. Já totiž myslel na břicho, hehe xD To je tak, když nevím, co píšu xD Moje věta se tam odporuje xD Aj xD Hrozný xD Jsm blbe xD)

Aj sakra... že já jsme se chytil do vlastní pasti? Sákryš... začínám se do toho prekérně zamotávat... ach...
Jen jsem pozvedl hlavu a podíval se jí do očí."Hm.... to se těžko vysvětluje. Řekl bych, že jsem si akorát spletl záda s břichem, ale to je detail. Nemusíš mi věřit, když nechceš, ale... když ses hned takhle chytla, tak to dokazuje, že taky rozhodně nemyslíš zrovna jen na normální masáž..." Vyplázl jsem jazyk, i když ta její reakce mě dá se říct zaskočila.
Trochu jsem se totiž přitom otáčení doopravdy zamotal a nějak jsem to popletl a to na mě šlo docela dost dobře poznat, ale... nechtěl jsem to nějak dramatizovat, přeci... dalo se z toho, ještě lehce vyklouzat, protože to, co jsem říkal, byla pravda. Opravdu!
Na tváři jsem však také vyloudil takový šibalský úsměv a reagoval tak na ten její. Zůstával jsem, ale tak, jal jsem byl. Jen jsem čekal, co třeba bude chtít, abych se přetočil a nebo tak. Teď už nemělo smysl nějak více reagovat, když jsem to tak už dovrtal...

(Hm... teď přemýšlím, jestli já bych to udělal xD Je pravda, že postava je podle mě a já už takhle ve falši to udělal mnohem víckrát, ale xD Vždycky to bylo tak, že... no.. byla tam možnosti zakrytí, ale xD Hmm... teď si nejsem jistý, jestli jsem tak odvážný a tak ztřeštěný, ale... myslím, že jo xDD Co myslíš? xD)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 10:26 am

Protočila jsem oči.
"Tak když nechceš..." pokrčila jsem rameny a s naprosto nevinným nárazem položila mast na stůl.
"Když nechceš, tak já tě tu nechám samotného, ať tě neruším... Ehmmm... Při léčení." blýskalo mi v očích.
"Stejně za chvíli půjdu na Insigniu."

(Ano, ale Shejinka má schůzku, takže nic nebude xDDDDD Teda možná ještě chvíli zůstanu, ale zároveň je Ber podle mě a já jsem veeeelmi nesmělá xD Občas xDDD )
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 10:35 am

(Občas jo? xDD Hehe xD Bych se hádal xD No xDD Tak jako xD Já jen přemýšlel víš, co xD Já neříkal, že bych to udělal Razz xD Možná později, ale hned asi ne Razz xD Nejsem zase tak snadno ovlivnitelný xDDD)

Jen jsem si povzdechl a protočil oči. Položil jsem halvu zpátky a trochu se protáhl... Ty ženský... ach... jedna vedle druhé, úplně stejné. Pfff... ale co... však ona si začala. To čeká, že já pak budu ten, co bude reagovat jako první nebo se vzdá? Hahaha... to úúúrčitě!
"Hm... řekl bych, že půjdu s tebou, ale... jak si sama řekla, musím se trochu "vyléčit" a to nějakou chvíli zabere. Možná někdy jindy..." Otočil jsem se na ni a vyplázl na ni jazyk. Bylo to asi spíše i jako, že má zkrátka teď smůlu, protože alespoň pro ni nic nebude. Neměl jsem v plánu ji nějak prosit nebo se jí oddávat, aby si užívala pocit vítězství. Jestli chtěla, měla si to sama zkusit, ale... nic zadarmo ji dávat nebudu a hotovo...
Chvíli jsem se ještě válel, než jsem se konečně s rychlým vyhoupnutím, dostal na nohy a došel si, až pro mastičku.
Vzal jsem si ji do ruky a měl v plánu, co nejdříve začít, protože vážně zrovna příjemný to nebylo.
Jen tak neutrálně jsem se na ni podíval..."No tak... já tu teď mám nějakou práci, takže... jestli my nechceš pomoct a nechceš tu být jako nadbytečné publikum, asi by si mě měla nechat o samotě ne..." Ušklíbl jsem se a znovu na ni vyplázl jazyk. Následně jsem se k ní otočil záda a dělal jako by nic. Opravdu jsem nehodlal jen tak skákat, jak ona píská, to rozhodně ne...

(Hehe xD Jsou jak staří manželé xDD)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 10:44 am

"Promiň, zlato, ale mám v plánu požádat o doprovod někoho kultivovaného a šikovného natolik, aby na sebe neshazoval horkou kávu," zablesklo se mi v očích.
"Samozřejmě i kdybych chtěla, abys šel se mnou ty, musela bych si uvědomit tvůj momentální handicap."
Předstírala jsem zamyšlení.
"Kdepak, to by nešlo."
Ještě jednou jsem ho přejela zcela nevinným pohledem.
"Trochu mě iritují myšlenky na to, co hodláš provádět v mojí posteli, ale klidně tu zůstaň. Já tedy jdu," vyplázla jsem na něj jazyk a vydala se poalu ke dveřím.

(Já ti dám staří manželé xD Ona si jenom hraje xDDD Nehodlá zacházet dál xD Za tu kávu včera může to, že jsi mě rozbláznil xP Si za to můžeš sám)
Návrat nahoru Goto down
Akihiro Kazuki
Hráč RPG

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 11:01 am

Jen jsem si odfrkl a otočil se zpátky k ní, s rukami skříženými na hrudi.
"Ty, aby sis nerýpla co? Moc dobře víš, že za tu kávu můžeš ty a nedělej jakože ty nic jasné? Pfff..." Nahodil jsem takový VELICE uražený face a dělal, že se mě to STRAŠNĚ moc dotklo...
Na její další rýpnutí jsem se znovu jen ušklíbl a vyplázl jazyk."Hahaha... moc vtipný. Vy ženský... pfff... aby si něco neopomenula, že?" Její nevinný pohledem jsem úplně ignoroval a dělal jako, že jsem si ho vůbec nevšiml, protože jsem moc dobře věděl, že to jen tak hraje a já už na její hru neměl "jakoby" náladu přistupovat...
"Jestli se ti to nelíbí, já klidně se můžu přestěhovat do mé kajuty. Tam myslím to ničemu vadit nebude ne? A navíc tam myslím budu mít i více klidu..." Vyplázl jsem znovu jazyk a dělal jako, že mi to je jedno, což zase tak pravda nebyla. Ale spíše jen z toho pohledu, že jsem neměl náladu a ani chuť se teď někam zase dlouhým blouděním přesunovat. Navíc, když jsem ani nevěděl, kde vůbec kajutu mám, takže... ale i tak. Kdyby něco, měl jsem v plánu se okamžitě sbalit a odejít. Ten uražený a dotřený face my šel opravdu dobře...

(A on ne? xDD spíš... dělá kraviny, ale xD Ta za to můžeš! Ty sama xD Začala sis v ošetřovně Razz xDDD)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Sat Feb 04, 2012 11:06 am

"Já a že bych mohla za tu kávu?" zcela nevinně jsem pohodila vlasy.
"Ale já jsem přece úplný andílek.."
Zvonivě jsem se rozesmála.
"Dobrá tedy, asi se prostě budeme navzájem provokovat dokud to jen půjde... Mě to nevadí."
Protáhla jsem se.
"Užij si to tu," nenechala jsem si ujít příležitost také si ještě jedenkrát rýpnout. Pak už jsem jen naznačila vzdušný polibek a pořád s úsměvem zmizela ve dveřích.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Tue Feb 07, 2012 6:35 pm

Jen jsem se prohrabovala spisy.
Trvalo mi to jen pár minut a trochu mne během činnosti zarážela myšlenka, že jsem po cestě nepotkala živou duši. Nicméně nikoho nového jsem na palubě neměla. Žádné ztráty, žádné poškození, žádné vyjímečné události. Destiny byla jako klidná vodní hladina. Melancholie prostupující každým kouskem dřeva z ní doslova sálala. S velice příjemným pocitem jsem i tentokrát zmizela v útrobách vzducholodi.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Thu Feb 09, 2012 10:26 am

I tentokrát jsem jen prošla spisy a na chvíli se zastavila u nového jména.
Ale... Těším se až ji poznám...
Papír s druhým jménem, které mi doteď bylo neznámé, jsem taktéž na chvíli držela v dlaních.
Bude určitě zajímavý společník...
Jakmile jsem položila papír a na chvíli přestala šustit a zavládlo naprosté ticho, zaslechla jsem z vedlejšího pokoje tlumené oddechování.
Já na něj málem zapomněla...
Tiše jsem zaklela a plížila jsem se do své kajuty. Zůstala jsem stát opřená o rám dveří.
Spí...
Sama pro sebe jsem se pousmála.
Páni, musel tu strávit několik dní...
Jen jsem zavrtěla hlavou.
Když spí, vypadá bezbranně. Ani se mi nechce ho budit...
Raději jsem se tedy vydala do útrob lodi a rozhodla se vrátit až bude pravděpodobné, že bude člen mé posádky vzhůru.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Agatha Farewell

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   Fri Feb 10, 2012 12:01 pm

Většinu noci jsem strávila na židli ve své pracovně.
Na tvář se mi obtisklo několik řádků ze seznamů Snílků, ale toho jsem si díky absenci zrcadla nevšimla. Teď jsem právě mžourala do světla.
Hmm... Je ráno...
Na mě bylo brzy. Spala jsem málo a tady uprostřed vesmíru se to zkrátka nerozlišovalo. A tak jsem měla ráno, potíže přemýšlet a chuť někde najít pár léků na bolení hlavy. S touto myšlenkou jsem za sebou zavřela dveře pracovny.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pracovna a kajuta kapitána   

Návrat nahoru Goto down

Pracovna a kajuta kapitána
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: