Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Taneční sál

Goto down 
+7
Kaemon Tadashi
Thaleia Cassiope
Shimonu
Amestea
M. Phoenix
Le fille Ash
Agatha Farewell
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyMon Jan 16, 2012 3:50 pm

First topic message reminder :

Taneční sál na tak velké lodi, jako je Destiny, nesmí chybět.
Uprostřed stropu zdobeného malbami připomínajícími umělce jako Leonarda da Vinciho visí zdobený lustr. Svíčky na něm jako kdyby nikdy nedohořely a plamínky se na nich objeví pouze ve chvíli, kdy někdo vstoupí. Taneční sál se nachází dvě patra nad strojovnou, takže hluk z ní k němu nedoléhá. Mimo jiné je na pravé části zádi lodi, takže je z jeho oken krásný výhled na mraky a zároveň je uvnitř dostatek světla.

Nachází se zde všechny možné hudební nástroje. Loď se přizpůsobí vašim touhám.
Celou dobu ale zůstane v rohu před oknem klavír. Jinak se sál zdá prázdný až na pár polštářů nahrazujících židle na zemi. Zatančíte si?
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 8:16 pm

Mno, zívla jsem. Tak já půjdu na to. Pokývala jsem na Kaemona a ten vypadal, že je na tom podobně. Tak snad zase naviděnou, zamávala jsem Lee i neznámému a přesunula se hledat něco jako kajutu nebo aspoň postel na přespání. Zase jednou noc na Destiny...

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 8:25 pm

"Aha a tak vidím, že to jednání dopadlo dobře.." Podotkla jsem a usmála se. "A ještě radši jsem, když tu nějaký ten čas budete!" Podotkla jsem hned na to.
"hmm Destiny vám určitě ráda něco přichystá k tomu spaní!" Dodala jsem povzbudivě a pak si všimla že odchází. Jen jsem se s nimi ještě rozloučila, doufala jsem, že je někdy zase potkám!
"Hmm, yosh, můžeš mi to ukázat znovu?" Otočila jsem se zamyšleně na Shimona a pousmála se.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 8:28 pm

Iba kývol odchádzajúcim a následne prikývol aj na Leu. Znovu jej ukázal ktoré klávesy mi stlačiť. Momentálne ju nejakým rytmom nechcel zaťažovať.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 8:52 pm

Hmm, fajn Leo, teď to zvládneš, prosím, ať to nezní jak sekačka na trávu! Zaprosila jsem v duchu a zopakovala vše po něm, stlačila jsem klávesy a kupodivu vyšel docela no, dobrý tón, ovšem s jednou jsem se nějak netrefila, zmáčkla špatnou a vyšel noo, to už byl divný zvuk.
"Hmm, tohle je lehké, no dobrá, tak tolik zase ne! Ale pak, když je to rychlejší už mi to nepůjde.." A zase jsem se do toho zamotala, ale on mi určitě rozumněl. No, doufala jsem v to.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 9:00 pm

A..ale pôjde neboj.. treba len cvičiť a cvičiť.....p..pokračujeme povedal som a to už som jej ukazoval ďalší postup stláčania príslušných klávesov. Niekoľko krát som to zopakoval aj z tými ktoré som jej ukazoval na začiatku. Pekne pomaly a zrozumiteľne aj keď som toho zrejme ukazoval až moc hneď na prvý krát.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 9:09 pm

"Hmm, zkusím to!" Přikývla jsem, na židli jsem se přišoupla blíž ke klavíru. Chtěla jsem si to jen vyzkoušet, většinou mi nástroje do rukou nepůjčovali a ani jsem se jim nedivila!
Dál jsem ho pozorovala. Už toho bylo trochu víc, musela jsem se to snažit pochopit. Položila jsem prsty na klávesy a zopakovala to po něm, jenže mi to pořád znělo, trochu jinak, nejspíš jsem proto neměla cit nebo nevím. Podívala jsem se na své prsty na klávesách, možná jsem je měla špatně rozestavné, "Pff, je těžké se v tom vyznat!" Dodala jsem a snažila se přijít na to, jestli jsem si je dala na správnou klávesu. Stačí dát jeden mimo a vznikne úplně jiný zvuk!
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 9:15 pm

I...ide ti to skvelo povzbudil som ju hoci to znelo roztrasene. Nehovorím.. behom pár dní bude lepšia ako ja... pretože to nieje nič výnimočné A ty jej v tom pomáhaš... Pff a potom nariekaj... slaboch zase sa ozvala moja nie príjemná stránka. No a?.... Aspoň som na niečo užitoční... No ale na ako dlho... zakrútil som hlavou aby som ten hlas dostal z hlavy. To sa mi aj podarilo a ďalej som sledoval Leo a tým jej naznačoval nech pokračuje.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 9:19 pm

"Hee, to myslíš vážně? Vždyť na tebe to nemá.." Podotkla jsem a zkusila to znovu, když se mi všecno, co mi ukazoval, podařilo zopakovat, no podařilo, trošku víc kostrbatě a s obrovskými rádoby soustředivými odmlkami, ale přesto jsem to zvládla.
"Ehee, baví mě to, ale nemohla bych se tím zabývat, hmm, každému jde vážně něco jiného.." Podotkla jsem a pousmála se. "Ale jsem opravdu ráda, že jsi mi zahrál.." Dodala jsem ještě, muselo být pro něj těžké s jeho nesmělostí hrát před ostatními lidmi.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 9:26 pm

No... začervenal sa keď ho pochválila. No kebyže to je pravda... Následne som si začal pohmkávať ďalšiu melódiu. Ne..nemáš zač.. mám.. e..ešte zahrať? zase sa zakoktával a nevedel prečo. Kebyže viem tak rozprávať ako mi to ide v hlave... Povzdychol si a začal iba len tak náhodne jemne stláčať klávesy a vydávalo to iba tiché tóny.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 9:31 pm

Pousmála jsem se. "Umm, kdyby jsi mohl, byla bych ráda.." Podotkla jsem, když jsem zaslechla jeho otázku. Kousek jsem se odsunula od klavíru a stáhla z kláves ruce.
"Klavír je tvůj, mistře.." Zakřenila jsem se, mělo to vyznít jako povzbuzení a pochvala.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 9:39 pm

A...a akú pesničku mám zahrať? ďalej si iba len ťa ťukal do klávesov. A...alebo aký štýl? V...vážna... Alebo niečo moderné? pýtal sa ďalej. Keď jej ma znova hrať chcel aby skladbu vybrala ona. Dúfal že to bude jedna z tých ktorých vie. Snáď povie takú čo viem nech nevyzerám ako úplne neschopný... zamyslel som sa a čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 9:42 pm

Na chvíli jsem se zamyslela, ksoo, těžké to rozhodování.
"Musím si vybrat? Mám ráda všechny styly, tak hmm.. Zahraj mi tvojí nejoblíbenější, pokud nějakou máš.." Dodala jsem hned potom a pousmála se.
"Eh, noo, promiń jen, je těžké se rozhodnout, nevím, kterou bych si měla vybrat, ale ráda bych věděla, jaká je tvá oblíbená"
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyTue Feb 07, 2012 10:02 pm

No treraz ho zarazila Moja obľúbená...? Hm... To tiež nieje zrovna ľahké.
Prestal ťukať do klávesov a hlboko sa zamyslel. Zavrel oči a premýšľal bola to celkom ľahká otázka ale odpoveď bude o niečo ťathšia. Nakoniec som sa rozhodol P...poznáš pesničku Your love is a lie od.. Simple Plan? opýtal som sa jej a pomaličky som si zača hrǎt melódiu. Ale iba tak na skúšku.. Už som ju dlho nehral a tak som sa nechcel pomýliť.
Návrat nahoru Goto down
Kaemon Tadashi
Hráč RPG
Kaemon Tadashi


Poèet pøíspìvkù : 346
Reputatce : 0
Join date : 31. 01. 12
Age : 33
Location : Plzeň

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 11:07 am

I když jsem byl unavený nemohl jsem usnout, musel jsem přemýšlet nad hodně věcmi. Rozhodl jsem se tedy vydat pryč. Sice to tu neznám avšak určitě se neztratím. Mávl jsem s úsměvem na ty dva a odešel. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 2:50 pm

Všimal jsme si odchzejícího Kaemona, počkat odcházejícího? Pff, někdy dávje taky pozor na svoj okolí. V duchu jsem si vynadala a pak zase poslouchala Shimona. Trochu jsem se zarazila nad jeho slovy, ne tím, že bych ji neznala, spíš tím, že jsem netušila, že jde zahrát i na klavíru.
"Jasně, že znám!" Dodala jsem, Simple Plan se řadila mezi moje oblíbené skupiny, ačkoliv jsem poslouchala všechno, co se mi zalíbilo.
"A ty bys.. ji vážně dokázal zahrát na klavír?" Nějak jsem to nedokázala pochopit.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 3:39 pm

N...no môžem t..to skúsiť... ale... asi to nie je dobrý nápad povedal a stiahol ruky z klavíra. Rozmýšľal akú inú by mohol zahrať ktorú by nedomrvil a mohla by sa jej aspoň trochu páčiť. No jasné ty domrvíš všetko čo sa len dá...dokonca aj to čo sa nedá...
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 4:07 pm

Pousmála jsem se, chvíli ho pozorovala a přemýšela. Nic jsem neříkala.
"Umm.. Shimonu?" Zeptala jsem se a podívala se na něj.
"Nepodceňuj se tolik.." Dodala jsem hned potom a pousmála se.
"Umíš to, slyšela jsem tě, tak to vím!" Podotkla jsem hned na to, nechtěla jsem, aby se tolik podceňoval, jsou věci ve kterých jsou lidé výjimeční, ať je to cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 4:24 pm

Nervózne si prehrábol vlasy a začervenal sa. Hľadel na klávesy a pod dlhom prehováraní začal hrať. Hral to čo sa dohodli pesničku Your love is a lie od Simple Plan a zase v klavírnom podaní. Nie je to také ako originál ale aj toto má svoje čaro. Zdalo by sa že hrám hlasnejšie ako inokedy bohvie prečo.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 4:41 pm

Pousmála jsem se. Yosh, tak je to lepší! Sama na sebe jsem byla pyšná, že jsem ho ukecala, aby hrál dál.
Zase jsem ho nechtěla přerušovat, tak jsem si jen tu hudbu vychutnávala a porozhlížela se kolem. Hmm, jak dlouho tu asi jsme? To se dá jen těžko určit. No, nehodlala jsem to řešit dál,navíc jsem ho nechtěla rušit.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 4:49 pm

Moje hranie narušilo škvŕkanie v mojom bruchu ktoré mi naznačilo že je načase sa ísť najesť. P..prepáč... A..ale asi som hladný... nervózne sa pousmial Ach toto je trapas jak neviem čo... Toto kebyže sa stane na nejakom koncerte neprežil by som tú hanbu....
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 5:10 pm

Když přestal hrát, ani jsem se mu nedivila.
"V pořádku.. Heem, já taky!" Pousmála jsem se. "Umm, tak půjdeme do jídelny?" Zeptala jsem se ho, strávily jsme tady už dost času. I já měla hlad, od doby, kdy jsem vstávala, jsem nic nejedla.
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 5:16 pm

M..môžme prikývol na jej otázku. Hral už celkom dlho a ani nevedel či už nastal čas ísť spať alebo mu zostáva ešte nejaký čas kým bude musieť ísť spať.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 5:23 pm

"Fajn.." Přikývla jsem, naposledy se porozhlédla po sále a pak pomalu zamířila z něj ven. No u dveřích jsem se zastavila a ještě se na něj otočila. "Umm, ještě jednou děkuju za to, že jsi mi zahrál.." Pousmála jsem se a pak už ze sálu vyšla. Míříc do jídelny!
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Shimonu
Země Dravců
Shimonu


Poèet pøíspìvkù : 135
Reputatce : 1
Join date : 02. 02. 12
Age : 29

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptyWed Feb 08, 2012 5:26 pm

Iba som prikyvoval a nezmohol som sa ani na slovo. Išiel som za ňou ako chvostík. Vedel som že tu zase budem spať takže som nemal potrebu sa tu s tým lúčiť.(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Destiny
Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 139
Reputatce : 0
Join date : 11. 02. 12

Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 EmptySat Feb 11, 2012 8:29 pm

otevřela jsem tiše dveře do tanečního sálu. Rozhlédla jsem se ještě kolem, aby mě nikdo neviděl a vešla dovnitř. postavila jsem se před zrcadla. Dívala jsme se chvíli na sebe a přemýšlela Destiny okamžitě na mě zareagovala, slyšela jse m hudbu. Zavřela jsem oči a vnímala jí celým svým tělem a pak jsem se jen uvolnila a tančila a když jsem tančila nevnímala jsem nic jiného....

youtube.com/watch?v=OhGhYYiypI0
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taneční sál - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční sál   Taneční sál - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taneční sál
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Taneční sál

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: