Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Obytné části - Chodby a prázdné pokoje

Goto down 
+4
Nočné mory
Tsunoroi Ryuuji
M. Phoenix
Agatha Farewell
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyMon Jan 16, 2012 3:42 pm

First topic message reminder :

Zde se nachází dlouhé chodby vedoucí do jednotlivých kajut.
Procházíte jimi, klepete na dveře. Najdete tu i schodiště nebo prázdné pokoje plné tajemství.

Každá je vybavená lehce, útulně, ale nechybí jim ani jistá nadčasovost.
Snílci zde najdou vše, co potřebují. Kdo rád kreslí, najde zde papír s pastelkami.
Kdo rád píše, pero a blog jsou hned v prvním šuplíku. Zkrátka každý má to, co chce a co si zaslouží.
Je možné, že pokud loď pozná, že jste provedli něco špatného, nic na vás ten den čekat nebude a vyspíte se na tvrdém dřevě, až vám z postele zmizí peřiny.

Kajuty jsou vždy pouze pro jednoho. Je až s podivem, jak se jich sem vešlo tolik.
Krásné sny...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz

AutorZpráva
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 2:52 pm

((jasně, tak já nevím, hraju takovou věc prvně a navíc je fakt, že mám právě myšlenky někde úplně jinde, tak nečtu moc pozorně. pokusím se polepšit))

Ticho. Nicota. Tma. Slyšela jsem jen svůj zrychlený dech a čekala, kdy ucítím nějakou bolest nebo něco, jak se do mě stíny pustí. Když se tak nestalo, začala jsem dýchat ještě rychleji. Proboha ono to snad fungovalo!. Beze slova jsem se vrhla směrem, kde jsem tušila dveře a odkud se navíc v tu chvíli ozvalo klepání. Nahmatala jsem rohy komody a zuřivě ji odtáhla stranou. Pak jsem vzala za kliku a venku na chodbě málem porazila Bereniku. "Bože můj", vydechla jsem skoro plačky a vrhla se k ní. "Jsi v pořádku? Co se tu dělo?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 2:56 pm

Po té co eM vyběhla ven, zpočátku jsem si myslel že to vše byla past a že venku čekaly další stíny, to se ale ovšem nestalo a oba dva jsme měli to štěstí, že sem nepustila další a ještě větší štěstí že za dveřmi byla paní Ká. Nesměle jsem přišel ke dveřím a vykoukl jsem hlavou z tmy obklopující místnosti a ačkoliv zde stíny již nebyli, nebylo vyloučené že už nejsou někde poblíž a nečekají na vhodný okamžik
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 2:59 pm

"Chtěla jsem se zeptat na to samé. Přišla jsem až teď a sama tu měla menší problém," všechno napětí ze mě spadlo, když jsem zjistila, že jsou v pořádku. Minimálně oni ano. Nicméně napětí Destiny zůstávalo, jako kdyby ty stíny byly někde jinde.
"Myslela jsem si, že tu budou, ale tak brzy..." jen jsem zavrtěla hlavou.
"Omlouvám se, nedokázala jsem vás chránit."
Snažila jsem se přemýšlet nad místem, na které mě Destiny chtěla vést. Zřejmě se tam nacházely další stíny. Ale nedokázala jsem to. Bolest hlavy sice nebyla velká, ale bylo mi jasné, že pokud se nevyspím, nebudu jim k ničemu. Nebo alespoň pokud si neodpočinu.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 3:02 pm

''nemohou tam kde je absolutní tma''
zamumlal jsem z mých poznatků, které jsem viděl před chvílí v praxi
''navrhuji shromáždit celou posádku v největší místnosti která na Destiny je a celou ji izolovat od světla, tím získáme bezpečné útočiště''
dodal jsem, bylo jasné že teď ze mě mluví má šlechtická krev, která myslí na bezpečí všech
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 3:06 pm

"Ano, všichni budou v jedné místnosti trávit celý měsíc na který máme zásoby a pak co?" pozvedla jsem obočí.
"Geniální plán." zamyslela jsem se a rozhodla jsem se pro jistotu změnit téma.
"Takže vy jste je dostali pomocí naprosté tmy? Ironické, já jim změnila myšlenky tak, aby pro ně tma byla světlo a tím vytvořila prostředí, ve kterém nemohli vydržet," zarazila jsem se, když mi došlo, že tím jsme je pravděpodobně nezničili.
"Oba způsoby zjevně zaberou, ale nevypudí je.... Destiny se zlobí... Já to cítím."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 3:08 pm

''víš, jiný plán zatím nemáme a pokud chceme všichni přežít a nestát se jimi, měli bychom začít tímto, pokud máš lepší plán pání Ká tak jej řekni... o tom ale pochybuji, leda že by jsi měla v plánu nás všechny po jednom nechat pozabíjet, teď nemáme takový luxus abychom si mohli dovolit myslet na to co bude zítra natož za měsíc, musíme jednat teď hned''
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 3:15 pm

"Není možné, aby všichni zůstali v jedné místnosti. Nezapomeň na hygienu a lidskou potřebu světla. Tohle není žádné řešení!" jen jsem zavrtěla hlavou.
"Naopak to vystaví členy posádky panice. Neuklidní je to. Někteří budou chtít odejít, budou schopní udělat cokoli a poslední, co potřebuje je tu výbuch emocí. Takové řešení by nejen všechny mohlo ohrozit, ale zároveň bysme nejen nemohli myslet na zítřek, my bysme se ho nemuseli ani dožít," doslova jsem prskala. Byla jsem naštvaná sama na sebe.
"Nejlepší bude zhasnout lampy po celé lodi, chodit všude po skupinách a najít ty, jejichž schopnosti by mohly stíny porazit nebo zdržet. Zároveň místo jiných světel budeme používat svíčky. A mít je pořád v rukou. Plus samozřejmě nesmíme zapomínat na hlídky. Svíčka se dá kdykoli sfouknout. Není to trvalé řešení, ale je to lepší než jedna místnost, kde bysme byli snadný cíl. Nejsou jenom stíny."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 3:29 pm

''já jen říkám to že nevíme čeho jsou schopní, co když jsou schopni fyzicky rozsvěcet světla ? co budeme dělat potom , když budeš třeba ty spát sama v kajutě, najednou se u tebe rozsvítí světlo a k tobě do pokoje vtrhne deset stínu a takto se nás pomalu jednoho po druhém zbaví... navrhuji vytvořit základní místnost, kde budeme přespávat a víceméně se zde držet pohromadě a na to navážeme tvým nápadem...''
na rozdíl od ní jsem já zněl uklidněně
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 3:32 pm

"Netušíš, co se děje s Destiny," tentokrát jsem vyjela.
Bylo to jako hlas v hlavě, přičemž jen křičí a ani to není nahlas. Němý výkřik, který člověk cítí.
"Pokud přestanou snít a všichni budou jen v jedné místnosti, bude vše nevyvážené. Musí být v různých prostorech a snít. Pokud ne, Destiny spadne."
Nadechla jsem se a chtěla pokračovat, když jsem si uvědomila, že už není co říct.
"Nemůžu s tím nic udělat.. Tohle ohrožení bude menší než možnost, že celá loď bude ztracena."
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 3:39 pm

''chceš mi tedy říci že mrtvá posádka je lepší než nějaká ?''
naklonil jsem hlavu na stranu
''chápu že ti záleží na téhle lodi, ale stejně nikdo nebude snít pokud jim řekneš co se tu děje a pokud vše budeš držet v tajnosti po té co se to všichni dozvědí ti přestanou věřit kdež to pokud budeme spolu, dokážeme vytvořit odlehčenou atmosféru, při níž někteří z nás usnou ale pokud budu ležet sám někde v posteli a dívat se na dveře a čekat až sem něco vejde, ne děkuji... ke všemu stínům stačí jakýkoliv zdroj světla a tím jsou i hvězdy a pokud se nepletu všechny pokoje mají okna, stačí nepatrná chybička a hned daného jedince ztratíš, pokud ti jde o vyrovnanost, rozděl posádku do dvouch velkých skupin a každou z nich umísti na jednu stranu destiny...''
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 3:54 pm

"A co když", napadlo mě, "bychom Destiny na nějakou dobu někde ukotvili a opustili ji? Totiž - stíny nejdou po lodi, jdou po nás. Takže lodi by se tak nic nestalo a my bychom mohli někam prchnout, alespoň do té doby než se naučíme ovládat schopnosti, které by je mohly zahnat nebo zničit. Na lodi není bezpečno a nemůžeme tu jen tak čekat. Tak proč nejít jinam? Říkala jsi přeci, že brány vedou na různá místa. Co nějaké zkusit? Já osobně neusnu, dokud tady ty věci budou."
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 4:07 pm

"O čem jsem mluvila? O skupinách!" zavrčela jsem a znovu jsem si jen promnula spánky.
"Pokud se nepletu, vy jste to zvládli. Pořád tu budu já a v řídící místnosti. Především musím přejít na manuál. Jinak se s Destiny ztratíme a sjedeme z okraje sluneční soustavy, kolem které obíháme a tím i z dosahu přístavu lebek, kam se stejně vypravíme vstříc nebezpečí. Pokud chceme cvičit schopnosti, potřebujeme světlo. Jak říkám, není to řešení. Po skupinách a se svíčkami. Nebylo třeba, abys mi vysvětloval něco, co mi došlo už před pěti minutami," hlasy v mé hlavě se stupňovaly a já cítila, že se co nevidět skácím na zem.
Destiny... Dost...
Pohledem jsem bleskla k eM.
"Ukotvit... To je nápad.. Ale oni půjdou za námi..."
Mezi slova mi občas vnikla nechtěná pauza.
Destiny... Uklidni se...
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 4:10 pm

"To je možné, ale aspoň budeme mít KAM utíkat. Pořád lepší mít je za zády, než mít je všudem kolem sebe, ne?" Představa, že se na měsíc zavřu v místnosti s dvaceti dalšími členy posádky, mě vysloveně nelákala. Jestli tohle bylo jediné řešení, na které se kapitánka zmůže, pak moje důvěra v ní počala kolísat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Tsunoroi Ryuuji
Hráč RPG
Tsunoroi Ryuuji


Poèet pøíspìvkù : 157
Reputatce : 2
Join date : 21. 01. 12
Age : 29
Location : Litoměřice

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 4:12 pm

(pojedu k babičce tak tu budu tak za 30-40 minut >P zatím si tu hrajte a nezlobte Embarassed )
Návrat nahoru Goto down
http://bigcitylife.xf.cz/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 4:14 pm

"Na lodi máme tu výhodu, že můžeme zhasnout nebo zcela rozsvítit. Venku nebude nic. Nebude možné schovat se před hvězdami nebo zatemnit všechno okolo. Jakmile vyjdeme ven z lodi, budeme jako terč ve volném prostranství. Úplné tmy dosáhneš jen uprostřed vesmíru." opřela jsem se o stěnu.
Destiny, u všech sirén, dost!
V té chvíli jsem se bezvládná skácela na zem.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 4:17 pm

"Bereniko!", nadskočila jsem, když se kapitánka sesunula na zem. To jsme ještě potřebovali. Honem jsem se k ní vrhla a propleskla ji. Na šetrnost není čas, kdoví na jak dlouho se stíny vzdálily. "Pojď, dělej, zvedni ji", houkla jsem na Ryuua. Popadla jsem bezvládnou Bereniku za jednu paži a jak se on postavil na její druhou stranu, vydala jsem první směr, který mě v tu chvíli napadl - "Jdeme do jídelny". A už jsme se spěšně belhali chodbou.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 4:19 pm

Jen malátně jsem se zvedla.
Skoro jsem ji nevnímala. V mé hlavě byla momentálně jen a jen Destiny. Nic víc. Děsilo mě to, ale nedokázala jsem s tím nic udělat. Promítala se mi před očima. Zuřila. Matně jsem si uvědomovala, kudy se potácíme. Nedokázala jsem přemýšlet.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 8:15 am

Procházela jsem chodbou mezi pokoji, ale vypadalo to, že budu muset do Archivu. Nemohla jsem najít žádné oblečení, které by vypadalo na Akihirovu velikost a ještě by bylo nositelné. Za žluto-modré proužkované kalhoty s medvídkem na kapse by mi asi nepoděkoval, i když ta představa byla opravdu lákavá a kdybych změnila jeho vnímání tak, aby si myslel, že jsou obyčejné...
Okamžitě jsem se znovu rozešla, abych ty myšlenky zahnala a vydala se hledat něco normálního.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 6:12 pm

Bezcieľne som sa prechádzal po chodbách lode. Na chodbách boli všade dvere, rovnaké ako tie, ktoré viedli do mojej kajuty.
Takže posledný deň na Destiny hmmm...
Kráčal som pomaly. Dlaň položená na meči, lakeť voľne visiaca stranou. Afro sa tancovalo na mojej hlave hlave vždy, keď som spravil krok, ktorý som v hlave aj cítil. Ako som tak kráčal, bol som zvedavý, koho tu stretnem, ak tu vôbec niekoho stretnem. Rád by som stretol Leu, aby som sa mohol rozlúčiť ešte pred odchodom... kto vie, či ona vôbec tuší o tomto delení posádky.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 6:35 pm

Zavřela jsem dveře od pokoje a vběhla do chodby. Nějak jsem dneska až kypěla hyperaktivitou, což teda nebylo ničím neobvyklé, jen jsem si to někde potřebovala vybít tu energii, jinak bych večer neusnula.
Kráčela jsem po chodbě, nějak jsem ztratila směr, když jsem si všimla, že nejsem sama, kdo se to tak prochází. I když já aspoň měla cíl.
"Že bys na chvíli zabloudil?" Zeptala jsem se Bushida s pozvednutým obočím, přišlo mi to vcelku nepravděpodobné. No pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 6:38 pm

Otočil som sa za hlasom, ktorý mi už bol známy. Bol to ženský hlas.
"Ahoj Lea!"
Povedal som nadšene s úsmevom na tvári, ktorý však zmizol potom, ako som si uvedomil, že ju takto náhodne vídať už nebudem. Prišiel som trošku bližšie.
"Ale nie nie, nezablúdil som... len si užívam posledné chvíle na tejto lodi."
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 6:57 pm

Zamračila jsem se, nějak jsem ho nechápala. Neměla jsem ponětí, o čem to mluví.
"Poslední den? Ty snad někam odcházíš? Nebo si ze mě střílíš, což se poslední dobou stává dost často, teda ne od tebe!" Zakřenila jsem se a vložila ruce do kapes od mikiny.
Připadal mi divný, no řekla jsem si, že to přejde.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 7:00 pm

Na tvári sa mi objavil divná, smiešna grimasa, ktorá bola odpoveďou na to jej zaškerenie sa.
"Ty to vlastne nevieš, ale..."
Grimasa z mojej tváre razom zmizla a tvár tak nabrala vážny pohľad.
"... posádka sa delí na dve polovice. Jedna polovica odchádza na druhú loď, no a medzi tou polovicou som aj ja... a nie, nestrieľam si z teba."
Vydýchol som si.
"Vraj sa delíme tak, že jedna časť posádky, ktorá zostáva tu, bude rozvíjať svoje mentálne schopnosti, kým druhá časť posádky sa bude zameriavať na tie fyzické."
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny
Thaleia Cassiope


Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0
Join date : 22. 01. 12

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 7:22 pm

Vstřebávala jsem všechny informace. Takže tohle jsem prošvihla? Ale kdy?"Eh, druhá loď?! Netušila jsem, že je ještě jedna.." Podotkla jsem zadumaně, no ten běžný bezstarostný úsměv mi z tváře na chvíli opadl.
"Takže ty si na druhé lodi, kapitáka mě nechala tady, nezavolala mě, což znamená, že já asi nikam neodcházím, hmm, zajímalo by mě, kdo ještě všechno jde pryč, no musím říct, že jsi mě tím dost překvapil! A jako jak se se všemi stihnu za takovou chvilku rozloučit?! Hmm, no to je pěkné teda! A víš, kdy odcházíte?" Zeptala jsem se a pousmála se, jako obvykle jsem mluvila až moc. Vzhlédla jsem k němu, přeci jen, byl dvoumetrový a já se mohla se svými 172 cm jít zahrabat.
Návrat nahoru Goto down
Vincent van Geelen
Vůdce Země Dravců
Vincent van Geelen


Poèet pøíspìvkù : 524
Reputatce : 0
Join date : 26. 01. 12
Age : 33
Location : -

Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 EmptySun Jan 29, 2012 7:28 pm

"Ja som taktiež netušil, že je ešte jedna."
Poznamenal som, a to čo sa stalo s jej posádkou som jej radšej zatajil.
"Áno, myslím, že ty ostávaš na tejto lodi. Jedine, že by sa z teba časom stal bojovník, čo by zrejme znamenalo, že by ťa prevelili na tú druhú loď... Insigniu."
Svojou úvahou som dievčaťu povedal aj meno druhej lode. Na otázku kedy odchádzame som nevedel presne odpovedať, no keďže všetko nasvedčovalo tomu, že už dnes, tak som sa rozhodol povedať to tak.
"zatiaľ to vyzerá tak, že už dnes. No a odísť by mala eM, Steam, Eserath no a ja. Zrejme nás bude viac, ale po mene ti to povedať neviem."
Rozpačito som sa poškrabkal na krku, pričom som pozeral mierne dolu na Leu, na svoj vek bola dosť vysoká, takže som sa nemusel veľmi predkláňať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytné části - Chodby a prázdné pokoje   Obytné části - Chodby a prázdné pokoje - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obytné části - Chodby a prázdné pokoje
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Chodby a prázdné pokoje
» Chodby a prázdné pokoje

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: