Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Bylinka

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Bylinka

Bylinka


Poèet pøíspìvkù : 3
Reputatce : 1
Join date : 05. 01. 12
Age : 33

Bylinka Empty
PříspěvekPředmět: Bylinka   Bylinka EmptyMon Jan 16, 2012 12:18 pm

Bylinka
Jsem jednadvacetiletá holka domovinou ze Slezka, která si však před necelými dvěma lety splnila svůj velký sen a během školního roku je tedy mým druhým domovem má milovaná Olomouc Smile Mým poznavacím znamením je úsměv na tváři, korálky na rukou a barevné punčocháče za každého počasí. Středem mého vesmíru jsou moji přátelé, na které nedám dopustit a v jejichž přítomnosti exploduju optimismem :-)

Bylinka 57038255c7_72848434_o2

Moje literární choutky:
Nedám dopustit na Roberta Fulghuma, Paula Coelha a Jiřího Wolkera Smile

Mé dny jsou pravidelně naplňovány:
... milými setkávání s přáteli, blogováním, volejbalem, sborovým zpíváním, všemožným tvořením, návštěvami koncertů a hudebních festivalů, čtením, cestováním a hlavně úsměvem a radostí z maličkostí! :-)

Bylinčino blogové království
Bylinčino království se poprvé nadechlo na počátku léta roku 2007, aby se posléze stalo písmenkovým zaznamenavatelem mých veselých chvil. Já sama svůj blog nejraději výstižně pojmenovávám Chlubidlo Wink

Za čtyři a půl roku svého života můj blog stihnul zaznamenat nemalou část života mého jednaadvacetiletého já Smile Můžete se mnou prostřednictvím blogového písmenkování navštívit Ameriku, Španělsko či Dánsko, kam jsem měla to obrovské štěstí se podívat (a v některých případech i několikrát!), zavítat na nejeden hudební festival a spoustu koncertů, na které nedám dopustit, nakouknout do kreativního koutku či jen tak poslouchat zážitky a postřehy jedné vysokoškolačky, jejímž snem je stát se paní učitelkou :-)

To vše a možná i něco víc vás čeká za branami Bylinčina království, kde jste všichni vřele vítáni Smile

Kudy do Bylinčina království? Smile
www.bylinka.blog.cz s přestupem
nebo přímá linka
www.hierbezuela.blog.cz
:-)

A pokud vás zajímá, jak se já zajímám o ostatní blogery, můžete pokračovat tudy:
www.ptamese.blog.cz

:-)
Návrat nahoru Goto down
http://hierbezuela.blog.cz
Le fille Ash
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Le fille Ash


Poèet pøíspìvkù : 74
Reputatce : 4
Join date : 01. 01. 12
Location : Czech Republic

Bylinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bylinka   Bylinka EmptyMon Jan 16, 2012 2:00 pm

Zdravím tě a vítám, Bylinko. Hezky jsi se představila! Jinak, Wolker... to jsi mne potěšila. Tuto choutku máme společnou Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ashinin.wordpress.com
Wraithomilka Nass
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Wraithomilka Nass


Poèet pøíspìvkù : 18
Reputatce : 1
Join date : 02. 01. 12

Bylinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bylinka   Bylinka EmptyMon Jan 16, 2012 3:51 pm

Také punčocháčová.... ^^ :DD
Návrat nahoru Goto down
http://i-lagur.blog.cz
Sponsored content





Bylinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bylinka   Bylinka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bylinka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: DATABÁZE SNÍLKŮ :: ČLENSTVO-
Přejdi na: