Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ratuska

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ratuska
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Ratuska


Poèet pøíspìvkù : 2
Reputatce : 1
Join date : 07. 01. 12
Age : 35

Ratuska - Ratuska Empty
PříspěvekPředmět: Ratuska   Ratuska - Ratuska EmptySun Jan 15, 2012 3:47 pm

Milí Snílci, podařilo se mi prokouknout záludnosti nového, a samozřejmě krásného Smile , fóra, takže se vám mohu konečně také představit. Jmenuji se Markéta, skauti mi říkají Peggy, ale pro blogový a celkově internetový svět jsem si zvolila přezdívku Ratuska. Je to odvozenina od druhů Rattus rattus a Rattus norvegicus, což naznačuje mou zálibu v těchto myšovitých hlodavcích. Poprvé jsem se nadechla v roce 1988 na jihu Čech, odkud jsem zatím nevytáhla paty, ani se k tomu příliš nechystám. V této chvíli se plácám v bahně nezaměstnanosti a doufám v zázrak. K učení jsem se nepostavila příliš zodpovědně, dvakrát jsem vystoupila z téhož vlaku, ač byl úspěšně rozjetý, a teď to mám. Mým snem bylo studium biologie. Miluju přírodu a všechny ty vychytávky v ní Smile .

Zhruba dvanáctým rokem aktivně skautuji. Nyní vedu svou družinu starších skautů a starám se o tradiční charitativní akce v našem městě - Velikonoční skautské kuřátko a Kapku. Třetím rokem se také hlásím k zdejším dobrovolným hasičkám. Statečně jsem si bránila post strojníka, teď se rýsuje nová funkce - "nalejvačka". Kromě toho v létě objíždím fesťáky, v červnu plzeňský Metalfest a v červenci vizovický Masters of Rock. Po celý rok se bavím poslechem muziky (hlavně metalové, ale nebráním se ani jiným stylům), čtením (mým oblíbencem je Stephen King), hraním na kytaru (nic velkého, jen kotlíkové hity) a sněním o všem možném i nemožném.

Můj blog najdete na adrese ratuska.blog.cz. Když budete hodně šťourat, vykoukne na vás i nějaká ta literární tvorba, ale spíš očekávejte prostý deníček. Ráda si postěžuju na těžkosti života, ráda sdílím svou radost i radost cizí. Občas přidám fotky z povedené akce, ale fotograf nejsem, takže všechny mé výtvory mají funkci vzpomínkovou. Nejlepší bude, když se prostě necháte pozvat dál a uděláte si obrázek sami Wink .

Chcete mě? cyclops

Přezdívka: Ratuska
WWW: ratuska.blog.cz
Kontakt: ratuska@centrum.cz; icq 339997347
Moje vzducholoď ZDE
Návrat nahoru Goto down
http://ratuska.blog.cz
Metteorwa
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Metteorwa


Poèet pøíspìvkù : 11
Reputatce : 0
Join date : 03. 01. 12

Ratuska - Ratuska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ratuska   Ratuska - Ratuska EmptySun Jan 15, 2012 8:12 pm

Ano chceme! A dovoluji si tě pozdravovat i od své stařičké Rattus norvegicus Boženky. albino (něco více myšoidního jsem nenašla no) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://metteorwa.blog.cz
M. Phoenix
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
M. Phoenix


Poèet pøíspìvkù : 1102
Reputatce : 8
Join date : 01. 01. 12
Age : 35
Location : Prague

Ratuska - Ratuska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ratuska   Ratuska - Ratuska EmptySun Jan 15, 2012 8:40 pm

Rozhodně chceme Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.phoenixrise.blog.cz
Bylinka

Bylinka


Poèet pøíspìvkù : 3
Reputatce : 1
Join date : 05. 01. 12
Age : 33

Ratuska - Ratuska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ratuska   Ratuska - Ratuska EmptyMon Jan 16, 2012 12:23 pm

Moc milé představení :-) Je milé potkat v blogovém světě i nějakého toho skauta jako jsem já, i když už se v oddíle neangažuju, protože studuju v jiném městě a času je poskrovnu. Moc ti přeju, abys našla práci, která tě bude bavit a naplňovat. A to si piš, že tvůj blog pořádně prošmejdím :-)
Návrat nahoru Goto down
http://hierbezuela.blog.cz
Sponsored content





Ratuska - Ratuska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ratuska   Ratuska - Ratuska Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ratuska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: DATABÁZE SNÍLKŮ :: ČLENSTVO-
Přejdi na: