Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dubnové dřevo, Dolce Dee

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Dee
Člen Klubu Snílků
Člen Klubu Snílků
Dee


Poèet pøíspìvkù : 25
Reputatce : 6
Join date : 09. 01. 12

Dubnové dřevo, Dolce Dee Empty
PříspěvekPředmět: Dubnové dřevo, Dolce Dee   Dubnové dřevo, Dolce Dee EmptyMon Jan 09, 2012 1:27 pm

Přezdívka: Dee
Blog: porcelanovy.wordpress.com
Kontakt: ~

O mně:
Směska, která se právě rozplývá nad plátkem sýru Brie, kramářka z Porcelánového koloniálu. Cynik, introvert a vlastník trochu divného smyslu pro humor (aneb já jsem to ojedinělé zahihňání ve ztemnělém sálu kina ve chvíli, kdy se nikdo jiný nesměje). Nerada podávám informace ve smyslu "jsem to a to znamení" a už vůbec se o sobě nesnažím tvrdit nebo vyvracet, že jsem normální. Málokdo z nás je.
Mám ráda hudbu (ač bez hudebního sluchu), filmy, seriály, kreslení, četbu a psaní. Jsem vyčerpaný prokrastinátor a studující klasická animátorka poslední českého ročníku. Jsem fantasačka, čajomil, kritička a tvůrce zároveň. Také jsem gramatický nacista a puntičkář (i po roce jsem schopná najít po sobě překlep a mermomocí ho musím opravit) a navíc hrdě patřím mezi československé občánky. Nepíšu moc lyriku a poezii vůbec, máloco dokončím, a tak si většinu své tvorby nechávám pro sebe v naivní představě, že ji za uherský rok dokončím a vydám.
V neposlední řadě mám ráda textové online RPG, hravost, kreativitu a (dů)vtip; své zvířectvo (psinka a dvě mladší sestry), draky a jiné mýtické potvory, včetně bájí samotných. Steampunk, okrajově východní kultura, historie, i ony jsou terčem mé přízně. S mým věrným spoluviníkem a spolupachatelem plánujeme pochytat a ochočit si ztracené Múzy.

Blogová tvorba: Příliš rozvětvená a nezaostřená - raději to nechám básníkům a povídkářům. Již od roku 2005.

(Loď devatenáctá)


Naposledy upravil Dee dne Mon Jan 16, 2012 5:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://porcelanovy.wordpress.com/
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Dubnové dřevo, Dolce Dee Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dubnové dřevo, Dolce Dee   Dubnové dřevo, Dolce Dee EmptyMon Jan 09, 2012 5:11 pm

Krásné představení, četlo se lehce a rozhodně je zajímavé.
Shodneme se v hodně věcech, ale nedá mi to a musím se zeptat na RPG xD
Jaké hraješ? Možná jsme se už někde vprostřed hry setkaly.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
Fantaghira

Fantaghira


Poèet pøíspìvkù : 36
Reputatce : 2
Join date : 11. 06. 11
Age : 32
Location : Ireland

Dubnové dřevo, Dolce Dee Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dubnové dřevo, Dolce Dee   Dubnové dřevo, Dolce Dee EmptyThu Jan 12, 2012 9:39 pm

Jestliže ty jsi to ojedinělé zahihňání ve ztemnělém sálu kina ve chvíli, kdy se nikdo jiný nesměje, tak já jsem ta rádoby vtipná poznámka pronesená do nejnapínavějšího ticha ve filmu. Respektive neumím šeptat a postavy na plátně mají tendenci ztichnout, kdykoliv chci něco říct XD
Krásné představení, některé věci máme společné. Tvůj blog si vybavuju. Ještě tak abych tam začala chodit pravidelně...
Návrat nahoru Goto down
http://fantaghira.blog.cz
Sponsored content





Dubnové dřevo, Dolce Dee Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dubnové dřevo, Dolce Dee   Dubnové dřevo, Dolce Dee Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dubnové dřevo, Dolce Dee
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: SPAM SEKCE :: Mini Stories :: DATABÁZE SNÍLKŮ :: ČLENSTVO-
Přejdi na: