Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Týden 8 - 2012

Goto down 
AutorZpráva
Anne Eyre
Kapitán lodi
Kapitán lodi
avatar

Poèet pøíspìvkù : 70
Reputatce : 2
Join date : 02. 01. 12
Age : 21
Location : Hořice

PříspěvekPředmět: Týden 8 - 2012   Sat Dec 08, 2012 6:59 pm

A další dlouhá odmlka, ano. Ale tentokrát to na nic nesvádím, prostě se mi nechtělo. Nějaká malá motivace v podobě aktivity by ale vůbec neuškodila, víte?
Tentokrát žádného nového člena nevítáme, což je celkem škoda, jelikož už začínám vážně uvažovat o zrušení fóra s tím, že bych se zapojila znovu na blogu jako řadový člen. Nebo bych přestala úplně, sama nevím...

Téma týdne
Tentokrát jsem naše téma nevybírala já a proto k němu nemám moc co říct. Vím jen, že ho nevidím poprvé, ale pravděpodobně jsem ho viděla na blogu, což mi snad nebrání ho výjimečně použít. Jaké že je tedy to téma? Přece... Život po životě.
Celá dílka poprosím sem, odkazy sem.

Imaginarius
Nemohu říct, že by šlo zrovna o nějaká skvělá nebo nová zadání. Našla jsem je prostě v záložkách, myslím, že tam jsou od posledního oznámení.
Celá dílka poprosím sem, odkazy sem.

Zadání 1
Nevím, proč se mi zrovna tenhle vlček tak líbí. Prostě se mi líbí a řekla bych, že to jako důvod i stačí. Má zvláštní oči, možná to ani není tím, že by se v nich odrážel požár. A i on má určitě nějaký svůj příběh. Nebo jde jenom o metaforu?


Zadání 2
Jedna černá kočka v místnosti. Málo věcí napovídá o tom, kdo v té místnosti žil, nebo stále žije. Snad jenom... Co je to za knihu? A co ta lebka, rostliny? I tahle místnost má nějaký svůj příběh, ale to už nechám jen a jen na vás.


Něco navíc
I tentokrát existuje písnička, kterou si až nepříjemně často pobrukuji. Právě tahle mě donutila uznat, že ani Nick Jonas není tak špatný zpěvák. A právě ta mi z nějakého důvodu neustále zní v hlavě. Ale nechce se mi popisovat, z čeho je a při jaké situaci vznikla, snad jen...
„Took the letter like you said, I met her father at the door. He said, he would give it. I don't think I can stand anymore.“


Zdroj 1 (autor dole) a zdroj 2 (autor dole).
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://anne-eyre.pise.cz/
 
Týden 8 - 2012
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics-
Přejdi na: