Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Næmni (Islandsky) - Citlivost

Goto down 
AutorZpráva
Myšlienka

avatar

Poèet pøíspìvkù : 4
Reputatce : 0
Join date : 21. 08. 12

PříspěvekPředmět: Næmni (Islandsky) - Citlivost    Tue Aug 21, 2012 6:14 pm

Myšlienka nerada využíva svoje schopnosti ale ak musí, má ich vždy poruke. Dokáže spletať rôzne pocity dohromady, napríklad dokáže vycítiť smútok ale zmení ho na radosť. Táto technika si za veľkú dať berie ale jej energiu a sluch.

I. Úroveň - Vcítenie
Myšlienka plne vníma pocity iných. Dokáže, ale z veľkou námahou, prehovoriť človeku do mysle či zmeniť jeho pocity. Vďaka tomu ho môže doviesť ale až k menšej panike pretože využíva nie len svoj hlas ale aj niekoľko iných hlasov. Keď človek prežíva veľmi silné emócie, Myšlienka ho môže slabo nabádať k splneniu vecí ktoré by nikdy nechcel urobiť. Táto schopnosť je veľmi nápadná keď je vo svojej vlčej podobe, farba srsti sa zmení na bielu. Neovplyvní to ale jej ostatné podoby.
Nevýhodou tejto techniky je hlavne veľká vyčerpanosť.

II. Úroveň - Zachytenie
Myšlienka nielenže vníma pocity iných, plne dokáže presunúť jej pocity do iného človeka. Znova pri tom ale využíva niekoľko ďalších vnútorných hlasov a tak to chvíľku trvá kým sa dotyčný spamätá. Táto schopnosť jej tiež umožňuje myšlienky zachytávať a pretvárať na jej podobu. Dá sa povedať že Myšlienka môže iného človeka vďaka tomuto lepšie ovládať.
Väčšia vyčerpanosť a neschopnosť premeniť sa na človeka po dobu 3 dní.

III. Úroveň - Pochyby
Najhoršia ale dá sa povedať najsilnejšia a najschopnejšia schopnosť Myšlienky. Dokáže do ľudského srdca vliať pochybnosti o tom čo vlastne pre iných znamená. Dokáže ho pochybami prinútiť k najhorším veciam ktoré by bol schopný spraviť. Je to jej najmenej využívaná schopnosť.
Slabá hluchota a neschopnosť premeniť sa na zviera po dobu 5 dní.

VI. Úroveň - Druhé Ja
Myšlienka sa do iného človeka dokáže dostať na krátku dobu (3 - 5 postov ) a vlievať mu do srdca pocity priamo. Človek bude mať pocit že k nemu hovorí jeho druhé Ja a tak sa nebude príliš brániť. Ku koncu schopnosti je to bolestivé pre oboch. Myšlienka stratí sluch po dobu 5 dní.

V. Úroveň - Duša
Pocity Myšlienky úplne prekryjú (nenahradia) pocity iného človeka a tak ho Myšlienka môže po dobu 5 - 10 postov obmädzene ovládať. Medzi ovládanie patrí aj vytiahnutie podrobných informácií o osobe ktorú ovláda, o mieste kde žije a o skoro všetkom čo vie.
Nevýhodou je úplná strata sluchu po dobu 7 dní a neschopnosť premeniť sa na zviera po dobu 5 dní.


Techniky doplním...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Næmni (Islandsky) - Citlivost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: