Mini Stories

FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 

Kajuta Thalei

Goto down 
AutorZpráva
Thaleia Cassiope
Destiny

Poèet pøíspìvkù : 219
Reputatce : 0

PříspěvekPředmět: Kajuta Thalei   Thu Aug 02, 2012 9:19 pm

Kajuta Thalei je naprosto prostá, nachází se v ní obyčejné věci, a taky potřebné věci, jako asi v kžadé kajutě. Je malá, čtvercového půdorysu, ale Thaleie vyhovuje. Dominuje jí asi jen stoleček, na kterém jsou různé papíry, potom větší postel a jako nakonec malá knihovnička plná knížek, zaprášených, Thaleia je stejně nikdy nečte. Ve skříních panuje pravidlo - nekoukej, na vlastní nebezpečí -, ale co není vidět, nemůže uškodit, takže na tomhle principu funguje Thalein úklid a také kauta není nijak vymalována, Thaleie je všechno jedno, jediné, co ji zajímá je, kde může složit hlavu.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Thaleia Cassiope
Destiny

PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Thalei   Thu Aug 02, 2012 9:25 pm

Dorazila jsem do kajuty, a to mě nechala Destiny ještě pěknou dobu i po sprše bloudit. Vklouzla jsem do Kajuty a prohlédla si jí. Nijak jsem se nevzrušovala nad tím, jak vypadá, já nic neočekávala, tak proč bych měla jásat nebo být zklamaná? Zhluboka jsem zívla, proto jsem skočila do modrého pyžama a hned pod peřinu. S rukama zkříženýma za hlavou a pohledem upřeným na strop jsem usnula.
Návrat nahoru Goto down
Thaleia Cassiope
Destiny

PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Thalei   Fri Aug 03, 2012 10:09 am

Probudila jsem se a mrkla na hodiny visící na stěně naproti mě, bylo docela pozdě nebo brzo? při pohledu ven jsme netušila, moc jsem se tady v tom čase neorientovala a ani mi to nevadilo. Posadila jsem se a různě poprotahovala, až jsem potom vstala a převlékla se, nahodila jsem kraťasy a bílé tílko, stačilo se už jen trochu doupravit, alespoň učesat a vyrazila jsem ven.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kajuta Thalei   

Návrat nahoru Goto down

Kajuta Thalei
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: