Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Aṅkana (Bengálsky) - Vykreslení

Goto down 
AutorZpráva
Neige
Vůdce Země Moří
avatar

Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 25

PříspěvekPředmět: Aṅkana (Bengálsky) - Vykreslení   Sun Jul 22, 2012 12:26 pm

(karta schopnosti je v procesu - měla by být v dohledném čase dokončena. Adminka bude o dokončení informována)

Aṅkana (Bengálsky) - Vykreslení
Dokáže zhmotnit své představy


Lidská představivost, jedna z největších sil ve vesmíru. To ona žene lidi kupředu, za svými cíli, které se v jejich myslích rýsují tak jasně, to ona jim poskytuje na pár drahocených okamžiků únik před realitou, když se jim zdá neuprosná, to ona stojí na počátku všech velkých objevů...
Co by se však stalo, kdyby se naše představy mohly stát skutečností? Ne někdy, až na to budeme dost dobří/chytří/staří, ale hned teď a tady. Schopnost zhmotnit své představy by sebou přinášela ohromnou moc. A také ohromnou zodpovědnost.
A přesně z těchto důvodů už po několik generací náleží vůdcům Země moří.

Dělení schopnosti

Abhikṣēpa
Projekce

Rank I. - Jednoduché

Fragment schopnosti, který se nejčastěji projevuje jako první. Na této úrovni se spouští samovolně a není možné schopnost pořádně ovládat. Schopnost vytváří ve vzduchu jakýsi hologram objektu, který si uživatel představuje. Obraz je na tolik jasný na kolik je uživatel soustředěný - bude-li se v hlavě zaobírat ještě dalšími věcmi, bude hologram pravděpodobně rozostřený. Vše záleží na schopnosti vybavit si obraz do detailu, kterou je nutné pro pozdější používání schopnosti cvičit stejně intenzivně jako koncentraci. Hologram zpravidla nebývá větší, než dvacet centimetrů krychlových a je částečně průhledný. Jakmile se hologramu někdo dotkne, zmizí.

Rank II. - Střední

Pokročilejší stupeň, při kterém je uživatel již schopen hologram částečně vyvolávat. Je ovšem nutné soustředit se pouze na něj. Během používání schopnosti uživatel ztrácí přehled o okolí, v jeho zorném poli, stejně jako v myšlenkách se nachází pouze projekce, pro nic ostatního není místo. Uživatel se stává naprosto nehybným. Ze začátku mohou být projekce ještě mírně rozmazané, s postupem používání se ale zaostřují, až působí téměř reálně (jsou ovšem stále částečně prúhledné). Po zrušení projekce se mohou dostavit silné bolesti hlavy, způsobené nezvyklou koncentrací, záleží na délce doby, po kterou je hologram udržován. Omezení velikosti trvá.

Rank III. - Složité

Potřeba koncentrace trvá, uživatel je však již schopen během projekce mluvit a ukazovat na holografu věci, které jsou potřeba. Okolí ovšem stále nevnímá. Po ukončení projekce může nějakou dobu trvat, než se vrátí ze svého "vnitřního světa" (jeden až dva posty) a začne vnímat okolí i jinými orgány nežli hmatem. Bolesti hlavy se dostavují pouze v případě, že je projekce násilně přerušena (někdo se jí pokusí dotknout).
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Aṅkana (Bengálsky) - Vykreslení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata-
Přejdi na: