Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Mise pro tržiště

Goto down 
AutorZpráva
Grift Daya
Vůdce Země Pouští
avatar

Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 1
Join date : 07. 06. 12

PříspěvekPředmět: Mise pro tržiště   Sun Jun 17, 2012 12:51 pm

Tržiště


ZA 10 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol: I.
Místo: Tržiště

Úkol:
Procházíte se po tržišti a najednou vaši pozornost upoutá bezradně vyhlížející muž. Příjdete k němu blíže a zaslechnete, že hledá někoho, kdo mu pomůže postavit stánek. Nabídněte mu svou pomoc a jistě vás odměna nemine.

Popište dvěma příspěvky o minimálně pěti řádcích. (Nebo jedním s 2 x 5 řádky)

ZA 20 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol: I.
Místo: Tržiště

Úkol:
Na tržišti se splaší jeden z prodávaných velbloudů a téměř vás porazí při svém bezhlavém úprku. Chyťte splašené zvíře a doveďte ho zpět k majiteli. POZOR: Velbloud bude dělat vše pro to, aby vám unikl. Když na vás plivne, pustíte jeho uzdu a hra na honěnou může začít nanovo.

Popište dvěma příspěvky o minimálně sedmi řádcích. (Nebo jedním s 2 x 7 řádky)

ZA 50 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol:
II.
Místo: Tržiště

Úkol:
Na tržiště někdo propašoval jedovaté ovoce, téměř k nerozeznání od pomerančů. Lidem, kteří si ho koupí naskáče po těle ošklivá vyrážka a všechno je svědí. Najděte všechno zmíněné ovoce a zlikvidujte ho. POZOR: Jedna z prodavaček s infikovaným ovocem ho nebude chtít vydat. Najděte způsob, jak ji přesvědčit.

Popište třemi příspěvky o minimálně devíti řádcích. (Nebo jedním s 3 x 9 řádky)

ZA 100 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol:
II.
Místo: Tržiště

Úkol:
Jeden z obchodníků po vás chce přepočítat jeho velbloudy, než s nimi zítra půjde na trh. Zdá se to jako lehký úkol avšak když vás zavede ke stádu, zjistíte, že tak lehký zase není. Velbloudi jsou všichni v krabičce od zápalek! Jsou opravdu malí a kolem sta jich tam jistě bude. Přerovnejte velbloudy do nového výběhu a nezapomeňte je spočítat. POZOR: Velbloudi se v krabičce celkem zmateně a hlavně rychle pohybují, takže si musíte najít nějakou pomůcku, kterou je přemístíte z jedné krabičky do druhé. Pokud budete při počínání neopatrní, můžete zvířatům ublížit.

Popište třemi příspěvky o minimálně jedenácti řádcích. (Nebo jedním s 3 x 11 řádky)

ZA 200 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol: III.
Místo: Tržiště

Úkol:
Stmívá se a i tržiště pomalu utichá. Sedíte ve stínu jednoho ze stánků a vychutnáváte si svou večeři, když tu najednou spatříte letmý pohyb. Otočíte hlavu tím směrem, a když víc zaostříte pohled, zjistíte, že koukáte přímo na malého zlodějíčka, který vykrádá stánky. Očividně si vás ještě nevšiml. Najděte způsob, jak se k němu nepozorovaně přiblížit a chyťte ho. POZOR: Jakmile se ho dotknete, zmizí a objeví se za vámi. Než odběhne, stihne vás nakopnout a jeho hlasitý smích se rozléhá celým tržištěm. Dnes se vám ho chytit nepodařilo, počkejte do dalšího dne a zkuste to znovu.

Popište čtyřmi příspěvky o minimálně třinácti řádcích. (Nebo jedním s 4 x 13 řádky)

ZA 500 ZLAŤÁKŮ


Úroveň schopností nutná pro úkol: III.
Místo: Tržiště

Úkol:
Na tržišti je dnes velký rozruch, proto si nikdo, až na vás nevšiml záhadné dívky procházející tržištěm. Ze zvědavosti se za ní vydáte, ovšem za rohem zjistíte, že někam zmizela. Své pátrání vzdáte a postraní uličkou se chcete vrátit zpět, když ji uvidíte sedět na jednom ze schodů. Sleduje vás svýma velkýma černýma očima. Omámeni jejím vzhledem přistoupíte blíž. Najednou se vám však zatočí hlava a upadnete do bezvědomí, když se probudíte, zjistíte, že se nacházíte v nějakém tmavém sklepě. Nikdo tu zdá se není, na nedalekém stole leží pouze kniha slabě osvětlená světlem svíčky. V ní se dočtete o kouzlu, kterým je dívka pravděpodobně začarovaná. Najděte v knize způsob jak ji kouzla zbavit a vrátit ji do normálu. POZOR: Dívka vás při čtení v knize přistihne a pokusí se vás znovu uspat. Pokud se vás dotkne, usnete a nic z toho co jste se v knize dočetli, si nebudete pamatovat.

Popište čtyřmi příspěvky o minimálně patnácti řádcích. (Nebo jedním s 4 x 15 řádky)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Mise pro tržiště
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Země Pouští :: Hlavní město :: Mise-
Přejdi na: