Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kouzelný sirotčinec

Goto down 
AutorZpráva
Grift Daya
Vůdce Země Pouští
avatar

Poèet pøíspìvkù : 21
Reputatce : 1
Join date : 07. 06. 12

PříspěvekPředmět: Kouzelný sirotčinec   Sun Jun 17, 2012 9:37 am

Kouzelné bytosti ke koupi
Na tomto místě naleznete pět vzácných bytostí. Všechno to jsou sirotci a v tomto zvláštním sirotčinci budou jen rádi, když si některého ze sirotků za menší poplatek odvedete sebou.
Můžete mít vždy jen jednoho společníka! Každá z bytostí je dlouhověká, proto pokud nezemře násilnou smrtí, nemůžete si pořídit jiného. Proto si dobře rozmyslete, kterého z nich chcete mít.
Samozřejmě pohlaví i jméno už záleží jen na vás.


I. úroveň - elfík
Za 2 000 zlatých si můžete koupit malého sirotka elfíka. Bude za vámi vesele poletovat kdykoliv se někam pohnete a bude také věrným společníkem. Elfíci jsou velmi křehcí a nemají rádi zimu, proto na ně dejte pozor. Mohou vám ulevit od následků použití kouzla I. úrovně avšak jen jednou za měsíc.
Spoiler:
 

II. úroveň – Dryáda
Za 3 000 zlatých dostanete semínko malého stromečku. Doma ho zasaďte, a pokud se o něj budete dobře starat, vyroste vám za pár dní stromeček. Dryáda se od svého stromu nemůže vzdálit, proto na vás bude u svého stromečku vždy čekat 20 centimetrů vysoká dryáda, která se postará o vaše zranění a následky kouzel II. úrovně opět jen jednou za měsíc.
Spoiler:
 

III. úroveň – skřítek
Za 5 000 zlatých dostanete malého skřítka, který se vám buď může starat o domácnost, nebo se s vámi vydat na cesty. V boji sice nepomůže, ale je schopný sehnat vám potravu a vodu téměř kdekoliv.
Spoiler:
 

IV. úroveň – Magur
Za 30 000 zlatých můžete dostat kotě Magura což je nižší forma Maguára neschopna boje. Nikdy vám moc nevyroste, avšak bude milým a věrným společníkem. Je dobrým stopařem a je schopný najít téměř cokoliv co alespoň jednou viděl, nebo cítil.
Spoiler:
 

V. úroveň – Fénix
Za 50 000 zlatých dostanete vajíčko tohoto nádherného opeřence. Po vylíhnutí s vámi může cestovat prakticky kamkoliv je schopný léčit zranění až po III. Úroveň, ale pouze jednou za měsíc a naprosto ho to vyčerpá.
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kouzelný sirotčinec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Přístav lebek-
Přejdi na: