Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Na území univerzity

Goto down 
AutorZpráva
Neige
Vůdce Země Moří
avatar

Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 25

PříspěvekPředmět: Na území univerzity   Mon Jun 11, 2012 5:15 pm

Univerzita je nejrozsáhlejší a bezesporu nejdůležitější instituce v Zemi moří. Pod ní spadají veškeré výzkumy, ale i vzdělávání mladých lidí. Je tedy vlastně centrem pokroku a tradic zároveň. A jako v takové je v ní vždycky co dělat.


ZA 20 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol:
I.
Místo: Univerzita

Úkol:
Dejte se do opisování jedné z knih, u které je to zrovna potřeba.
V rozlehlých knihovnách, které spadají pod univerzitu jsou stovky knih a člověk by řekl, že to těm lidem, kteří tam chodí studovat musí stačit. Bohužel tomu tak není a neustále je nutné pořizovat další kopie knih a dokumentů, částečně i kvůli jejich rychlému stárnutí ve vlhkém prostředí, kterého se zde zatím nejsou schopní dost dobře zbavit i přes systematické přesouvání do vyšších a vyšších pater. A i přes technický pokrok jsou vždy rádi, když se najde někdo s pěkným čitelným rukopisem, kdo by jim s tím trochu pomohl.

Popište dvěma příspěvky o minimálně sedmi řádcích. (Nebo jedním s 2 x 7 řádky)


ZA 100 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol:
II.
Místo: Univerzita

Úkol:
Zabavte na hodinku jednoho z mistrů.
Rozumíte technice? Ne? Nevadí. Každému, kdo do toho trochu více vidí je znám fakt, že na univerzitě pobývá jeden trochu zvláštní věděcký pracovník. Má tendence být trochu urážlivý a téměř všichni z jeho kolegů ho nemůžou ani vystát. Potíž je v tom, že to je jeden z nejvýkonějších současných géniů a jeho nápady obohatili Zemi moří již o nejednu vymoženost. A taky v tom, že při své práci zásadně musí mít společnost.
Není žádné tajemství, že někteří jeho kolegové jsou ochotní dobře zaplatit někomu jinému, aby s ním čas strávil místo nich, příjde-li na ně řada.
Možná, že od něj odejdete obohaceni o pár nových myšlenek a nebo mu bude prostě stačit, že mu budete podávat šroubováky a ořezávat tužky. Jen se mu do toho ale probůh nepokoušejte mluvit. I tak vám hrozí nebezpečí, že po vás při odchodu vztekle hodí bačkorou.

Popište třemi příspěvky o minimálně jedenácti řádcích. (Nebo jedním s 3 x 11 řádky)


ZA 200 ZLAŤÁKŮ

Úroveň schopností nutná pro úkol: III.
Místo: Univerzita

Úkol:
Najděte ztracenou třídnici.
Ano, i sem došla ze Země jistá vymoženost, jménem docházka. A i tady mají knihy, do níž je zapisována nepochopitelné tendence mizet v časoprostoru a objevovat se na úplně jiných místech, než vám pan profesor Přísahám-že-tady-byla před chvílí tvrdil, že jí nechal. A vám teď nezbývá nic jiného, než jí místo pana profesora, který je momentálně velmi vytížen učením, hledat po budově.
Prolézání velkého počtu místností, setkávání se se všemi formami života, včetně vzteky rudých profesorů, nepříjemných školníků a hihňajících se puberťaček je zahrnuto v ceně.

Popište čtyřmi příspěvky o minimálně třinácti řádcích. (Nebo jedním s 4 x 13 řádky)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Na území univerzity
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Země Moří :: Hlavní město :: Mise-
Přejdi na: