Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Mimi Armin

Goto down 
AutorZpráva
Mimi Armin
Země Dravců
avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 21

PříspěvekPředmět: Mimi Armin   Sun Jun 10, 2012 3:46 pm

Jméno: Mimi Armin
Přezdívka: Mini
Věk: 15 let
Vzhled: Nejvíce vyčnívá jejím malým vzrůstem, který se jí v divočině nejvíce hodí. Její další výhodou jsou dlouhé rychlé nohy a hbyté ruce. Má taky černé dlouhé vlasy a zářivé modro šedé oči. Mimi si moc nepotrpí na oblečení, protože má radši volnější pohyb, takže se může stát, že při složitějších pohybech může přivádět pány do rozpaků. Její skromný oděv tvoří těžké kožené boty, vysoké podkolenky, dva pruhy látky, kterým říká sukně, krátké triko s chráničem navrchu a chríniči na rukou, přičemš jí všechno pohromadě drží pásky, na kterých má připevněné nože a pouzdra na mačety. Všechno je pro jednodušší rozlišení barev černé.
Vlastnosti: (Lyssna Švédsky) - Poslouchání (Zlepší se sluch)
- Díky této vlastnosti dokáže slyšet to, co ostatní nedokáží. Dokonce slyší vyšší i nižší frekvence než zvířata. Slyšší věci, které mohou být i několik mil daleko, ale to jen při velké snaze po dlouhé době. V každém zvuku je pro ni určitá informace a melodie. To ji umožňuje i splynout harmonicky s věcmi, zvířaty a lidmi, kteří vydávají sebetíšší zvuky. Př: Lépe manipuluje se zbraněmi. Díky své vlastnosti dokáže dokonale manipulovat se zbraněmi. Slyší jejích zvuk, když prořezávají vzduch a poznat jestli budou mít dostatečně dobrou rychlost, dálku dopadu, trajektorii a v jakém stavu asi jsou. Při boji nebo lovu radši zachází se zbraněmi se zavřenýma očima.

Výbava: Takže, čtyři mačety, které se dají spojit v jakési dvě velké kopí s ostrými částmi na obou koncích. Dále má na noze připevněných několik nožů.
Charakter: Mlčenlivá, nevýrazná, zvláštní, tak se dá charakterizovat. Mimi je jako zvíře. Pokuď možno se chová plaše a sanží se ne moc střetnout s lidmi, ale když už je potká, chová se většinou dost divoce. Přes den se ukrývá nebo spí, večer pak vychází ze svého úkrytu a tiše se pohybuje v divočině. Vyhýbá se městům. Mlčenlivá, nevýrazná, zvláštní, tak se dá charakterizovat. Nejvíc si rozumí se zvířaty a umí jejich řeč. Její lidštější stránky se projevují až po styku s lidmi, ale pouze dvě. Nenávidí jasnou nespravedlnost a podceňování sama sebe. To nestrpí.
Životopis: Mimi si ani nepamatuje odkdy žije v Zemi Dravců. Nějak tuší, že tu nejspíš žili její rodiče, ale o těch skoro nic neví. Částečně ji vychovali vesničani, ale jednoho dne se jim tak nějak ztatila v lesích, nebo jí tam náhodou zapomněli, ale tak či tak v její výchově pokračovala tamější divoká zvěř. Už v tu dobu se v ní nevědomky začaly projevovat její schopnosti. Rozuměla a zvukům kolem a dokázala perfektně napodobyt jejich ,, barvu". Po nějaké dlouhé době, když už měla vlastní hlavu, rychlé nohy a dokázala se o sebe postarat(asi v 6 letech), zatoulala se ze zvědavosti z lesů zase do blýzké vesnice. Ti ji začali zase vychovávat po člověčím. Učili ji psát, číst, mluvit, slušně jíst, vyrábět zbraně a další jiné pomůcky pro snadnější lidský život, pěstovat rostliny, oblékat se, spát v noci a ne ve dne a jiné člověčiny. Mimi se ale nelíbilo jak lidé pořád křičí, nahlas mluví, všechen ten povyk kolem, když se jim něco nelíbilo a jejich děti byly hrubé, zlé, zlomyslné a bez špetky disciplíny. Proto se radši jedné noci zase odebrala do lesů, kde mohla zase v klidu naslouchat hlasům přírody a spát ve dne. To ji asi nejvíc u lidí chybělo. Ale přece jen si v lese udělala pár lidských vychytávek, aby se jí troch usnadnil život. Postupně si vypěstovala svou dovednost k dokonalosti a pomáhá zvířatům se vyhýbat lidem, kteří jim chtějí ublížit nebo snad nedej bože ublížit jí (občas totiž k lidem chodí krást).
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 21
Location : Hradec Králové, Brno

PříspěvekPředmět: Re: Mimi Armin   Sun Jun 10, 2012 3:55 pm

Skvělý výběr schopnosti.
Byla jsem upřímně zvědavá, kdo si vezme zrovna tuhle a jak si ji upraví. Ty jsi v popisu využila snad vše, co šlo.

A zajímavě barevný životopis, to jsme tu ještě neměli xD
Samozřejmě povoleno, můžeš začít hrát.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
Mimi Armin
Země Dravců
avatar

Poèet pøíspìvkù : 14
Reputatce : 1
Join date : 10. 06. 12
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Mimi Armin   Sun Jun 10, 2012 6:29 pm

Díky Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Mimi Armin   

Návrat nahoru Goto down
 
Mimi Armin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Země Dravců-
Přejdi na: