Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nemocnice

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Neige
Vůdce Země Moří
Neige


Poèet pøíspìvkù : 229
Reputatce : 3
Join date : 21. 01. 12
Age : 31

Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 EmptyTue Jun 05, 2012 7:02 pm

First topic message reminder :

Nemocnice - Stránka 3 Medical_point_in_summer_camp_by_arsenixc-d3fhha7
Místo, které se nachází na samotném severním okraji města. Jedna z mála budov, které nejsou výškové, pacienti zde mají nerušený výhled na severní moře s jeho ostrůvky a ledovci.
Pokud hledáte odbornou lékařskou pomoc, jste tu správně.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 EmptyWed Jul 25, 2012 9:44 am

*Chŕŕŕŕ, Chŕŕŕŕŕ*

Niekoľko krát som sa počas spánku zobudil.
Snívali sa mi rôzne nočné mory. Vždy som sa len hádzal na stoličke, ešte keď Nyx spala. Netrvalo dlho a po chvíli z časti sa sny upokojili a ja som už len pokojne ležal vo svojej polohe. Po niekoľko hodinovom "kvalitnom" spánku som len spustil nohy a stolička dopadla dvoma nožkami o zem. Ruky som položil na stolík a zahajil som novú polohu spiaceho čitateľa. Páru krát som vzdychol alebo zafuňal. Okuliare mi vypadli z očí a ja som zrazu videl rozmazane. Ani som si nevšimol, že je Nyx hore. Vlastne som aj zabudol, že tu spí. A tak len pokojne úplne zničený a dolámaný som sa postavil. Jemne zhrbený som prešiel páru krokov, pričom ma vždy ťahalo do jednej zo strán. Akonáhle som sa však vystrel bolo počuť hlasité puknutia z oblasti chrbta."Au, au..." zasťažoval som si tichým hlasom a podišiel som ku kanvici. Ledva som do nej napustil vodu. Rozmazaným pohľadom som celý čas uprene pozeral na kanvicu a ako sa v nej voda varí. Po chvíli začala voda v kanvici vrieť a tak som ju vypol. Zobral som pohár a dal som do nej hojne lyžičiek kávy. Zalial vodou a mliekom, ktoré som mal ukryté v malej chladničke. Všetko som robil automaticky a skoro so zavretými očami. Zobral som si hrnček a podišiel som ku stolu. Oprel som sa oň a zrazu som uvidel niečo rozmazané predomnou, čo čert nechcel káva bola horúca a ja som z nej akurát pil. Tak som si jemne popálil jazyk, pretože som sa zľakol. Trhol som zo sebou a hrnček položil na stôl. Rukou som nahľadal okuliare a nasadil som si ich."Áh, to si ty...Uff..už som sa zľakol. Inak, dobré ráno.." povedal som potichy a spokojne som si vzdychol, keď som si uvedomil, že je to Nyx. Znova som zobral hrnček ale tentokrát som si sadol vedľa nej na gauč. Na druhý koniec gauča som si sadol ja a položil som si pohár na nočný stolík. Rozvalil som sa v rohu gauča a zaklonil som hlavu. Pričom som sa občas napil kávy...

// V pohode, ty si na mňa tiež čakala a ešte dlhšie.^^ /
Návrat nahoru Goto down
Nyx Thélia
Země Moří
Nyx Thélia


Poèet pøíspìvkù : 54
Reputatce : 4
Join date : 06. 06. 12
Age : 29

Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 EmptySun Jul 29, 2012 8:13 pm

Chvíli mi trvalo než jsem se vzpamatovala z toho šoku, že je vzhůru.
Ne, že bych to nepředpokládala, ale byla jsem uprostřed studia jeho tváře, když se znenadání probudil. Otevírala jsem ústa k pozdravu, ale zřejmě si mě nevšiml. Nevadilo.
"Dobré ráno," broukla jsem a stále jsem jej bez hnutí sledovala.
Trochu jsem se posunula, když se posadil vedle mě. Byla mi trochu zima na nohy. Kozačky zůstaly na zemi před gaučem. Ani mi to ale nevadilo. Trochu jsem se posunula, pohodlněji se opřela tak, že jsem ho mohla sledovat a přimhouřila fialkové oči.
"Můžu mít další otázku takhle po ránu?" chvíli jsem se odmlčela, ale vlastně jsem nečekala na odpověď. "Jsi tady šťastný?"

(Gome, mám tu vážně fofr. Nechceš jít někdy na Skype?)
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 EmptyMon Jul 30, 2012 9:18 am

Hlasnejšie som si zývol a porozhliadol som sa okolo seba. Pretrel som si oči voľnou rukou. Pomaličky som si popíjal z kávy. Aspoň to ma trošku nakoplo takto z rána. Na jej prvú otázku som len neprítomne kývol hlavou pretože som znova zíval. Následne som sa pozrel na ňu a znova som si odpil z kávy."Hmmm..Myslím, že áno. Už to tu beriem ako druhý domov. Poznám tu všetkých a oni poznajú mňa. Myslím, že ma majú dosť radi a najmä pacienti, keď prídem k nim tak sa im zaujímavo rozžiaria oči. Akokeby dostali druhý dych..." povedal som a znova som si odpil z kávy. Oprel som sa o gauč a pohľad presunul na Nyx. Trochu som pokrčil ramenami."A čo ty? Si šťastná na tejto "Zemi"?..." spýtal som sa otázku, ktorá mi ihneď napadla. Predsa len ja som odtiaľto nebol a chcel som vedieť ako reagujú ľudia na ich vlastnú zem..

//No skype už som vymazal. Doteraz som nemal dôvod tam chodiť a nikto ma tam vlastne ani nevolal./
Návrat nahoru Goto down
Nyx Thélia
Země Moří
Nyx Thélia


Poèet pøíspìvkù : 54
Reputatce : 4
Join date : 06. 06. 12
Age : 29

Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 EmptyMon Jul 30, 2012 9:27 am

"Vždycky jsem chtěla někam dál," pohledem jsem přejela k oknu. "Jen cestovat a vědět, že se kdykoli můžu vrátit domů. Miluju to tady, ale potřebuji cítit dobrodružství. Jako je určitě na Snílkovských lodích a... A tak."
Vlastně jsem nevěděla, proč jsem větu nedokončila.
"...A ve výzkumných stanicích," dodala jsem tedy po chvíli a pokrčila rameny.
"Někdy bych taky ráda prošla bránou a navštívila ten pověstný přístav lebek. Prý je to okouzlující, temné a magií prosáklé místo," odmlčela jsem se, ale ticho stejně dlouho nevydrželo. Rozpovídala jsem se.
"Nikdy jsi neměl ten pocit, že potřebuješ zažít ještě něco víc?"

(Já jsem se divila, že když už jednou napíšu, tak ti ta zpráva nedojde takovou dobu. Co Facebook? To sice není můj oblíbený způsob komunikace, ale...)
Návrat nahoru Goto down
Pietrovič
Země Moří
Pietrovič


Poèet pøíspìvkù : 516
Reputatce : 1
Join date : 31. 01. 12

Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 EmptyMon Jul 30, 2012 9:51 am

Pousmial som sa a len som si pokojne dopil kávu. Prázdny hrnček som položil teda na nočný stolík a pohľadom znova prešiel po izbe."Popravde ten pocit dobre poznám.." povedal som potichy a následne som chvíľku odmlčal."Väčšinou ma to vždy priviedlo do slepej uličky, z ktorej som sa musel vyhrabať..Ale väčšinou sa na to dobre spomína, keď sa zažijú nejaké dobrodružstvá.." dodal som a jemne som sa uškrnul. Poškrabal som sa na hlave a následne som si jemne prehrábol stranu hlavy, kde som mal vlasy najdlhšie."Ja si myslím, že dobrodružstvo na teba počká a nikde neutečie. Všetko má svoj čas a je to už len vôľa osudu, kedy to všetko započne. A keď sa to už raz stane...Veľa šťastia.." povedal som svojim normálnym tónom a jemne som sa rozvalil na gauči. Pozatvoril som oči a hlavu nasmeroval na strop. Vzdychol som si a tým som vypustil všetok vzduch z pľúc a následne som sa zhlboka nadýchol...

//Okej, tak ja si stiahnem ten skype.../
Návrat nahoru Goto down
Nyx Thélia
Země Moří
Nyx Thélia


Poèet pøíspìvkù : 54
Reputatce : 4
Join date : 06. 06. 12
Age : 29

Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 EmptyWed Aug 01, 2012 8:43 pm

Ten pocit dobře zná...
Na tváři se mi na chvíli objevil zasněný úsměv. Myšlenkami jsem byla v jiných světech. Mechanicky jsem se pohnula. Bosýma nohama dosáhla na podlahu a o pár vteřin později jsem si již zavazovala černé šňůrky na kozačkách. Samozřejmě až potom, co jsem zapnula zip. Nikam jsem ale nespěchala. Pohledem jsem chvíli hledala zrcadlo.
"Kde je koupelna, prosím?" otázala jsem se stále mírně nepřítomně. Potřebovala jsem si po noci strávené zde minimálně pročísnout vlasy a ani menší koupel by mi nevadila. Vodu jsem neměla ráda, ale to nevadilo.
Návrat nahoru Goto down
Nyx Thélia
Země Moří
Nyx Thélia


Poèet pøíspìvkù : 54
Reputatce : 4
Join date : 06. 06. 12
Age : 29

Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 EmptyWed Aug 15, 2012 6:53 am

Po chvíli, kterou jsem strávila v koupelně jsem se vrátila do obýváku.
Všimla jsem si, že znovu usnul. To vyvolalo na mé tváři jemný úsměv.
Vytáhla jsem z tašky zápisník a vytrhla z něj jednu stránku. Pak jsem již začala psát:

Milý Pietroviči,
děkuji za tvou společnost, ale opravdu již musím domů.
Neměla jsem to srdce tě při odchodu budit.

Nyx T.


Položila jsem list na stolek před ním a po špičkách jsem přešla ke dveřím. Ještě jednou jsem se otočila, jestli se náhodou neprobudil, ale když jeho oči zůstávaly zavřené, beze slova jsem se vytratila.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nemocnice
» Nemocnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Země Moří :: Hlavní město-
Přejdi na: