Mini Stories 
FAQPříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Will Reinja

Goto down 
AutorZpráva
Will Reinja
Země Pouští
avatar

Poèet pøíspìvkù : 138
Reputatce : 0
Join date : 21. 01. 12
Age : 26

PříspěvekPředmět: Will Reinja   Mon Jun 04, 2012 6:42 pm

Jméno: Will Reinja

Vzhled: Will je mladík, který právě dosáhl 20 let a jelikož pochází z vysoké společnosti, chodí vždy upravený a v kvalitním oblečení. Má nagelované, zastřižené, hnědé vlasy, které doplňují modré oči jako studánky. Vždy si obléká své bílé obleky a hlavně košile, dokonce i když pracuje, je raději v kalhotách od Armániho, lépe se mu pak pracuje. Jinak má i normální, ale opět značkové oblečení, ale to si nosí jak kdy.

Schopnost: Shildsi (Gruzínsky) - Štíty (Vytváří ochranná pole energie)
Will vždy ve svém životě toužil (sice ve hloubi své duše) ochraňovat své blízké a nejspíš proto se od toho také odvíjí jeho schopnost vytvářet štíty, kterými ochrání jak sebe, tak i své blízké. Ale vytvářením štítů jeho schopnosti vůbec nekončí.


Charakter: Zde nastává Willův docela největší problém, i když je od základu hodný, tak výchova ve vysokých vrstvách se podepíše na každém jedináčkovi, stejně jako na Willovi. Je to frajírek a rád si užívá, jelikož ho peníze nemusí trápit, tak je zvyklý mít to nejlepší a dostat co chce. Sice na to už párkrát doplatil, ale přece jen je i trochu tvrdohlavý a změna u něj není okamžitá. Ke svým přátelům se sice chová slušně, ale občas, neúmyslně, dá najevo svůj původ. Také má zlozvyk dávat najevo když se mu něco nelíbí a zase na druhou stranu, nemá moc rád samotu a hlavně ne na neznámých místech.

Životopis - Jak jsem se dostal/la na vzducholoď::
Will se narodil do velmi bohaté rodiny, jeho otec byl majitelem velké zbrojařské firmy, takže měl vždy velmi blízko ke svému největšímu koníčku a to ke strojírenství. Už od mala, byl velmi chytrý a nadaný, svůj první obvod poskládal ve 3 letech, v 6 už měl postavený vlastní motocykl. Školu zakončil o 4 roky dříve než ostatní a vystudoval ty nejlepší školy s vyznamenáním. Pak jelikož byl zaopatřen a nebylo třeba, aby pracoval, tak si začal užívat, hýřil penězi, chodil na večírky. také si hodně času nechával na svou dílnu, kde si vylepšoval, nebo spravoval svá auta. Jenže i tahle idylka musela jednou skončit, jelikož mu jeho otce i matku v jeho 20 letech zavraždili. Will byl celou touhle událostí velmi zdrcen a navíc měl převzít otěže po svém otci a na to nebyl vůbec připraven. Proto se jednoho dne opil natolik, že usnul na verandě, jenže když se probudil nečekal ho pohled na jeho sluhu, ale na neznámé lidi na nějaké kocábce. Will chvilku nemohl pochopit co se děje, také byl velmi zmatený a i trochu vyděšený, když se u něj poprvé objevila jeho schopnost. Jenže po pár týdnech se rozhodl, že to není nic pro něj a tak se nechal vysadit na první planetě kde přistáli. jenže to netušil, jaké peklo to tam pro něj bude.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Agatha Farewell

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 21
Location : Hradec Králové, Brno

PříspěvekPředmět: Re: Will Reinja   Mon Jun 04, 2012 6:49 pm

Wow, takovou postavu v Zemi Pouští bych nečekala xD Peníze, večírky, auta... xD No, ať se ti v bohapusté krajině líbí xD

Každopádně povoleno xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.cz
 
Will Reinja
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: DATABÁZE POSTAV :: Země Pouští-
Přejdi na: