Mini Stories
Mini Stories
Mini Stories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sociální zařízení (Chlapci)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Agatha Farewell

Agatha Farewell


Poèet pøíspìvkù : 1026
Reputatce : 34
Join date : 09. 06. 11
Age : 27
Location : Hradec Králové, Brno

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptySun Jun 03, 2012 7:41 pm

Sociální zařízení (Chlapci) Bathroom_by_index11
Ve dvou místnostech rozdělených kruhovou umývárnou se nachází wc a sprchy.
Na kachličkách po stěnách jsou jemně šedé ornamenty. Stejné, jaké lemují zrcadla nad umyvadly.
Nespočet poliček lemujících umývárnu je plný všemožných parfémů či mýdel různých vůní. Každý si tu najde takovou, jaká by mu vyhovovala. U sprch pro změnu visí hebké ručníky různých barev.
Návrat nahoru Goto down
Http://poetia.blog.cz
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyThu Aug 02, 2012 6:41 pm

Steve Davis

Když mě trenér vykopl z archivu, přede mnou se na chodbě objevili dveře a tak jsem do nich vešel. Objevil jsem se v koupelně.
Super... aspoň todle je na lodi dobrý, dostanu vše co potřebuju... díky za sprchu "bachaři".
Řekl jsem nabručeně, svléknul jsem se, vzal jsem si sprcháč co byl ve skříňce a šel jsem se osprchovat...

Po výborné sprše jsem se cítil mnohem líp, i když unaveně. Usušil jsem se, znovu se oblékl a vyrazil jsem ven. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Hráč RPG
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 79
Reputatce : 0
Join date : 25. 01. 12

Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) EmptyFri Aug 03, 2012 10:34 am

Steve Davis

Klusem jsem dorazil do koupelny, tam jsem ze sebe shodil všechno oblečení a hodil jsem ho do umyvadla, které jsem napustil teplou vodou a přidal jsem tam mýdlo. Oblečení jsem tedy začal prát v ruce a s mýdlem jsem nešetřil aby oblečení pěkně vonělo a bylo čisté.
Když jsem usoudil, že ručního praní bylo dost, nechal jsem věci v umyvadle odmočit a vlezl jsem si se sprcháčem do sprchy.
Po sprše jsem se osušil, oblíkl jsem si modrý župan a našel jsem si ve skřínce pastu a kartáček a jal jsem se vykonat hygienu.
Po vyčištění zubů jsem nechal věci v umyvadle a vyrazil jsem do jídelny. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sociální zařízení (Chlapci) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sociální zařízení (Chlapci)   Sociální zařízení (Chlapci) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sociální zařízení (Chlapci)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sociální zařízení (Chlapci)
» Sociální zařízení (Chlapci)
» Sociální zařízení (Dívky)
» Sociální zařízení (Dívky)
» Sociální zařízení (Dívky)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mini Stories :: SPAM :: Old topics :: Stará témata :: RPG TEXTOVÁ HRA KS :: MÍSTNOSTI PRO HRU :: Destiny, první vzducholoď :: Obytné části-
Přejdi na: